srpskinacionalisti.com

Српски сабор Двери

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Обилић
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 816
Приступио: нов 2009
Место: Србско Царство

Re: Српски сабор Двери

Порука Обилић 8.10.2017. 22:11

bogdan ::Ето колико си поштен, искрен и колико знаш. Лажеш сам себе или си тотални дудук и издајник Србске Нације или потурица Александра Вучић. А тај брав Обрадовић те направио магарцем, кад не умијеш да прочиташ програм СРС и видиш кад је написан, а затим да прочиташ програм ДВЕРИ и да видиш кад је написан, па да знаш о чему причаш.
Видим по твојој реакцији да ти је криво што постоје Срби. Зато прочитај поново мој претходни пост, па кад га будеш разумео, јави се за коментар. "И Герхад Шродер, па и Ангела Меркел пресједници Њемачке мисле да су Срби одсвирали своје, исто као што је мислио Хитлер и Тито, али није тако и поред све те твоје подршке фашистима и комунистима. Потражите појачање код Вука Драшковића и Наташе Кандић али радикале нећете моћи уништити. Ми смо свакоме душманину Србске Нације отров у супу. Пријатно, једите ко пацови док поцркате, "србски мизољуби"."

Ево овим лапрдањем и небулозама коначно си потврдио да си на тешким дрогама ко Чеда и Вук Манити, овако нешто нормалан човек и Србин не може да изговори већ само неко ко се опасно предозирао и воли да изврће чињенице, такви лажни "срби" и лажни националисти могу да се служе само манипулацијама и лажима јер су тако научили од њихових идола који су их хипнотисали и опчинили. Кажи "војводи" Вјекославу да ти смањи дозу, видиш да не знаш више куд удараш, разне ствари су почеле да ти се привиђају, постаћеш Богдане опасан зависник ко Чеда ако наставиш и даље тако, спаси се на време док још није касно. :mrgreen:

https://www.youtube.com/watch?v=c88GRSkH4AE :lol:
ДЕЛИЈЕ СЕВЕР - ФРАТРИЯ - ΘΥΡΑ 7
Најјаче братство у Европи
Сильнейшее братство в Европе
Η δυνατότερη αδελφότητα στην Ευρώπη
The strongest brotherhood in Europe

Од Крушевца, Призрена, Цетиња, Дубровника, Книна, Невесиња,
са Авале, Ловћена и Шаре кличе србство "устани Лазаре"!

Догодине у Призрену и Книну!!!
bogdan
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 893
Приступио: мај 2008

Порука bogdan 9.10.2017. 10:31

Обилић ::
bogdan ::Ето колико си поштен, искрен и колико знаш. Лажеш сам себе или си тотални дудук и издајник Србске Нације или потурица Александра Вучић. А тај брав Обрадовић те направио магарцем, кад не умијеш да прочиташ програм СРС и видиш кад је написан, а затим да прочиташ програм ДВЕРИ и да видиш кад је написан, па да знаш о чему причаш.
Видим по твојој реакцији да ти је криво што постоје Срби. Зато прочитај поново мој претходни пост, па кад га будеш разумео, јави се за коментар. "И Герхад Шродер, па и Ангела Меркел пресједници Њемачке мисле да су Срби одсвирали своје, исто као што је мислио Хитлер и Тито, али није тако и поред све те твоје подршке фашистима и комунистима. Потражите појачање код Вука Драшковића и Наташе Кандић али радикале нећете моћи уништити. Ми смо свакоме душманину Србске Нације отров у супу. Пријатно, једите ко пацови док поцркате, "србски мизољуби"."

Ево овим лапрдањем и небулозама коначно си потврдио да си на тешким дрогама ко Чеда и Вук Манити, овако нешто нормалан човек и Србин не може да изговори већ само неко ко се опасно предозирао и воли да изврће чињенице, такви лажни "срби" и лажни националисти могу да се служе само манипулацијама и лажима јер су тако научили од њихових идола који су их хипнотисали и опчинили. Кажи "војводи" Вјекославу да ти смањи дозу, видиш да не знаш више куд удараш, разне ствари су почеле да ти се привиђају, постаћеш Богдане опасан зависник ко Чеда ако наставиш и даље тако, спаси се на време док још није касно. :mrgreen:

https://www.youtube.com/watch?v=c88GRSkH4AE :lol:

