srpskinacionalisti.com

Српски сабор Двери

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 1616
Приступио: јан 2008
Место: Београд

Re: Српски сабор Двери

Порука Српски родољуб 20.12.2017. 19:54

Зорад ::Дефинитивно је уврнут, сећам се да је деведесетих неких шест месеци био у ДСС, па их је ничим изазван напустио, онда је водио неке емисији на Студију Б од октобра 2000 до марта 2001, па је био у Дверима које је такође напустио, чудак. А Миленковић је такође сличан.

Наводно је дошао у сукоб са Владетом Јанковићем. Прочитао сам да је због тога напустио ДСС. Сад да ли је истина не знам... Тврдио је да је Коштуница 1992. напустио ДС када је схватио да су Ђинђић и Мићуновић антисрби.

Не волим такве људе. Примера ради, Срђан Драгојевић је једно време био у СПС-у. Хвалио је њихову политику. Сад их пљује на сав глас, и пише на твитеру да је тамо био јер му је требао новац за снимање филмова.
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 3572
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 20.12.2017. 19:56

Очито је да су они сви иста фела.
Драгојевић се бар држао стране где има пара, а ови су изигравали неке опозиционаре, па би се ничим изазвани надурили.
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 1616
Приступио: јан 2008

Порука Српски родољуб 20.12.2017. 20:10

Зорад ::Очито је да су они сви иста фела.
Драгојевић се бар држао стране где има пара, а ови су изигравали неке опозиционаре, па би се ничим изазвани надурили.

Јасно ми је то. Али, где то може тако отворено рећи? Ко ће му у будућности веровати ако подржи некада неку опцију? Волим Драгојевићеве филмове, добар је редитељ. Као човек и није... То су многи рекли који су имали прилике да га упознају.
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 20.12.2017. 20:13

Али, где то може тако отворено рећи? Ко ће му у будућности веровати ако подржи некада неку опцију?

Народ морал одавно не занима, а поготову не другосрбијанце.
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15838
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 20.12.2017. 21:04

Српски родољуб ::
Зорад ::Очито је да су они сви иста фела.

Јасно ми је то. Али, где то може тако отворено рећи? Ко ће му у будућности веровати ако подржи некада неку опцију? Волим Драгојевићеве филмове, добар је редитељ. Као човек и није... То су многи рекли који су имали прилике да га упознају.

Ацу слободно можеш и да натрћиш, реч ти неће рећи :D
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 20.12.2017. 21:05

ПКИИМБ
Аватар
ЕКОНОМИСТА
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 198
Приступио: дец 2012

Порука ЕКОНОМИСТА 25.12.2017. 21:48

На изборима у Костолцу Двери су освојиле 8% гласова. Свака част! =D> =D> =D>
Било би лепо да се овај резултат понови у Београду. Само јака национална странка може да спречи даље уништавање Србије и Српског народа.
Благостање сваког појединца је колективна одговорност заједнице. Благостање још значи физичко и морално здравље једног друштва
(Вебстеров речник - држава благостања)
Аватар
ЕКОНОМИСТА
Млади националиста
Млади националиста

Порука ЕКОНОМИСТА 25.12.2017. 22:05

ПРЕДСЕДНИШТВО ДВЕРИ: Све своје снаге требамо усмерити ка спречавању потписивања независности тзв. државе Косово!

Очигледно је у ком правцу нас води актуелна власт по питању Косова и Метохије и зато су Двери усмериле своје деловање ка спречавању потписивања споразума о свеобухватној нормализацији односа са Приштином, које се очекује следеће године и заштити интреса државе Србије.

Након отварања канцеларије Српског покрета Двери у Грачаници у новим просторијама одржана је седница Председништва. На седници је разматрана актуелна политичка ситуација у Србији са посебним освртом на политику актуелне власти према јужној покрајини, као и услови у којима живи српски народ. Председништво је потврдило ставове из Резолуције о АП КиМ коју су посланици Двери предложили у Народној скупштини Србије, од којих су најважнији:

1. АП Косово и Метохија је саставни и неотуђиви део Републике Србије, који се тренутно налази под окупацијом, о чему без одлагања треба обавестити међународну јавност.

2. Ниједан грађанин Републике Србије који се налази на јавној функцији нема право да потпише обавезујући документ којим ће правно отуђити АП Косово и Метохија као део територије Републике Србије.

3. Прекинути преговоре у Бриселу, поништити све бриселске споразуме и тему КиМ вратити у СБ УН, где имамо савезнике у Русији и Кини.

4. Влада Републике Србије треба да предузме све радње у циљу физичког повратка и боравка српског цивилног и војног особља на територији АП Косово и Метохија, сагласно садржини Резолуције 1244 СБ УН.

