srpskinacionalisti.com

Српски сабор Двери

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Коста
Војвода
Војвода

Порука: 6199
Приступио: мар 2006

Re: Српски сабор Двери

Порука Коста 26.12.2017. 0:03

- успех у Београду као некакав доказ квалитета?!

- па Шешко iе iош 1992-ге поставио златно правило: у Београду да кандидуiеш Туђмана против Милошевића - победио би Туђман!

- Београђани су гов*на. И тим ће бити вредниiа Вучићева победа у Београду. Победити у говнарском Београду? - то ни Слоби ниiе увек успевало...
Правда држи земљу и градове...
Кадры решают всё! (Иосиф Виссарионович)
Аватар
Đorđo Napolitano
Војвода
Војвода

Порука: 1818
Приступио: мар 2012

Порука Đorđo Napolitano 26.12.2017. 10:50

ЕКОНОМИСТА ::На изборима у Костолцу Двери су освојиле 8% гласова. Свака част! =D> =D> =D>
Било би лепо да се овај резултат понови у Београду. Само јака национална странка може да спречи даље уништавање Србије и Српског народа.

СРС је годинама узимао по 30% на разним изборима па ништа није урадио. Данас је 30% мисао именица за било коју опозициону странку
rođen da me svi iskorišćavaju, ne zato što sam naivan i glup, već zbog toga što sam nekotrolisano human -K.G.
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 3572
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 26.12.2017. 11:03

Шта ћеш, када се све искварило, и политичари, а и народ.
Није џабе она изрека "Свако има власт какву заслужује".
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15838
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 26.12.2017. 12:40

ЕКОНОМИСТА ::
vemavuk ::Изгледа да нема спаса од снс куге, нажалост то је истина.

Има Вемавуче. Ти то знаш боље од мене.
Па ти си био један од организатора анти-нато скупа на Тргу републике у Београду, заједно са Кршљанином беше?
Морамо се окупити око неке организације и супротставити окупатору. Подржавао сам Шешеља док се није продао. Сада подржавам Двери и надам се да ће остати Српски родољуби до краја.

Зато што знам, и кажем овако. О том периоду који помињеш могу дебелу књижурину да напишем. Тада сам за 3 године свакодневног битисања схватио функционисање система у Србији. Колико сам се само свађао са својима у покрету око оног Силикончевог вође навијача што се крио иза покрета 1389., па дебелог крмка Силикончевог пиона (овдашњег националисте), али није вредело. О покојнику све најлепше и нека му је лака земља, али сећаш се професора са пушком, е тај је био експонент ДБ, снимао све наше састанке и достављао редовно шефу. О Кршљанину је илузорно трошити речи, он је толико у раљама ДБ да су сви то разоткрили и беже ко куга од њега. Кад се сетим покојног п'рофесора кипара који је плакао као осамдесотогодишњак када се скупило нас десетак покрета и почело договор око уједињавања патриотских снага. Чак нам је понудио свој простор од преко 300 м2 бесплатно за седиште покрета, и гле чуда остадосмо само ја и Борис са питањем, зашто не наставимо рад. Сви остали присутни на том састанку су уствари због нечега били у маказама и глумили патриоте. Тако је ДБ држала под контролом све, тако данас држи Силиконац.
Ајде Економиста реци ми једну странку, покрет око кога да се окупљамо па ћу ти дати одговор.
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
Kolya
Војвода
Војвода

Порука: 1224
Приступио: сеп 2008
Место: Kenjada/DR

Порука Kolya 26.12.2017. 12:47

Nema jednostavnijeg rada nego kada znas da te D snima.
To je kao kada igras karte, a sam smes da pakujes spil.
Pozdrav iz D(ominikane)!
Uplatili mi zimovanje, misleci da sam radio za njih, a ja radio za ove kurvice od 23 godinice.
Nigde kvalitetnie i jeftinije na ovoj planeti!
"IDUC UCI, U VEKOVE GLEDAJ"
Аватар
ЕКОНОМИСТА
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 198
Приступио: дец 2012
Место: Београд

Порука ЕКОНОМИСТА 2.1.2018. 22:48

vemavuk ::Зато што знам, и кажем овако. О том периоду који помињеш могу дебелу књижурину да напишем. Тада сам за 3 године свакодневног битисања схватио функционисање система у Србији. Колико сам се само свађао са својима у покрету око оног Силикончевог вође навијача што се крио иза покрета 1389., па дебелог крмка Силикончевог пиона (овдашњег националисте), али није вредело. О покојнику све најлепше и нека му је лака земља, али сећаш се професора са пушком, е тај је био експонент ДБ, снимао све наше састанке и достављао редовно шефу. О Кршљанину је илузорно трошити речи, он је толико у раљама ДБ да су сви то разоткрили и беже ко куга од њега. Кад се сетим покојног п'рофесора кипара који је плакао као осамдесотогодишњак када се скупило нас десетак покрета и почело договор око уједињавања патриотских снага. Чак нам је понудио свој простор од преко 300 м2 бесплатно за седиште покрета, и гле чуда остадосмо само ја и Борис са питањем, зашто не наставимо рад. Сви остали присутни на том састанку су уствари због нечега били у маказама и глумили патриоте. Тако је ДБ држала под контролом све, тако данас држи Силиконац.
Ајде Економиста реци ми једну странку, покрет око кога да се окупљамо па ћу ти дати одговор.

