srpskinacionalisti.com

Српски сабор Двери

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука: 1511
Приступио: авг 2015
Место: ђе не рађа мајка издајице

Re: Српски сабор Двери

Порука Србски ратник 25.2.2018. 15:43

M-91 ::
Србски ратник ::ПС: Водитељка , иако је вучићевка, ја јој то не замерам, баш је добра риба. :D

Ко зна колико је курчева попушила СНС функционерима да би постала водитељка. :mrgreen: :mrgreen:

Добро, само кажем да је добра риба. :wink:
А шта је пушила да би дошла на то место, то је њен проблем.
"Ђе је сјеме клицу заметнуло, онде нека и плодом почине."
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука: 4541
Приступио: сеп 2011
Место: Gradac Moravski

Порука SMUK 25.2.2018. 17:25

ПС: Водитељка , иако је вучићевка, ја јој то не замерам, баш је добра риба.

Nisam gledao duel, samo sam pogledao par sekundi i stvarno jest dobra nema šta. 8)
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука: 1261
Приступио: јул 2015

Порука M-91 25.2.2018. 18:38

SMUK ::

Nisam gledao duel, samo sam pogledao par sekundi i stvarno jest dobra nema šta. 8)

Ко зна колико је питона примила у себе. :mrgreen: Фуј! :puke:

Иначе, Бошко је изуо шешлију начисто. Једини "аргумент" му је "љотићевац, љотићевац, љотићевац.....". :roll:
Србија нема алтернативу!
Аватар
Zola
Војвода
Војвода

Порука: 2676
Приступио: јан 2004
Место: N.Bg

Порука Zola 25.2.2018. 19:15

Шеки дотакао дно живота..
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука: 1511
Приступио: авг 2015
Место: ђе не рађа мајка издајице

Порука Србски ратник 25.2.2018. 19:41

SMUK ::

Да, добра риба. :D

Zola ::Шеки дотакао дно живота..

Искрено мислим да је једва дочекао крај емисије да побегне, почео јхе да хистерише пред крај. Самлео га Бошко.
"Ђе је сјеме клицу заметнуло, онде нека и плодом почине."
Аватар
Zola
Војвода
Војвода

Порука: 2676
Приступио: јан 2004
Место: N.Bg

Порука Zola 26.2.2018. 7:18

Мени је тај Шекијев главни аргумент остао у глави још из осамдесетих кад су партијски апартчици у фирми мог оца једног колегу саслушавали јер је рекао какав се спрема економски колапс и СФРЈ није помињо рат и то него уз кафицу и пришили су му етикету баш љотићевац и још нешто :D А за Шекија знамо из ког је брлога потекао једино ако нисте поверовали у интервјуу да су га четници убацили у комунисте да их растура изнутра :lol:
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15972
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 26.2.2018. 12:52

Шешељ је усташа који је по задатку усташке удбе променио веру и глуми српског националисту. Њега одувек само интересује где ће приграбити личну материјалну корист и окупља гуске и гусане из Србије.
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
ЕКОНОМИСТА
Националиста
Националиста

Порука: 285
Приступио: дец 2012
Место: Београд

Порука ЕКОНОМИСТА 28.2.2018. 15:07

ДВЕРИ: ДС и СНС оштетили Београд за више од 2,3 милијарде евра

БЕОГРАД - Српски покрет Двери саопштио је данас да су од 2008 године, власти Демократске и Српске напредне странке оштетиле буџет Београда за више од 2,3 милијарде евра.

Потпредседник Двери Предраг Митровић навео је да је штета учињена ненаменским трошењем средстава буџета Града и градских општина.

