srpskinacionalisti.com

Српски сабор Двери

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15972
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Re: Српски сабор Двери

Порука vemavuk 9.6.2018. 20:57

"M-91"]Да није било шугавог dSS-a, жута говна и чедини рахитични наркомани никада не би дошли на власт.

Разлог: Коштуница је била једина неокаљана личност из тог досманлијског миљеа.

Жилко је већ био познат по јебању немачких баба ради финансирања студија и по бекству из СРЈ 1999. и позивању да се бомбардовање настави до пада Милошевића. :evil:

е свака ти је на месту а посебно ова о јебању баба :D
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
ЕКОНОМИСТА
Националиста
Националиста

Порука: 281
Приступио: дец 2012
Место: Београд

Порука ЕКОНОМИСТА 10.6.2018. 0:02

rade ::

За почетак, јако ме нервирају људи који пишу латиницом. Ако до данас ниси научио како да наместиш ћирилицу на свом рачунару/телефону/таблету онда боље да не учествујеш у дискусијама.
Што се тиче самог коментара:

1. Ђилас ЈЕСТЕ најгори могући диктатор који је са својом мафијом завео страховладу и гушио сваку слободну мисао док је био на власти у Београду. Када би му се пружила прилика, наравно да би то исто учинио на територији целе земље. А видим да ни један његов злочин ниси поменуо изузев помоћи у довођењу велеиздајника на власт. Невиђену пљачку милијарди евра, јавних предузећа и градског земљишта од стране тајкуна Ђиласа треба да гурнемо под тепих и правимо се као да се ништа није десило?
Или имаш кратко памћење или ниси из Београда или се једноставно правиш глуп.
Ја сам против тог Ђиласа (као и против Вучића) протествовао на улици и то што је сада у опозицији га не пере од криминалних радњи док је био на власти.

2. Странке ДОС-а су, почевши од петог октобра 2000., године извршиле ГЕНОЦИД над Српским народом - национални, економски, верски, војни... и сада причаш да је неко мање, а неко веће зло. Вучић је само настављач квислиншке политике која је започета након незаконитог рушења Слободана Милошевића са власти, а која је финансирана парама из иностранства како би се Србија и Савезна Република Југославија довеле у колонијалан положај. Ђинђић, Ђилас, Тадић, Вучић, то је све апсолутно исто. Нема никакве разлике осим у фацама. Ако то не можеш да схватиш (а изгледа да, као и велики део народа, не можеш) онда немамо о чему да причамо. Ми смо земља под НАТО окупацијом, без имало суверенитета. Ове марионете које у последњих 18 година воде државу се не питају ни о чему. Али саучествују у уништењу Српског народа и за то морају да плате.

3. Ако Двери нису у стању саме или у сарадњи са странкама сличне оријентације (смрдљиви ДСС, Стаматовић и остали) да учине било шта на политичкој сцени, нека лепо ставе катанац и баве се хуманитарним радом, а не да замајавају народ. Доста нам је више било лажних вођа, патриота и којекавих типуса који ради "виших интереса" праве труле компромисе. Да ли сте у стању да превазиђете менталитет комби странке ала јединствена Србија?
Кад се само сетим да је једна Српска Радикална Странка САМА побеђивала на изборима, дођу ми смешне тврдње да Двери нису у стању да пређу цензус. Или су неспособни или су се продали. Треће нема!

4. Питање Косова и Метохије (а не Косова, научите више!!!) је кључно питање за сваког Србина и Српкињу јер се ради у опстанку народа. Смешно је тврдити да ћеш најсветију Српски земљу да браниш од Вучића са Ђиласом и Јеремићем. То је као да браниш Јевреје у коалицији са Хитлером.

5. Када сам говорио о Обрадовићевом сликању са "другосрбијанским олошем" говорио сам о Јанковићу, Тадићу, Чеди итд. Колики идиот треба да будеш па да са дотичном господом будеш на истој бини и размењујеш куртоазије? А да не говорим о Пајтићевом позиву да се гласа за Двери.
Радуловић је обична битанга која је покупила другосрбијанске гласове када се ДС распао у парампарчад. Његова прича се ништа не разликује од жутих, изузев што ју је мало модификовао тако да критикује "паразитски систем" и "партијско запошљавање". Због те катастрофалне Бошкове одлуке да иде коалицију са ДЈБ, странка је прошла како је прошла на београдским изборима. Иначе и Тадић је декларативно био да Космет остане у саставу Србије, али је све радио супротно.

6. Патриотско бирачко тело нема никакве бољке. Бољке имају политичари и странке које су недоследне и непринципијелне, а поготово када је у питању убацивање гузице у посланичке фотеље.
Двери и њихових 7 посланика у парламенту издржавамо МИ који живимо од свог поштеног рада. Они добијају паре од НАС, јер они ништа не производе и ничему не доприносе изузев што држе говоре у скупштини. Зато нико нема право да криви народ, него да се погледа у огледало и види шта је проблем. Риба смрди од главе. И за крај:
Ако се Двери залажу за превазилажење поделе на четнике и партизане, шта ће Бошко Обрадовић на Равној Гори? Да ода почаст оном колаборатору Дражи Михаиловићу?
Нема ту помирења ако ти поштујеш само једну страну. Да не заборавимо, партизани су заједно са Русима ослободили Србију од фашистичке окупације, а не гибаничари.
Мене та тема замара и избегавам да причам о њој управо због тих несрећних подела (односно четничког ревизионизма историје) - али немојте да говорите о комунистичким злочинима ви који величате оне коју су клали бебе у колевкама. Вранић памти гибаничарско јунаштво.
Благостање сваког појединца је колективна одговорност заједнице. Благостање још значи физичко и морално здравље једног друштва
(Вебстеров речник - држава благостања)
Аватар
rade
Националиста
Националиста