Нисам знао за Кршљанина, а ни за професора.
Не пада снег да покрије брег већ да свака зверка покаже траг. Већина тих "патриотских" покрета и личности испадоше нечији људи, у питању су биле само фракције. Мада су мени од почетка већина њих смрдели. За све те активности и материјал су биле потребне паре, а пошто су то били углавном млади људи, било је јасно да је неко стајао иза њих. Док је јака била СРС они су цветали, марширали на Космет, бусали се у јуначке груди, да би првом приликом прешли на супротну страну. Пара врти где бургија неће и то је трагично.
Сматрам да бисмо требали да се окупимо и подржимо Српски Покрет Двери. Они су тренутно једина национална странка у Србији (барем према њиховим наступима и ставовима).
Није решење да се повучемо и трпимо терор. Једна снажна национална странка у парламенту може много да уради.
За почетак, погледајте СРС/СНС. Тадић је знао да докле год има јаку патриотску опозицију, која може да изведе 100.000 људи на улицу, не сме да иде на признање републике Косова. Зато су западу требали Вучић и Николић и зато су доведени на власт. У питању је значајна симболика - бивши великосрпски националиста уз подршку патриотски орјентисаних бирача признаје сецесију најсветије српске земље и тиме задаје завршни ударац Српском народу, остављајући га у вакууму без националног идентитета, без државе, без вере, расутог по целом свету, без наде да ће се икада више окупити.
Па и ако нестанемо као народ, боље да нестанемо уз борбени поклич него затворени у кућама ћутећи.
Благостање сваког појединца је колективна одговорност заједнице. Благостање још значи физичко и морално здравље једног друштва
(Вебстеров речник - држава благостања)
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15838
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 3.1.2018. 13:39

Слажем се са тобом да бар по наступима једино Двери покушавају да спашавају Србију од опште издаје. Издајничка власт је већ написала амандмане на Устав, пустиће их ускоро на ткз јавну расправу и значи да су квислинзи прибегли промени устава кроз амандмане у Скупштини. То планирају да заврше до краја 2018. и у 2019. да признају КиМ.
Ајд ти сада приступи медијима да објасниш Народу где се крије зврчка.
Спас је једино Улица, али нема ко то да поведе. Али ће зато Сорош да спроведе Улицу када треба да склони Силиконца и његову банду.
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
ЕКОНОМИСТА
Млади националиста
Млади националиста

Порука ЕКОНОМИСТА 5.1.2018. 18:54

dd.JPG
Благостање сваког појединца је колективна одговорност заједнице. Благостање још значи физичко и морално здравље једног друштва
Коста
Војвода
Војвода

Порука: 6199
Приступио: мар 2006

Порука Коста 5.1.2018. 19:14

- љотићевци о положаiу радника? То може само код Тебе, уважени Жилко-2.
Правда држи земљу и градове...
Кадры решают всё! (Иосиф Виссарионович)
Аватар
ЕКОНОМИСТА
Млади националиста
Млади националиста

Порука ЕКОНОМИСТА 15.1.2018. 23:46

Коста ::- љотићевци о положаiу радника? То може само код Тебе, уважени Жилко-2.

И ја сам одувек сматрао да комуниста не може да подржава окупаторску власт мој професоре, али ето, ти ме убеди у супротно.
Аватар
ЕКОНОМИСТА
Млади националиста
Млади националиста

Порука ЕКОНОМИСТА 15.1.2018. 23:50

ДВЕРИ: Вучић слободно нека распродаје своју дедовину, али КиМ неће моћи!
Ова година је веома значајна за Србе у Војводини, јер се слави једна од најзначајнијих националних одлука у прошлом веку, а то је присаједињење Војводине Краљевини Србији. Ово је година када славимо сабирање Србије и зато нам је изузетно важно што је раскринкана намера ове власти, која жели да прода Косово и Метохију, налази се у саопштењу Одбора за Војводину Српског покрета Двери.

„Митрополит Амфилохије је нападнут не само што је један од потписника Апела за очување Косова и Метохије, којег су потписали преко 170 академика, професора, доктора, па између осталих и председник Двери, Бошко Обрадовић, већ зато што истина коју је изрекао, а то је да се боји да Вучић продаје Косово и Метохију, не може више да се сакрије“, истакли су у овом покрету и додали:

„У образложењу зашто је против ванредних парламентарних избора, Александар Вучић је на Председништву СНС рекао да би избори могли да се протумаче као недовољна решеност око питања Косова.“

„Више него занимљиво! Ко би то тако протумачио и о каквој се решености око питања Косова ради?“ – упитао је председник Двери, Бошко Обрадовић тумачећи овај коментар Александра Вучића.

Они захваљују Митрополиту Амфилохију што је у времену лажи, потпуног медијског мрака и апсолутне диктатуре, успео да пробуди дух слободе у српском народу и осветлио злу намеру ове власти.