Ти ниси Обилић ти си Вучићев зауздани и оседлани кобилић, добијаш плату да мрзиш Србе и шириш фашистичку пропаганду.
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука: 1308
Приступио: авг 2015
Место: ђе не рађа мајка издајице

Порука Србски ратник 10.10.2017. 6:55

Богдане, опусти се мало, није свако ко је против Шешеља и његовог уласка у Парове и ,,Задругу" ,,антисрбин" и ,,фашиста". Мани нас тих небулоза, нисмо деца.
"Ђе је сјеме клицу заметнуло, онде нека и плодом почине."
Аватар
Обилић
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Обилић 10.10.2017. 10:09

Богдан је класичан радикално-напредњачки бот који је овде по задатку, шири напредњачку пропаганду и напада све Србе који нешто кажу супротно од његових напредно-радикалних идола који га плаћају да бљује ватру овде, такви су сви они који се за мало пара продају да би пљували по Србима, још мало па ће превазићи Чеду у сваком сегменту. :mrgreen:

bogdan
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука bogdan 10.10.2017. 21:27

Обилић ::Богдан је класичан радикално-напредњачки бот који је овде по задатку, шири напредњачку пропаганду и напада све Србе који нешто кажу супротно од његових напредно-радикалних идола који га плаћају да бљује ватру овде, такви су сви они који се за мало пара продају да би пљували по Србима, још мало па ће превазићи Чеду у сваком сегменту. :mrgreen:

Обилићу, од 2009 колико си пута променио политички став до данас? И сваки пут си изабрао гори од претходног, а овај ти је најгори до сада. Поздрави ту твоју дружину коју мене приписујеш.
bogdan
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука bogdan 10.10.2017. 21:29

Србски ратник ::Богдане, опусти се мало, није свако ко је против Шешеља и његовог уласка у Парове и ,,Задругу" ,,антисрбин" и ,,фашиста". Мани нас тих небулоза, нисмо деца.

Е па није ни сваки радикал Шешељ. Па према томе гори сте него деца.
Аватар
Обилић
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Обилић 10.10.2017. 22:56

bogdan ::Обилићу, од 2009 колико си пута променио политички став до данас? И сваки пут си изабрао гори од претходног, а овај ти је најгори до сада. Поздрави ту твоју дружину коју мене приписујеш.

Не знам о чему ти уопште причаш, никакве политичке ставове ја уопште нисам никада мењао већ само мислим својом главом за разлику од тебе. Одувек сам био за један исти политички став, а то је само национални став и ниједан други, нажалост Шешељ и Радикали су одустали од тог националног става јер имају договор са Вучком, али ти то очигледно не желиш да схватиш јер си бот или си плитке памети па не видиш шта се догађа. Али знаш како се каже, ваљда ће ти доћи једном из дупета у главу па ћеш и сам схватити да си био у великој заблуди и да си изманипулисан.

bogdan
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука bogdan 11.10.2017. 21:23

Обилић ::
bogdan ::Обилићу, од 2009 колико си пута променио политички став до данас? И сваки пут си изабрао гори од претходног, а овај ти је најгори до сада. Поздрави ту твоју дружину коју мене приписујеш.

Не знам о чему ти уопште причаш, никакве политичке ставове ја уопште нисам никада мењао већ само мислим својом главом за разлику од тебе. Одувек сам био за један исти политички став, а то је само национални став и ниједан други, нажалост Шешељ и Радикали су одустали од тог националног става јер имају договор са Вучком, али ти то очигледно не желиш да схватиш јер си бот или си плитке памети па не видиш шта се догађа. Али знаш како се каже, ваљда ће ти доћи једном из дупета у главу па ћеш и сам схватити да си био у великој заблуди и да си изманипулисан.