Порука: 365
Приступио: јун 2004

Порука rade 10.6.2018. 2:28

ЕКОНОМИСТА ::За почетак, јако ме нервирају људи који пишу латиницом. Ако до данас ниси научио како да наместиш ћирилицу на свом рачунару/телефону/таблету онда боље да не учествујеш у дискусијама.

Slobodan si da otvoris novu temu o cirilici i latinici ali necu da ucestvujem u takvoj vrstoj skretanja teme ovde...

ЕКОНОМИСТА ::Што се тиче самог коментара:

1. Ђилас ЈЕСТЕ најгори могући диктатор који је са својом мафијом завео страховладу док је био на власти у Београду и гушио сваку слободну мисао. Када би му се пружила прилика, наравно да би то исто учинио на територији целе земље. А видим да ни један његов злочин ниси поменуо изузев помоћи у довођењу велеиздајника на власт. Невиђену пљачку милијарди евра, јавних предузећа и градског земљишта од стране тајкуна Ђиласа треба да гурнемо под тепих и правимо се као да се ништа није десило?
Или имаш кратко памћење или ниси из Београда или се једноставно правиш глуп.
Ја сам против тог Ђиласа (као и против Вучића) протествовао на улици и то што је сада у опозицији га не пере од криминалних радњи док је био на власти.

2. Странке ДОС-а су, почевши од петог октобра 2000., године извршиле ГЕНОЦИД над Српским народом - национални, економски, верски, војни... и сада причаш да је неко мање, а неко веће зло. Вучић је само настављач квислиншке политике која је започета након незаконитог рушења Слободана Милошевића са власти, а која је финансирана парама из иностранства како би се Србија и Савезна Република Југославија довеле у колонијалан положај. Ђинђић, Ђилас, Тадић, Вучић, то је све апсолутно исто. Нема никакве разлике осим у фацама. Ако то не можеш да схватиш (а изгледа да, као и велики део народа, не можеш) онда немамо о чему да причамо. Ми смо земља под НАТО окупацијом, без имало суверенитета. Ове марионете које у последњих 18 година воде државу се не питају ни о чему. Али саучествују у уништењу Српског народа и за то морају да плате.

3. Ако Двери нису у стању саме или у сарадњи са странкама сличне оријентације (смрдљиви ДСС, Стаматовић и остали) да учине било шта на политичкој сцени, нека лепо ставе катанац и баве се хуманитарним радом, а не да замајавају народ. Доста нам је више било лажних вођа, патриота и којекавих типуса који ради "виших интереса" праве труле компромисе. Да ли сте у стању да превазиђете менталитет комби странке ала јединствена Србија?
Кад се само сетим да је једна Српска Радикална Странка САМАпобеђивала на изборима, дођу ми смешне тврдње да Двери нису у стању да пређу цензус. Или су неспособни или су се продали. Треће нема!

4. Питање Косова и Метохије (а не Косова, научите више!!!) је кључно питање за сваког Србина и Српкињу јер се ради у опстанку народа. Смешно је тврдити да ћеш најсветију Српски земљу да браниш од Вучића са Ђиласом и Јеремићем. То је као да браниш Јевреје у коалицији са Хитлером.

5. Када сам говорио о Обрадовићевом сликању са "другосрбијанским олошем" говорио сам о Јанковићу, Тадићу, Чеди итд. Колики идиот треба да будеш па да са дотичном господом будеш на истој бини и размењујеш куртоазије? А да не говорим о Пајтићевом позиву да се гласа за Двери.
Радуловић је обична битанга која је покупила другосрбијанске гласове када се ДС распао у парампарчад. Његова прича се ништа не разликује од жутих, изузев што ју је мало модификовао тако да критикује "паразитски систем" и "партијско запошљавање". Због те катастрофалне Бошкове одлуке да иде коалицију са ДЈБ, странка је прошла како је прошла на београдским изборима. Иначе и Тадић је декларативно био да Космет остане у саставу Србије, али је све радио супротно.

6. Патриотско бирачко тело нема никакве бољке. Бољке имају политичари и странке које су недоследне и непринципијелне, а поготово када је у питању убацивање гузице у посланичке фотеље.
Двери и њихових 7 посланика у парламенту издржавамо МИ који живимо од свог поштеног рада. Они добијају паре од НАС, јер они ништа не производе и ничему не доприносе изузев што држе говоре у скупштини. Зато нико нема право да криви народ, него да се погледа у огледало и види шта је проблем. Риба смрди од главе. И за крај:
Ако се Двери залажу за превазилажење поделе на четнике и партизане, шта ће Бошко Обрадовић на Равној Гори? Да ода почаст оном колаборатору Дражи Михаиловићу?
Нема ту помирења ако ти поштујеш само једну страну. Да не заборавимо, партизани су заједно са Русима ослободили Србију од фашистичке окупације, а не гибаничари.
Мене та тема замара и избегавам да причам о њој управо због тих несрећних подела (односно четничког ревизионизма историје) - али немојте да говорите о комунистичким злочинима ви који величате оне коју су клали бебе у колевкама. Вранић памти гибаничарско јунаштво.