5. Обновити рад Министарства за КиМ у Влади РС које ће обављати све послове државне управе који се односе на функционисање државних органа и институција Републике Србије на територији АП Косово и Метохија, помоћ српском народу на КиМ, као и повратак расељених.

https://dveri.rs/predsednistvo-dveri-po ... canici#cyr

grac.JPG
Благостање сваког појединца је колективна одговорност заједнице. Благостање још значи физичко и морално здравље једног друштва
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15838
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 25.12.2017. 22:15

Изгледа да нема спаса од снс куге, нажалост то је истина.
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
ЕКОНОМИСТА
Млади националиста
Млади националиста

Порука ЕКОНОМИСТА 25.12.2017. 22:27

vemavuk ::Изгледа да нема спаса од снс куге, нажалост то је истина.

Има Вемавуче. Ти то знаш боље од мене.
Па ти си био један од организатора анти-нато скупа на Тргу републике у Београду, заједно са Кршљанином беше?
Морамо се окупити око неке организације и супротставити окупатору. Подржавао сам Шешеља док се није продао. Сада подржавам Двери и надам се да ће остати Српски родољуби до краја.
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 25.12.2017. 23:09

ЕКОНОМИСТА ::На изборима у Костолцу Двери су освојиле 8% гласова. Свака част! =D> =D> =D>
Било би лепо да се овај резултат понови у Београду. Само јака национална странка може да спречи даље уништавање Србије и Српског народа.

Иако је за похвалу, ово је ипак резултат у малој општини. А из Двери истовремено неће да кажу да у Неготину и Пећинцима нису успели да пребаце 5%. Али, друге опозиције, поготову националне, тренутно и нема.
Аватар
ЕКОНОМИСТА
Млади националиста
Млади националиста

Порука ЕКОНОМИСТА 25.12.2017. 23:20

Да, али треба узети у обзир да Костолац има 4 пута више становника од Пећинца, као и чињеницу да су избори брутално покрадени (вероватно смо сви читали шта се јуче десило у Пећинцима, па да се не понављам). А у Неготину Двери нису имале листу него су подржавали изборну листу ГГ „За Неготин без корупцијеˮ која на жалост није успела да пребаци 5%.
Зато морамо у Београду да им покажемо :wink:
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 25.12.2017. 23:33

Да, али треба узети у обзир да Костолац има 4 пута више становника од Пећинца

На председничким изборима у априлу у Костолцу је било 11.734, а у Пећинцима 16.025 бирача уписаних у бирачки списак, али небитно.

као и чињеницу да су избори брутално покрадени (вероватно смо сви читали шта се јуче десило у Пећинцима, па да се не понављам).

Ово јесте. Али мислим да је требало извагати ситуацију и можда пре ићи на бојкот ако ниси 100% сигуран да си у стању да пређеш цензус.

А у Неготину Двери нису имале листу него су подржавали изборну листу ГГ „За Неготин без корупцијеˮ која на жалост није успела да пребаци 5%.

Мислим да су на листи били и њихови људи, као и из ДЈБ. И не знам зашто се ти локалци крију иза тих фирми "група грађана", као да се стиде назива сопствене странке.

Зато морамо у Београду да им покажемо

Видећемо. Са једне стране, посао је олакшан тиме што је Шешељ отишао у власт, чиме ће се ослободити део национално опозиционих бирача.
Са друге, Дверима не иду у прилог показатељи са задњих председничких избора, јер је Бошко по први пут у Београду имао за длаку нижи проценат гласова у односу на републику, а чак и у урбаном делу града постоји неколико општина са врло лошим процентима гласова, а да не помињемо ове сателитске општине. Мислим да ни у Дверима још нису начисто да ли би изашли сами, или можда са ДЈБ или ДСС. Биће јака поларизација бирачког тела, али вреди надати се успеху.
Аватар
ЕКОНОМИСТА
Млади националиста
Млади националиста

Порука ЕКОНОМИСТА 25.12.2017. 23:55

У праву си за Пећинце, моја грешка.
Мислим да ће у Београду Двери изађи са својом патриотском коалицијом (Здрава Србија, Источна Алтернатива итд.). ДСС је клинички мртва партија, а Радуловић је европајац, нема потребе да се прљају са комби странкама.
Искрено се надам да ће добро проћи у Београду, јер ће то значајно утицати на успех на нивоу републике. Треба анимирати људи и рећи им да постоји алтернатива овом режиму.
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 26.12.2017. 0:00

ДСС је можда мртав, али Радуловић ипак делује виталније.
Дилема за Двери је да ли ићи сам (са поменутима) и држати до принципа, или се зарад сигурног уласка у скупштину града удружити са ДЈБ, али тиме се губи право да се другима паметује. А наравно да би успех у Београду био одлична ствар.
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 23 гостију