srpskinacionalisti.com

Српски сабор Двери

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
bogdan
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 915
Приступио: мај 2008

Re: Српски сабор Двери

Порука bogdan 18.12.2017. 0:00

Обилић ::Богданов задатак овде на форуму и јесте да би провоцирао и извртао истину у корист његових страначких вођа који су највећи издајници у историји, а овамо да прикаже праве родољубе и националисте као наводне "издајнике", то су класичне одлике манипулатора и ботова, само што нико нормалан не може да поверује у такве лажи, као што ни његовим страначким вођама више нико нормалан не верује. :roll: :mrgreen:

Обилићу, догуро си са твојом глупости до кобилића то јесте аустроугарског коњушара који је из историје прочитао колико и мој магарац. Ко те плаћа тај ће ти и главу скинути, такви глупани мени не сметају, само ти лажи.
bogdan
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука bogdan 18.12.2017. 0:12

vemavuk ::Богдан је обичан биовски провокатор!

Јесте ако ти то кажеш, ти који си учествовао 5 октобра 2000 у паљењу Скупштине у Београду, верујући њемцима и Ђинђићу да ћеш примати плату од 2 до 3 хиљаде њемачких марака, ако успете срушити Милошевића. Данас ти је к**** боље, к**** се оклепио, ти се погрбио, фустриран ко ћуран, а плате ни за довољно хлеба од прво до првог. Преварли те њемци, Ђинђић, Тадић, а ево и твој идол А. Вучић, пицоусти напредњак, који сваке године обећава "догодине ће бити плате у Србију 500 евра".
Аватар
Обилић
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 859
Приступио: нов 2009
Место: Србско Царство

Порука Обилић 18.12.2017. 0:39

Е благо теби Богдане са твојим мозгом, нисам ни очекивао да ћеш нешто паметније написати сем што понављаш једно исто нон стоп на свакој теми ко папагај. :mrgreen:
А ко лаже и изврће истину то је свима већ одавно јасно, не треба ту нека памет па доћи до закључка. :roll:
ДЕЛИЈЕ СЕВЕР - ФРАТРИЯ - ΘΥΡΑ 7
Најјаче братство у Европи
Сильнейшее братство в Европе
Η δυνατότερη αδελφότητα στην Ευρώπη
The strongest brotherhood in Europe

Од Крушевца, Призрена, Цетиња, Дубровника, Книна, Невесиња,
са Авале, Ловћена и Шаре кличе србство "устани Лазаре"!

Догодине у Призрену и Книну!!!
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука: 2261
Приступио: феб 2014

Порука Republikanac 18.12.2017. 1:58

bogdan :: Није важно где човек живи

Па није ако је мазохиста. Или лицемер. У наших људи углавном је ово друго у питању...

ПС. Вемавуче, није Богдан биовац, он је једноставно идиот. Биовци не живе у Швабији, барем не више...
"Не постоји срећан просјак ни богата колонија", Слободан Милошевић.
bogdan
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука bogdan 18.12.2017. 8:43

Обилић ::Е благо теби Богдане са твојим мозгом, нисам ни очекивао да ћеш нешто паметније написати сем што понављаш једно исто нон стоп на свакој теми ко папагај. :mrgreen:
А ко лаже и изврће истину то је свима већ одавно јасно, не треба ту нека памет па доћи до закључка. :roll:

На клапусај издајице мајчина млијека и Србска Нације, твоја гузица је националиста а у глави си фашиста. Ти и мој магарац кад се састанете можете дискутоватаи о памети, јер обадва вјерујете да је то трава.
bogdan
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука bogdan 18.12.2017. 8:55

Republikanac ::
bogdan :: Није важно где човек живи

Па није ако је мазохиста. Или лицемер. У наших људи углавном је ово друго у питању...

ПС. Вемавуче, није Богдан биовац, он је једноставно идиот. Биовци не живе у Швабији, барем не више...

Не блеји кад немаш шта паметније да кажеш. Види се ко сте, како се окупљате и у помоћ сазивате да браните издајничке дупеглавце. Извршили сте над собом глобализацију па ви је све добро уравнотежено постали сте пуноглавци а памет изгубили.
Аватар
Обилић
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 859
Приступио: нов 2009
Место: Србско Царство

Порука Обилић 18.12.2017. 18:12

bogdan :: Бла, бла, трућ, трућ...

:lol: :lol: :lol: :badgrin:
ДЕЛИЈЕ СЕВЕР - ФРАТРИЯ - ΘΥΡΑ 7
Најјаче братство у Европи
Сильнейшее братство в Европе
Η δυνατότερη αδελφότητα στην Ευρώπη
The strongest brotherhood in Europe

Од Крушевца, Призрена, Цетиња, Дубровника, Книна, Невесиња,
са Авале, Ловћена и Шаре кличе србство "устани Лазаре"!