1. Ne, meni Djilas nije podjednako zlo kao i Vucic. Ne u 2018. godini. Ni u snu. Ma sta ti o Djilasu mislio i ma sta ja o njemu licno mislio. Tacka. Kada bude postojala vecinska volja za usvajanje zakona o lustraciji za koju se Dveri zalazu, ili kada se bar pravosudje bude malo procistilo od korumpiranih kadrova, tada ce svako moci da odgovara za svoje necasne poslove, naravno u onoj meri u kojoj za to postoje dokazi. Ali to je neka druga tema...

2. Slazem se da smo pod okupacijom ali to ne znaci da treba slegnuti ramenima i cekati spasenje odozgo. Oslobadjanje medija je kljuc za oslobadjanje Srbije. Nije slucajno bivsi (i nezvanicno jos uvek aktuelni) ministar informisanja Aleksandar Vucic zaposeo sve kljucne medije u ovoj drzavi. Ako postoji mogucnost da se to promeni u saradnji sa nekima koji su potekli iz miljea nekadasnjeg DOS:a, treba iskoristiti tu mogucnost a pitanje ideoloskog cistunstva ostaviti za kasnije kada se bude moglo slobodno debatovati o razlikama na nacionalnim frekvencijama i kada se samo glasovi zivih i fizicki prisutnih biraca budu racunali na fer i slobodnim izborima.

3. To svakako nije krivica Dveri (koji su u politicke vode usli tek onda kada je SNS vec bio na pragu osvajanja vlasti), nije ni toliko DSS;ova krivica niti pak Djilasova. Zasluge za sunovrat srpskog patriotskog birackog tela ipak mora da idu nazasluznijem za to, nikome drugom do Aleksandru Vucicu, koji je jedini mogao da izvede akrobatiju prevodjenja ljutih radikala u LDP:ovski tabor. Kao sto je sunovrat zapocet dolaskom Vucica na vlast, srpsko patriotsko izborno telo ce se moci oporavitit tek sa padom Vucica sa vlasti i tek cemo tada videti koliku je trajnu stetu on nacinio srpskom identitetu za ovih sest (i ko zna koliko jos) godina njegove vlasti.

4. Meni nije nimalo smesno to sto Vucic zaista punom parom sprema predaju Kosova (i, podrazumeva se, Metohije). Ja odgovorno tvrdim da je samo Vucic u stanju da tu izdaju sprovede bez narodnog bunta i krvoprolica. Ne znam sta je Djilas u tom smislu u odnosu na Kosovo (i, podrazumeva se, Metohiju) ali znam da on nije Vucic, i to je meni sasvim dovoljno za pocetak.

5. Dakle, govoris o protestu protiv izborne kradje. Odbrana izborne volje je odbrana izborne volje, sa ili bez fotografija. A o Radulovicu nemamo isti stav. On nije moj prvi izbor ali on nije ni drugosrbijanac jer ga boli uvo za sve te drugosrbijanske teme i price. Za BG izbore koalicija Dveri i DJB je itekako imala smisla ali ta koalicija nije imala medijsku potporu, i ponajvise zbog toga nije uspela da predje cenzus.

6. Draza Mihailovic je bio srpski rodoljub, njegovi borci su takodje bili srpski rodoljubi. Josip Broz je bio zlotvor, njegovi borci, mahom Srbi, su bili rodoljubi. Nema razloga za bilo kakve podele medju srpskim rodoljubima sa jedne i sa druge strane prevazidjenih ideoloskih tabora. Ima medjutim hiljadu razloga za osudu Brozovog komunistickog rezima jer je njegovim dolaskom na vlast poceo sunovrat srpske nacije koji traje do dana danasnjeg - i to treba uvek imati u vidu kada se govori o plodovima pobede partizanskog pokreta...
Аватар
Раде Дерикоња
Војвода
Војвода

Порука: 1567
Приступио: феб 2013

Порука Раде Дерикоња 10.6.2018. 9:42

Слобода Србије је дошла 1945.године на тенковима Црвене Армије, а окупација је наступила тек 5.октобра 2000.године.
И шта даље причати/писати након претходно изреченог/написаног?
"Свак је рођен за по једном мријети, част и брука живе довијека!" - П.П. Његош
Аватар
ЕКОНОМИСТА
Националиста
Националиста

Порука ЕКОНОМИСТА 10.6.2018. 10:04

rade ::Slobodan si da otvoris novu temu o cirilici i latinici ali necu da ucestvujem u takvoj vrstoj skretanja teme ovde...

Било је више тема о томе овде на форуму. Што се мене тиче можеш да пишеш и арапским писмом, то је некултура и непоштовање Српског језика и Српских родољуба.