Чини ми се да ти је потребан хладан туш. Немам примедбе на твој коментар јер си се сам демантово. И сада се да закључити да никада ниси знао шта хоћеш. Сви народи на свету имају своје националисте, па се питам чији си ти националиста?
Обилић14.11.2009. 18:36 Форум: Унутрашња политикаТема: Ko je desnica u Srbiji?Порука: 4Прегледа: 441
Re: Ko je desnica u Srbiji?
СРС је још права српска десница од политичких странака,ту се могу наћи још ДСС и НС.
Сви остали су пресвучене комуњаре
Обилић15.11.2009. 23:04 Форум: Унутрашња политикаТема: Слободан Милошевић – Јунак или издајник?Порука: 432Прегледа: 19695
Re: Слободан Милошевић-Јунак или издајник?
Издајник,не разликује се ништа од ђинђића
Обилић28.11.2009. 23:36 Форум: Унутрашња политикаТема: Република не ваља, хоћемо Краља!Порука: 74Прегледа: 1084
Re: Република не ваља, хоћемо Краља!
Краљ је једини спас за Србију,нећемо више републиканство.
Живела Краљевина Србија
Обилић27.12.2009. 17:44 Форум: Унутрашња политикаТема: Може ли СРС преживети као опозиција опозиције?Порука: 1856Прегледа: 82171
Re: Може ли СРС преживети као опозиција опозиције?
Може,јер са ''назадњацима'' немамо намеру да правимо коалицију.
Они који се преко ноћи одричу Србских територија са оне стране Дрине и Дунава зарад неког ''европејства'',са њима никад нећемо у пакт.
Живела Велика Србија,живела СРС и Шешељ

Дали знаш за кога си сад? Ако знаш реци.
Аватар
Обилић
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Обилић 11.10.2017. 22:14

Хахаха, који си ти лик Богдане, стварно ти треба медаља из глупости. :mrgreen:
Увек сам ја знао шта хоћу и увек био на страни оних који су србски родољуби и националисти, ја сам само србски националиста, а чији си ти националиста то стварно не знам и не занима ме. :wink:
У свим овим мојим порукама које си цитирао се јасно види да сам раније био само за СРС док је Шешељ био нормалан, никога другог нисам подржавао сем СРС и Шешеља, али када сам видео како се продао Вучку и како пљује све србске националисте, онда наравно да не могу више да будем за њега када је постао потпуно разочарење и многи србски националисти су схватили да се Шешељ потпуно променио за 180 степени, исто као и Вучко, ту не треба много памети да би схватио какав је сада Шешељ и кога подржава. А теби је Богдане очигледно тешко да нешто схватиш и разумеш јер си изгледа плитке памети. :badgrin:
Сада подржавам Двери, јер су једино Двери сада искрени родољуби и једини који нису компромитовани као што су остали, а и имају потпуно сличан програм као и СРС, тако да су ми Двери сада најближе мојим уверењима и схватањима, а верујем и знам да су и многи бивши Радикали као ја који су се разочарали у Шешеља сада на страни Двери и да сада снажно подржавају Двери као једину патриотску и националну странку тренутно у Парламенту. :wink:
Надам се да си сада бар нешто схватио и разумео јер је теби очигледно тешко нешто објаснити. :shock:

Sistem
Војвода
Војвода

Порука: 1533
Приступио: мар 2011

Порука Sistem 15.10.2017. 22:54

Слика
Sistem
Војвода
Војвода

Порука Sistem 26.10.2017. 21:09

СКУПШТИНА: Мартиновић (СНС) и Фехратовић (БДЗ) „напали“ Обрадовића (Двери)

Жустру расправу у Скупштини покренуло је излагање шефа посланичке групе Двери Бошка Обрадовића који је критиковао однос државе према образовању, према одласку младих и образованих људи из земље, купљеним дипломама и малим платама просветних радника.

Он је оценио да се Предложеним законом о дуалном образовању ради на снижавању опште писмености и да служи за прављење јефтине радне снаге.

На његове наводе реаговао је шеф посланичке групе Српске напредне странке Aлександар Мартиновић који је рекао да су грађани могли да виде „врхунац политичког лудила Бошка Обрадовића“.

На излагање Обрадовића због навода да не постоји босански и хрватски језик, реаговао је посланик Бошњачке демократске заједнице Санџака Јахја Фехратовић који је рекао да то што Обрадовић говори има елементе фашизма.
bogdan
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука bogdan 30.10.2017. 21:50