Догодине у Призрену и Книну!!!
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15588
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 18.12.2017. 21:44

bogdan ::

Јесте ако ти то кажеш, ти који си учествовао 5 октобра 2000 у паљењу Скупштине у Београду, верујући њемцима и Ђинђићу да ћеш примати плату од 2 до 3 хиљаде њемачких марака, ако успете срушити Милошевића. Данас ти је к**** боље, к**** се оклепио, ти се погрбио, фустриран ко ћуран, а плате ни за довољно хлеба од прво до првог. Преварли те њемци, Ђинђић, Тадић, а ево и твој идол А. Вучић, пицоусти напредњак, који сваке године обећава "догодине ће бити плате у Србију 500 евра".

Еј бре, ја сам ишао на улице, гутао сузавац, у тртенутку када сам нешто мислио да је исправно борио сам се, а ти и твој шешељ само јете го.вна и делите лекције, а дупетом нисте мрднули да се нешто промени у Србији. Све своје лагарије правдате ''у интересу Србије''.
чибе и ти и шешељ!
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
bogdan
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука bogdan 18.12.2017. 22:47

vemavuk ::
bogdan ::

Еј бре, ја сам ишао на улице, гутао сузавац, у тртенутку када сам нешто мислио да је исправно борио сам се, а ти и твој шешељ само јете го.вна и делите лекције, а дупетом нисте мрднули да се нешто промени у Србији. Све своје лагарије правдате ''у интересу Србије''.
чибе и ти и шешељ!

Да си икада у животу користио знање и зрело размишљао, не би никада ишао на улицу да се бориш против свог народа и Председника, који је покушао да сачува и заштити оно што смо имали и са пуним правом стекли. Тако си сам себе намагарчио и постао издајник своје нације и државе, јер си се борио против свог народа, полиције, Председника и државе. И сад би желео да те Срби прихвате за националисту, како и на основу чега, де ми реци? С тим што браниш издајнике и млакоње попут Ђинђића, Тадића, Вучића, Брња-бич и стожине и лажова америчко-фашистичког подрепаша Обрадовића, који је по налогу из САД покрао програм СРС да би Србију бацио под ноге фашистима из САД и Њемачке. И сад, ти ћеш ми рећи да си нормалан? Е нијеси. Твоја борба је узалудна, без обзира колику имаш подршку, јер не знаш да расуђујеш право.
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15588
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 19.12.2017. 0:48

Ајде бре не сери. Зајебао си и Ацу Жилка :D
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 3309
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 19.12.2017. 8:39

ПКИИМБ
Аватар
Verterdegete
Војвода
Војвода

Порука: 3242
Приступио: сеп 2009
Место: Vidikovac - Beogradski Akropolj

Порука Verterdegete 20.12.2017. 17:50

Ima li neko upucan da zna zasto se ovaj Milan Milenkovic rastao sa Dverima, pa ih sad svako malo pa pljucka?
Банована је Лазарица,
разлог:вређање руског народа и подршка америчком марионетском режиму у Кијеву и геноциду руског народа Новорусије.
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 20.12.2017. 19:01

Ваљда зато што је радио "Снага народа" био под Глишићевим братом који се својевремено раскантао са Дверима.
Какви ликови, он и Марко Јанковић (који је чак стигао да буде први на листи Двери за градске изборе 2014) од хвалоспева за Двери до бацања блатом по њима у року од свега пар дана.
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 1405
Приступио: јан 2008
Место: Београд

Порука Српски родољуб 20.12.2017. 19:35

Зорад ::Ваљда зато што је радио "Снага народа" био под Глишићевим братом који се својевремено раскантао са Дверима.
Какви ликови, он и Марко Јанковић (који је чак стигао да буде први на листи Двери за градске изборе 2014) од хвалоспева за Двери до бацања блатом по њима у року од свега пар дана.

Чудан је доста Марко Јанковић. Често сам слушао његову емисију на радиу "Фокус". Једном га је једна слушатељка питала зашто му син живи у Америци, а он јој одговори са "Једи говна", и искључи је.
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 20.12.2017. 19:40

Дефинитивно је уврнут, сећам се да је деведесетих неких шест месеци био у ДСС, па их је ничим изазван напустио, онда је водио неке емисији на Студију Б од октобра 2000 до марта 2001, па је био у Дверима које је такође напустио, чудак. А Миленковић је такође сличан.
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Bing [Bot] и 15 гостију