1. Моје лично мишљење о Ђиласу и његовој мафији је небитно. Чињеница је, да је он криминалац и тајкун коме треба да буде одузета сва имовина и да не изађе никада из затвора. За све његове криминалне активности постоје докази и Вучић је тога свестан, зато га и држи у шаци, док овај глуми опозицију. А твоје вагање о томе ко је мање, а ко веће зло говори више о теби као човеку, него о било чему друго. Што не поменеш и Чеду Јовановића? И Динкића? Сви у коалицију против Вучића, да се окупи стари, добри ДОС. Наравно, све финансирано од стране Американаца - непрестано врзино коло у коме се квислинзи смењују на власти.

2. Све што си изнео овде је апсолутно нетачно. Медији су били затворени за опозицију и под Тадићем и под Ђинђићем, па то није сметало? Лепо сам рекао, ако су Двери неспособне да дођу на власт без компромиса са НАТО странкама, нека лепо ставе катанац на врата. О чему ти причаш? Звучиш као Бошко, цитираш ми овде његове баљезгарије о "идеолошким разликама" и "слободној дискусији на националним фреквенцијама". То су потези очајника. Ти мислиш да и ако отворе све медије, да Обрадовић сваки дан гостује на РТС-у, да ће Двери прећи цензус? Са таквом причом и таквом издајом неће! Биће на нивоу СПС-а данас.
И нема ту идеолошких разлика
Имаш са једне стране Српске националисте, а са друге стране деструктивне але и аждаје из другосрбијанског, грађанског шињела, који су извршили ГЕНОЦИД над Српским народом. Добро против злог. Родољуби против издајника. ДС = СНС. Са таквима хоћеш у коалицију? Циљ оправдава средство? Треба газити и преко мртвих и са црним ђаволом у коалицију, за шаку власти. Ало, ти хоћеш у коалицију са људима који су испоручили Ратка Младића и Радована Караџића, који су довели Еулекс на Космет, који су изнели 100 милијарди евра из земље, за време чије владавине је Србија изгубила 500.000 људи!!! Није ни чудо што величаш Дражу, идеја о колаборацији са окупатором ти није страна.

3. Што Двери нису зауставиле суноврат српског патриотског бирачког тела? Зашто нису окупили родољубе око себе, него су дозволили да Вучић суверено влада и преузме све медије?
И о којим изборима и бирачком телу ти говориш? После сваких избора Двери се деру по улици како су избори покрадени и како нису били поштени - па опет странка учествује у свему томе. Бориш се против система у коме активно учествујеш? Ко је бре овде луд?
Заслугу за суноврат Српског народа носе све странке и појединци које су биле на власти од 2000те године па до данас - а ту су твој вољени Ђилас и олош из ДСС-а у врху одговорних.

4. Овим си управо изјавио: Вучић хоће да изда Космет, за Ђиласа нисам сигуран и зато боље Ђилас него Вучић.

5. Одбрана изборне воље са онима који су хиљаду пута прекрајали изборну вољу? Са онима који су покрали изборе 2012. године? ЛИЦЕМЕРНО! ДВОЛИЧНО! СРАМНО!
По теби коалиција ДЈБ-ДВЕРИ није прешла цензус зато што није имала медијску потпору? Да ли ти стварно верујеш у то или нас ви из Двери зајебавате све овде колективно?

6. Има хиљаде разлога да се осуде четнички злочини над Српским народом и њихова колаборација са окупатором. И осуђена је. И издајничка гамад је пострељана. Заједно са главним издајником Дражом Михаиловићем. Џаба вам ревизија историје, равногорци су брутално поражени на Неретви, док су заједно са Немцима и усташама нападали Српске родољубе.
А тешко да је суноврат Српске нације почео Брозовим доласком на власт. Тај суноврат је започео након првог светског рата због масонског олоша Александра Карађорђевића и његове смрдљиве Шугославије. Од 1945. до 1974. Србија и Српски народ су доживели процват.
Благостање сваког појединца је колективна одговорност заједнице. Благостање још значи физичко и морално здравље једног друштва
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 3779
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 10.6.2018. 10:54

1. Моје лично мишљење о Ђиласу и његовој мафији је небитно. Чињеница је, да је он криминалац и тајкун коме треба да буде одузета сва имовина и да не изађе никада из затвора. За све његове криминалне активности постоје докази и Вучић је тога свестан, зато га и држи у шаци, док овај глуми опозицију. А твоје вагање о томе ко је мање, а ко веће зло говори више о теби као човеку, него о било чему друго. Што не поменеш и Чеду Јовановића? И Динкића? Сви у коалицију против Вучића, да се окупи стари, добри ДОС. Наравно, све финансирано од стране Американаца - непрестано врзино коло у коме се квислинзи смењују на власти.

Не, него треба да се Двери врате на Машинац, па да наставе да редистилишу квинтисенцију. Раде је лепо рекао, стање се драматично променило, овде су угрожени сами основи демократије, могућност да било ко ко је другачијег мишљења од владајућег режима уопште дође на власт и то ће очито захтевати ширу сарадњу целе опозиције.

Лепо сам рекао, ако су Двери неспособне да дођу на власт без компромиса са НАТО странкама, нека лепо ставе катанац на врата. О чему ти причаш? Звучиш као Бошко, цитираш ми овде његове баљезгарије о "идеолошким разликама" и "слободној дискусији на националним фреквенцијама". То су потези очајника. Ти мислиш да и ако отворе све медије, да Обрадовић сваки дан гостује на РТС-у, да ће Двери прећи цензус? Са таквом причом и таквом издајом неће! Биће на нивоу СПС-а данас.