"Штета се од 2008. године до данас процењује на 2,36 милијарди евра што је готово два и по буџета Београда за 2018. годину. За све ове аномалије, оволику штету и малверзације овлашћених лица и запослених у буџетским институцијама и предузећима чији је Град оснивач, нико није одговарао", казао је Митровић а пренеле Двери.

http://www.kurir.rs/izbori-2018/3002095 ... jarde-evra
Благостање сваког појединца је колективна одговорност заједнице. Благостање још значи физичко и морално здравље једног друштва
(Вебстеров речник - држава благостања)
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15972
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 28.2.2018. 16:04

Економиста, ценим твоје писање. али Двери су го ку.рац!
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
ЕКОНОМИСТА
Националиста
Националиста

Порука: 285
Приступио: дец 2012
Место: Београд

Порука ЕКОНОМИСТА 28.2.2018. 16:21

vemavuk ::Економиста, ценим твоје писање. али Двери су го ку.рац!

Зашто?
Благостање сваког појединца је колективна одговорност заједнице. Благостање још значи физичко и морално здравље једног друштва
(Вебстеров речник - држава благостања)
Коста
Војвода
Војвода

Порука: 6306
Приступио: мар 2006

Порука Коста 28.2.2018. 17:15

- зато.
Правда држи земљу и градове...
Кадры решают всё! (Иосиф Виссарионович)
Аватар
rade
Националиста
Националиста

Порука: 367
Приступио: јун 2004

Порука rade 28.2.2018. 17:51

vemavuk ::Економиста, ценим твоје писање. али Двери су го ку.рац!

Kad Dveri dodju na vlast, imaces pravo da to svoje misljenje istices na javnom prostoru i u medijima, bez cenzure i bez ometanja. Eto ti razloga da im das glas ;) Sto se mene tice, nema dileme: Dveri su jedina istinski nacionalna i istinski opoziciona opcija na politickoj sceni koja je uopste vredna pomena. Ako je bilo ikakve sumnje u vezi sa SRS i DSS, ovi izbori su tu sumnju razvejali. Seselj na svakom koraku brani Vucica a Milosu Jovanovicu SNS stampa izborne letke. Da ne pominjem tamo neke beznacajne Zavetnike, Srpsku Desnicu, Srpsku Ligu i ostale fiktivne stranke koje se aktiviraju samo pred izbore i uz svesrdnu podrsku Vucicevih medija, ne bi li tako odvukli koji procenat glasova i olaksali Vucicu put ka apsolutnoj vlasti. Naspram svih ovih pomenutih, Dveri jedini dosledno kritikuju Vucicevu politiku sa jedne nacionalne pozicije i ne posustaju i ne kalkulisu nimalo u tome - bez obzira na politicku cenu koju za to moraju da plate...
Коста
Војвода
Војвода

Порука Коста 1.3.2018. 13:17

- лажљива њушка Бошка Обрадовића. Изгледа да у Србиiи мора да буде iедан такав, у сваком времену.

- лажов тешке категориiе, у рангу Вука Драшковића, Веље Илића, Зорана Ђинђића.

- нека га, нека лаже. Да и бубуљичави бруцоши Правног факултета имаiу за кога да гласаiу.

- ко има иоле памети и животног искуства препознаће лажовчину.
Аватар
rade
Националиста
Националиста

Порука: 367
Приступио: јун 2004

Порука rade 1.3.2018. 14:07

Kosta se izgleda ozbiljno nasekirao za bezbednost i mentalno zdravlje Vucica, nesanica mu nacela zdravlje :D Nakon Boskovog driblinga sa Seseljom i Palmom, Vucica bi ocekivao nervni slom u prenosu uzivo da se Bosko tamo pojavio. Ali ne brini, taj tvoj janicar nema muda za duele, p*cka je to u svakom smislu te reci...
Коста
Војвода
Војвода

Порука Коста 1.3.2018. 14:10

- то, да iе "Бошкић" "победио Шешеља" у ТВ-дуелу - то се привиђа само вама жутаћима.

- истима вама коiима се привиђа и Шешељево хрватство.

- ваши жути мозгови тако функционишу. Увек сте мрзели Шешеља што разбиiа ваше жуте идоле.

- е па, мрзећета га iош!
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Google [Bot] и 17 гостију