Обилић ::Хахаха, који си ти лик Богдане, стварно ти треба медаља из глупости. :mrgreen:
Увек сам ја знао шта хоћу и увек био на страни оних који су србски родољуби и националисти, ја сам само србски националиста, а чији си ти националиста то стварно не знам и не занима ме. :wink:
У свим овим мојим порукама које си цитирао се јасно види да сам раније био само за СРС док је Шешељ био нормалан, никога другог нисам подржавао сем СРС и Шешеља, али када сам видео како се продао Вучку и како пљује све србске националисте, онда наравно да не могу више да будем за њега када је постао потпуно разочарење и многи србски националисти су схватили да се Шешељ потпуно променио за 180 степени, исто као и Вучко, ту не треба много памети да би схватио какав је сада Шешељ и кога подржава. А теби је Богдане очигледно тешко да нешто схватиш и разумеш јер си изгледа плитке памети. :badgrin:
Сада подржавам Двери, јер су једино Двери сада искрени родољуби и једини који нису компромитовани као што су остали, а и имају потпуно сличан програм као и СРС, тако да су ми Двери сада најближе мојим уверењима и схватањима, а верујем и знам да су и многи бивши Радикали као ја који су се разочарали у Шешеља сада на страни Двери и да сада снажно подржавају Двери као једину патриотску и националну странку тренутно у Парламенту. :wink:
Надам се да си сада бар нешто схватио и разумео јер је теби очигледно тешко нешто објаснити. :shock:

Ти си моја медаља глупости и то на квадратни корен, осликана у цртежима Бора Чорбе где је Мајмун нацртао квадрат са шестаром. Нико ко је био истински радикал није напустио радикале због Шешеља и његових поступака. Радикале су напустили само ИЗДАЈНИЦИ Србске Нације. Почевши од Вучића и Николића па до задњег издајника који је гласао за СНС, зато што је добио отрован сендвич од Вучића. Но неће дуго потрајати док се не разочара у Обрадовић. И шта ћеш онда? Ударити главом у зид или се потурчити, да останеш националиста без орјентације, као и до сада.
Коста
Војвода
Војвода

Порука: 5970
Приступио: мар 2006

Порука Коста 30.10.2017. 22:37

- ало, дверци? Ало, млади љотићевци? Како сте?

- где вам iе ваша узданица Јасмина Вуiић, доскорашња председница Политичког савета Двери?

- ене гу у Сан Франциску, чува унуче. Дали iоi Амери iош iедан "грант", па брже-боље напустила Србиiу и глупог Бошка, ипак iе Калифорниiа земља обећана. Био iа тамо, могу да потврдим: много убаво!

- сад ради два дана у недељи на факултету, а осталих пет - чува унуче, у Фриску.

- а муж ост`о тамо код Ваљева, на оном имању што су купили кад су се - као! - вратили у Србиiу, са идеiом да праве - козiи сир!

- нема ништа ни од козiег сира, таi идиот Вуiић (она iе Арсениiевић) живи у кући без купатила (ћенифа у дну дворишта!) и двапут годишње оде до Сан Франциска да види жену, ћерку (чини ми се да iе ћерка у питању? - не држите ме за реч...) и унуче.

- пошто су престари за секс, двапут годишње iе сасвим О.К.

- чисто да знате где вам iе "српска Мариiа Кири"?! - боже, коiа iе то гуска! Уместо да демантуiе, њоi мило ем драго што су iе овдашњи новинари-идиоти "крстили" као Мариiу Кири.

- срећом, Руси iе крстише боље: "троiанска кобила"...
Правда држи земљу и градове...
Кадры решают всё! (Иосиф Виссарионович)
Sistem
Војвода
Војвода

Порука Sistem 31.10.2017. 1:52

BOTOVI OŠTETILI DESETINE LJUDI: Varali narod pozivajući se na SNS?!

Najaktivniji botovi SNS Svjetlana Lana Đurašković i njen partner Saša Savić prevarili su na desetine građana ubeđujući ih da imaju uticaj na sam državni vrh!

Kako Kurir saznaje, oni su u nekoliko navrata prodali priču da su uticajni naprednjaci i tako od naivnih građana izvukli ogromne pare za stanove koji su već kupljeni.

Слика
bogdan
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука bogdan 31.10.2017. 11:51

Sistem ::
BOTOVI OŠTETILI DESETINE LJUDI: Varali narod pozivajući se na SNS?!

Najaktivniji botovi SNS Svjetlana Lana Đurašković i njen partner Saša Savić prevarili su na desetine građana ubeđujući ih da imaju uticaj na sam državni vrh!

Kako Kurir saznaje, oni su u nekoliko navrata prodali priču da su uticajni naprednjaci i tako od naivnih građana izvukli ogromne pare za stanove koji su već kupljeni.

Слика

Овај на слици што држи овај плакат, јели ово Обрадовић или Рамуш Харадинај. Нешто су много слични да ја не видим разлику на овој фотографији. А и политички се подударају сви су против Срба.
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Bing [Bot] и 10 гостију