Фино, зашто онда ти пошто мислиш да си способан не направиш неку организацију, па изађи сам на изборе. Ако добијеш више од Бошкових 2,2% под овим околностима, ја ти скидам капу.

И нема ту идеолошких разлика
Имаш са једне стране Српске националисте, а са друге стране деструктивне але и аждаје из другосрбијанског, грађанског шињела, који су извршили ГЕНОЦИД над Српским народом. Добро против злог. Родољуби против издајника. ДС = СНС. Са таквима хоћеш у коалицију? Циљ оправдава средство? Треба газити и преко мртвих и са црним ђаволом у коалицију, за шаку власти. Ало, ти хоћеш у коалицију са људима који су испоручили Ратка Младића и Радована Караџића, који су довели Еулекс на Космет, који су изнели 100 милијарди евра из земље, за време чије владавине је Србија изгубила 500.000 људи!!! Није ни чудо што величаш Дражу, идеја о колаборацији са окупатором ти није страна.

Него треба да буду у коалицији са онима који издају Косово и разарају све чега се дотакну?

3. Што Двери нису зауставиле суноврат српског патриотског бирачког тела? Зашто нису окупили родољубе око себе, него су дозволили да Вучић суверено влада и преузме све медије?

То за суноврат упитај бирачко тело, а за окупљање упитај црвеног војводу и остале удбашке продукте.

И о којим изборима и бирачком телу ти говориш? После сваких избора Двери се деру по улици како су избори покрадени и како нису били поштени - па опет странка учествује у свему томе. Бориш се против система у коме активно учествујеш? Ко је бре овде луд?

Јел требају Двери можда да узму пушке у руке и изазову грађански рат како би дошли на власт, то хоћеш да кажеш?

Заслугу за суноврат Српског народа носе све странке и појединци које су биле на власти од 2000те године па до данас - а ту су твој вољени Ђилас и олош из ДСС-а у врху одговорних.

Какви год да су били, испало је да су за црно-црвене мала маца...

4. Овим си управо изјавио: Вучић хоће да изда Космет, за Ђиласа нисам сигуран и зато боље Ђилас него Вучић.

Наравно. Није Ђилас потписивао „бриселски споразум“, већ Вучић.

5. Одбрана изборне воље са онима који су хиљаду пута прекрајали изборну вољу? Са онима који су покрали изборе 2012. године? ЛИЦЕМЕРНО! ДВОЛИЧНО! СРАМНО!
По теби коалиција ДЈБ-ДВЕРИ није прешла цензус зато што није имала медијску потпору? Да ли ти стварно верујеш у то или нас ви из Двери зајебавате све овде колективно?

Далеко се више краде сада него до 2012. И у томе се види да Двери нису сујетне, јер су спремне да зарад вишег циља пређу преко неправди које су њима били направили.
Аватар
ЕКОНОМИСТА
Националиста
Националиста

Порука ЕКОНОМИСТА 10.6.2018. 12:02

Зораде,
- у Србији нема демократије од доласка ДОС-а на власт. Зашто се лажемо?
Српска Радикална Странка је три пута самостално побеђивала на изборима (освајала највише гласова) и није им било допуштено да формирају владу. Све НАТО странке (ДС, ДСС, Г17, СПО, ЛДП, НС, ЛСВ, ГСС, ДХСС, СДУ и многе друге) су се удружиле како би спречиле родољубе да дођу на власт. На крају су и СПС купили и тиме прекројили народну вољу. Значи, није битно колико гласова освојиш, него кога американци изаберу. Током тих 12 година СРС и друге националне странке су биле изложене најжешћем прогону од стране режима, цензурисани у медијима и свакодневно нападани. Врхунац страховладе је била власт Бориса Тадића у периоду 2008-2012. година. У том периоду настаје и СНС, Борис Тадић по наређењу са запада препушта власт Николићу и идентична квислиншка политика се наставља. Нема медија и нема слободе већ 18 година. Па овај систем и начин владавине су успоставиле демократе (заједно са Ђиласом) и цензура је почела да им смета тек кад су пали са власти. Крајње лицемерно. То су типови којима је битна једино сопствена гузица и свака сарадња са њима је издаја најгоре врсте.

- Зато што нисам политичар и не учествујем активно у политици. Националиста сам и родољуб, гласам и помажем, али ме функције и намештени избори не занимају. Радим и живим од свог рада и немам времена да се активно бавим политиком, јер не живим од народних пара.
Српски покрет Двери су регистрована политичка партија, а њених седам посланика издржавамо ми који радимо и уплаћујемо паре у буџет. Свако треба да се бави својим послом

- Демократска странка и њени сателити су издали Косово и Метохију и разорили све Српско што су дотакли. То исто ради сада Српска Напредна Странка. Нема разлике између њих.И једни и други су НАТО слуге које уништавају Србију и Српски народ. Не можеш стати на страну једних и рећи да си родољуб. То је апсурд. Исто као што критикујем Шешеља зато што је стао на страну напредњака, критиковаћу сваког ко говори за себе да је националиста, а стаје на страну демократа. То су две стране истог новчића.

- Што се тиче грађанског рата: нико овде у Србији након петог октобра није имао храбрости да се озбиљно супротстави режиму и радикализује борбу. Српској Радикалној Странци је вечито замерано што пацификују народ, а имали су снагу да изведу милион људи на улицу. Међутим, вечито су се клели у демократију, изборе, фер борбу, док су жути користили најпрљавије методе да остваре своја злодела. На крају се десило шта се десило. Мени је због тога Бошко постао јако симпатичан када је Мартиновића треснуо компјутерским мишем преко носа. Не може се са стоком другачије, мораш да покажеш да и ти имаш зубе.

- Није Ђилас лично потписао Бриселски споразум али је његова ДС годинама темељно урушавала Српску државност на Косову и Метохији уништавајући домаћу привреду, војску, полицију, довођењем ЕУЛЕКС-а на Космет, испоручивањем целокупног Српског државног и војног врха Хашком трибуналу, гурањем Србије у НАТО итд.
За време чије владавине су шиптари прогласили независност? Зашто их сада переш?

- Данас се само отвореније краде него раније. Демократе су барем имале довољно образа да ту своју невиђену пљачку крију, док ови отворено пишају по сиротињи и смеју нам се у лице. А од виших циљева ми је више мука. Колико пута смо само слушали ту причу, нико нормалан више не верује у то.
Не требају теби режимски медији да дођеш на власт. То су изговори за колаборацију са окупатором.
Аватар
Раде Дерикоња
Војвода
Војвода

Порука Раде Дерикоња 10.6.2018. 12:38

Економисто, да је Тадић исто што и Вучић онда не би пао са власти, не би дошли напредњаци. Тадић није хтео границу на Јарињу, није хтео косовске изборе па је од Запада склоњен, платио је политичку цену (за разлику од Ђинђића који је платио животом).
СНС је нешто најгоре што је снашло Србију, након комуниста 1945.године.

Што се тиче опозиције: она не постоји суштински већ само формално. Нема ту нико мотив (сем можда Двери) да руши Вучића јер су довољно материјално ситуирани, компромитовани су а и нису тај капацитет да народ преведу жедног преко воде, то само Вучић зна најбоље.
Да је Тадић упола радио ово што Вучић чини према Србији - улица би га одавно почистила, висио би на Теразијама! Али, ви многи (не ти лично, већ теби слични) патријоти - првосрбијанци ( :roll: ) и даље у дубини душе верујете да је Вучић искрени родољуб и да ће се у датом тренутку супроставити Западу. Можда и хоће, али само да спасе своју личну власт а не ради националних интереса за које никад није ни марио. Исто као и цела СРС 90-тих година, која је увек била канцер на националном телу.

Права опозиција ће се тек створити из народа, из будуће националне револуције која ће донети корените промене система и Србија ће наћи свој прави пут након вишедеценијског лутања и странпутица.
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука: 2630
Приступио: феб 2014

Порука Republikanac 10.6.2018. 13:11

Ма џабе ти мој Економисто објашњаваш Зораду. Зар не видиш да је човек досносталгичан? Он би био најсрећнији да се формира неки нови ДОС (за који је као млади досманлија гласао далеке 2000-те па се још и поноси с тиме). Па да имаш мало и као патриота (онда су то као бајаги били Коштуница и његови), па мало и сепаратиста (онда то бејаху Веселинов, Миле Исаков и Чанак), па да се нађе и неки другосрбијанац-педер (онда је та „част“ припала Жарку Кораћу), наравно и неки „визионар“... То би нашег Зорада учинило срећним и вратило га у младост, у оно весело доба кад се народу продавала прича да нас „Запад не воли због Милошевића“ и да ћемо, чим га срушимо, добити бар два Маршалова плана и експрес ући у ЕУ те коначно живети „као сав нормалан свет“.

Видиш да ти човек написа да су у поређењу са Слобином владавином досманлије биле „мале маце“? И шта онда ти њему има да причаш и објашњаваш? Па за њега ти је Ђинђић био патриота, изјавио је то овде на форуму и то не једном. Косовску независност је по њему требало признати још у Рамбујеу јербо је „НАТО био јачи“. Говорити њему о некаквој „патриотској политици“ ти је пишање уз ветар, боље ти је да се бавиш нечим паметнијим...
"Не постоји срећан просјак ни богата колонија", Слободан Милошевић.
Аватар
ЕКОНОМИСТА
Националиста
Националиста

Порука ЕКОНОМИСТА 10.6.2018. 15:34

Раде Дерикоња ::

Пријатељу, слажем се готово са свим што си написао. Александар Вучић је велеиздајник каквог мајка још није родила и о томе сам лично писао на овом форуму много пута.
Са друге стране, мислим да ми, као народ, имамо јако кратко памћење.
Борис Тадић није потписао експлицинту независност Косова и Метохије, не зато што није био спреман да то уради, него зато што је постојала јака национална опозиција у Србији. Тадић и његови НАТО ментори су знали да није право време да се уради тако нешто, него да треба прво растурити национални корпус и сваку опозицију новом светском поретку у Србији. На власт је доведен бивши великосрпски националиста, кога су врбовале стране службе, како би се иза маске патриотизма потписала смртна пресуда Српском народу. Немој мислити да Борис Тадић не би потписао бриселски споразум. Наравно да би то урадио.
Погледај тему овде на форуму из 2008. године:
viewtopic.php?f=1&t=17995
Демократе су ратификовали ССП у парламенту, довели ЕУЛЕКС на Космет (окупационе трупе Европске Уније које спроводе устав и законе тзв. републике Косово), изместили преговоре из Уједињених Нација у Европску Унију, тражили мишљење међународног суда у Хагу да ли је проглашење независности у складу са међународним правом, потписали споразуме о слободи кретања (http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/po ... a-na-snagu), споразум о заједничком управљању граничним прелазима (https://www.vaseljenska.com/vesti-dana/ ... te-tahiri/), а на крају подржали и Бриселски споразум (https://www.blic.rs/vesti/politika/stef ... mu/jyf0xzx).
Све је то иста издајничка багра.
Вучић, Ђилас, Јеремић, Тадић, Стефановић, Коштуница, Дачић,Ђинђић... то су слуге НАТО пакта које беспоговорно слушају налоге својих газда из Брисела, Берлина и Вашингтона, обичне марионете које се не питају ни за шта. Готово 18 година је Србија под окупацијом новог светског поретка - капиталистичких злотвора којима ни вера ни нација ни породица не значе ништа.
Када једног дана поново ослободимо Србију, квислинзи ће морати да доживе судбину Драже Михаиловића и Милана Недића. Једино на тај начин се кажњава издаја Отаџбине и сарадња са окупатором.
Аватар
Раде Дерикоња
Војвода
Војвода

Порука Раде Дерикоња 10.6.2018. 15:51

Коштуница се колико-толико батргао од наредби из Брисела и Вашингтона, не могу рећи за њега да је издајник. Много тога је наслеђе промашене Милошевићеве политике.
Ови остали су јад и беда, али то је слика и прилика стања духа нације (какав народ-таква власт). Јер, и ово је показатељ што си лепо написао: да су националисти наставили дубље у издаји него демократе. То је страшна ствар. Није само ту Вучић проблем већ велики део радикала се конвертирао у тренутку.

Ово за поређење са Дражом и Недићем се не слажем са тобом, то су неупоредиве ствари.
Дража М. је престао са борбом против Немаца због стравичних одмазди и схватио је да тако угрожава биолошки опстанак нације (а све зарад интереса Коминтерне и Британске масонерије). И то је похвално са његове стране. Нису само Немци били претња србским интересима већ и тзв."Савезници" а посебно совјетски бољшевици.
А за М.Недића не треба трошити речи: то је великан пред ким сви треба да се поклонимо, његово славно дело спасавања Србије (оно што се могло спасити) у веома тешком тренутку за опстанак нације је осветлано и пред Богом велико.
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15972
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 10.6.2018. 16:51

Republikanac ::Ма џабе ти мој Економисто објашњаваш Зораду. Зар не видиш да је човек досносталгичан? Он би био најсрећнији да се формира неки нови ДОС (за који је као млади досманлија гласао далеке 2000-те па се још и поноси с тиме). Па да имаш мало и као патриота (онда су то као бајаги били Коштуница и његови), па мало и сепаратиста (онда то бејаху Веселинов, Миле Исаков и Чанак), па да се нађе и неки другосрбијанац-педер (онда је та „част“ припала Жарку Кораћу), наравно и неки „визионар“... То би нашег Зорада учинило срећним и вратило га у младост, у оно весело доба кад се народу продавала прича да нас „Запад не воли због Милошевића“ и да ћемо, чим га срушимо, добити бар два Маршалова плана и експрес ући у ЕУ те коначно живети „као сав нормалан свет“.

Видиш да ти човек написа да су у поређењу са Слобином владавином досманлије биле „мале маце“? И шта онда ти њему има да причаш и објашњаваш? Па за њега ти је Ђинђић био патриота, изјавио је то овде на форуму и то не једном. Косовску независност је по њему требало признати још у Рамбујеу јербо је „НАТО био јачи“. Говорити њему о некаквој „патриотској политици“ ти је пишање уз ветар, боље ти је да се бавиш нечим паметнијим...

Или да одјебе Чмарка!
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 10.6.2018. 18:00

Зораде,
- у Србији нема демократије од доласка ДОС-а на власт. Зашто се лажемо?
Српска Радикална Странка је три пута самостално побеђивала на изборима (освајала највише гласова) и није им било допуштено да формирају владу.

Неће бити да је баш било тако. Ради подсећања, СРС је у два изборна циклуса (2003. и 2007. године) имао највећи број посланика, али тај број је оба пута био далеко од потребних 126 (једном 82, следећи пут 81). А то што нико други релевантан са њима није хтео, то нека се запита црвени војвода.

Све НАТО странке (ДС, ДСС, Г17, СПО, ЛДП, НС, ЛСВ, ГСС, ДХСС, СДУ и многе друге) су се удружиле како би спречиле родољубе да дођу на власт.

Из ове перспективе гледано, најбоља могућа ствар била је држање радикала што даље од полуга одлучивања, од 2012. су се лепо показали.

На крају су и СПС купили и тиме прекројили народну вољу.

Ма јел могућно? Такве патриоте попут Дачића, Мрке, Ружића купити?

Значи, није битно колико гласова освојиш, него кога американци изаберу. Током тих 12 година СРС и друге националне странке су биле изложене најжешћем прогону од стране режима, цензурисани у медијима и свакодневно нападани.

У поређењу са овим данас, период 2000-2012 био је Периклово доба демократије. Само у БГ си имао Коперникус ТВ који је 24/7 нападао тадашњу власт.

- Демократска странка и њени сателити су издали Косово и Метохију и разорили све Српско што су дотакли. То исто ради сада Српска Напредна Странка. Нема разлике између њих.И једни и други су НАТО слуге које уништавају Србију и Српски народ. Не можеш стати на страну једних и рећи да си родољуб. То је апсурд. Исто као што критикујем Шешеља зато што је стао на страну напредњака, критиковаћу сваког ко говори за себе да је националиста, а стаје на страну демократа. То су две стране истог новчића.

Као што рекох, ту ипак има неке градације. Не можеш у исти кош да трпаш онога ко се макар трудио да нешто изврда и онога ко беспоговорно извршава све налоге који му стигну.

- Што се тиче грађанског рата: нико овде у Србији након петог октобра није имао храбрости да се озбиљно супротстави режиму и радикализује борбу. Српској Радикалној Странци је вечито замерано што пацификују народ, а имали су снагу да изведу милион људи на улицу. Међутим, вечито су се клели у демократију, изборе, фер борбу, док су жути користили најпрљавије методе да остваре своја злодела. На крају се десило шта се десило. Мени је због тога Бошко постао јако симпатичан када је Мартиновића треснуо компјутерским мишем преко носа. Не може се са стоком другачије, мораш да покажеш да и ти имаш зубе.

Супер, онда пушку у шаке када буду следећи протести, па у прве борбене редове.

За време чије владавине су шиптари прогласили независност? Зашто их сада переш?

За време чије владавине су Шиптариу добили државу 1999? Не перем ја никога, ДС је брљао доста, али нису они поставили царине на Јарињу, распустили полицију и судове, дали позивни број, примили Косово у МОК, УЕФУ и где већ, а власт на северу Косова уместо државе сада имају криминаци.

- Данас се само отвореније краде него раније. Демократе су барем имале довољно образа да ту своју невиђену пљачку крију, док ови отворено пишају по сиротињи и смеју нам се у лице. А од виших циљева ми је више мука. Колико пута смо само слушали ту причу, нико нормалан више не верује у то.

Па што онда не победише и 2012. када су толико паметни?

Не требају теби режимски медији да дођеш на власт. То су изговори за колаборацију са окупатором.

Медији какви год да су требају да се добију избори. Без њих нема ништа са оваквим народом.

Ма џабе ти мој Економисто објашњаваш Зораду. Зар не видиш да је човек досносталгичан? Он би био најсрећнији да се формира неки нови ДОС (за који је као млади досманлија гласао далеке 2000-те па се још и поноси с тиме). Па да имаш мало и као патриота (онда су то као бајаги били Коштуница и његови), па мало и сепаратиста (онда то бејаху Веселинов, Миле Исаков и Чанак), па да се нађе и неки другосрбијанац-педер (онда је та „част“ припала Жарку Кораћу), наравно и неки „визионар“... То би нашег Зорада учинило срећним и вратило га у младост, у оно весело доба кад се народу продавала прича да нас „Запад не воли због Милошевића“ и да ћемо, чим га срушимо, добити бар два Маршалова плана и експрес ући у ЕУ те коначно живети „као сав нормалан свет“.

Добро је ба докторе, ево твоји црвено-црни са све Весићем, Љајићем и киме већ су на власти шест година, зар ниси пресрећан? Оно јес, нема инфлације 2% на сат, пензије не касне 2%, али Косово оде, а нека се спреми Српска за после...

Или да одјебе Чмарка!

ПКИИМБ
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 10.6.2018. 18:15

Бошко сублимирао одговор на ове дилеме око којих се расправљамо на један рекло би се прави начин:

A kada je o jednoj od najaktuelnijih tema na opozicionoj sceni reč, objedinjavanju opozicije, i Draganu Đilasu koji radi na formiranju Saveza za Srbiju, reč, Obradović kaže je preduslov svih razgovora sa svima iz opozicije, uključujući i Đilasa, stav o Kosovu i eventualnom pravnoobavezujućem sporazumu. On želi da čuje Đilasov, ali i svih drugih o tome. Ne spori mogućnost dogovora o borbi za fer izborne uslove i slobodu medija, ali za ozbiljniju saradnju i dogovor, naglašava da je crvena linija Dveri stav o Kosovu.
https://www.danas.rs/politika/sa-lidero ... vu-muzici/

Дакле, тек остаје да се види шта ће бити.
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука: 2630
Приступио: феб 2014

Порука Republikanac 10.6.2018. 19:22

Зорад ::
Добро је ба докторе, ево твоји црвено-црни са све Весићем, Љајићем и киме већ су на власти шест година, зар ниси пресрећан? Оно јес, нема инфлације 2% на сат, пензије не касне 2%, али Косово оде, а нека се спреми Српска за после.

Ма наравно, Слоба је крив за све :roll:
"Не постоји срећан просјак ни богата колонија", Слободан Милошевић.
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Bing [Bot], Google [Bot] и 6 гостију