„Пре сто година Јаша Томић прочитао је Декларацију о присаједињењу, која је за нас данас у овој години симболички везана са очувањем Косова и Метохије, као највећим националним интересом, који је толико узбуркао актуелну власт и усмерио њену оштрицу према свима који другачије мисле, да су морали да подигну и алармирају сву страначку машинерију“, нагласили су у Одбору Двери.

Српски покрет Двери, закључују, да никада неће дозволити да се распродаје територија државе Србије, и бранећи Косово и Метохију, „ми бранимо највише националне и државне интересе“.

http://www.oslobodjenje.rs/2018/01/12/d ... nece-moci/
Аватар
ДејанНационалистa
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 898
Приступио: феб 2014

Порука ДејанНационалистa 15.1.2018. 23:57

https://www.youtube.com/watch?v=pXFyg9Sbr_0

Могу мислити какав ли је тек професор књижевности, кад једну једину реченицу "није способан" да схвати онако како је речена. :?
Аватар
ЕКОНОМИСТА
Млади националиста
Млади националиста

Порука ЕКОНОМИСТА 19.1.2018. 19:38

О овоме сам ја говорио одавно:

СРПСКИ ПОКРЕТ ДВЕРИ: КОСОВО НИЈЕ САМО ПИТАЊЕ ИДЕНТИТЕТА, ВЕЋ И ЕКОНОМСКИХ ИНТЕРЕСА И ПРАВА НА СВОЈИНУ ДРЖАВЕ СРБИЈЕ
Као наставак трибина које су на тему Косова и Метохије одржане у Београду, Новом Саду, Краљеву и Грачаници, у организацији Српског покрета Двери данас је, у прес центру УНС-а у Београду, одржано предавање на тему „Природна и привредна богатства Републике Србије на Косову и Метохији“.

Како је истакла модераторка трибине, Јелена Вујановић, циљ овог предавања је да покаже да Косово није само питање наше историје и идентитета, већ и врло важно питање државних и економских интереса Републике Србије и да рудници попут Трепче нису мит, већ реалност и својина наше државе.

У име Српског покрета Двери уводну реч је дао народни посланик Зоран Радојичић, који је истакао да зарад малих претприступних фондова и пута у ЕУ Србија даје огромна богатства која има на КиМ.

Ненад Којић, члан покрета Отаџбина са КиМ, представио је детаљну анализу рудних и других природних богатстава на Космету и анализу њихове укупне вредности изражене у милијардама америчких долара. Он је приказао анализу за сваки рудник и сваку руду и минерал појединачно. На пример, само у Ајвалији укупна вредност олова, цинка и др. руда је процењена на 579 382 750 америчких долара, а могу се експлоатисати и минерали.

У Бадовцу, што се тиче самог олова, цинка, сребра и злата већ имамо вредност од 2,92 милијарде долара, у Старом тргу вредност олова, цинка и сребра у износу од 981 милион долара, а поменуо је податке и за руднике Дражње, Калтрина, Калуђер, Кисели поток, Трепчу и друге, као и податке о резервама зеолита. Захваљујући Трепчи Југославија је била не 5 месту на светској лествици производње оловно-цинкане руде, а само вредност лигнита на КиМ се процењује на 1,705 милијарди долара.
Истакао је да је то пуно већа вредност од било чега што можемо добити из различитих фондова Европске уније. „Да ли ћемо се зарад капи у мору, коју добијамо од ЕУ и међународне заједнице, одрећи ових ресурса“ – упитао је Којић.

Проф. др Љубиша Дабић, такође члан покрета Отаџбина, говорио је о праву својине, како државне, која је отета и узурпирана, тако и друштвене, етажне, задружне и приватне својине, те о нелегалној приватизацији и експропријацији која је вршена на територији Косова и Метохије. Он је истакао да је Бриселски споразум довео до гашења српских институција и њихове интеграције у систем тзв. државе Косово, те да је и то додатно погоршало ситуацију у погледу права на својину неалбанског становништва.

По њему САД по питању Косова показује један бирократски и насилнички приступ јер, зарад својих интереса, не стаје у заштиту ни међународних докумената који гарантују право на својину попут Декларације УН о правима човјека, нити сопствене принципе.

У своје, и у име покрета Отаџбина, проф. Дабић је изнео став да Влада Србије треба да промени приступ и одступи од креираног процеса САД и ЕУ, да сместа престане са Бриселским преговорима, да прогласи КиМ за окупирану територију Републике Србије, те да прекине унутрашњи дијалог који је погубан и закаснео.

Присутни су на почетку свог излагања изјавили саучешће породици господина Оливера Ивановића и изразили забринутост због оваквих дешавања на КиМ.

https://dveri.rs/srpski-pokret-dveri-ko ... srbije#cyr
Аватар
Горан
Војвода
Војвода

Порука: 5879
Приступио: мај 2004

Порука Горан 19.1.2018. 23:30

грешка
"нека буде борба непрестана,
нека буде што бити не може.
Аватар
ЕКОНОМИСТА
Млади националиста
Млади националиста

Порука ЕКОНОМИСТА 21.1.2018. 21:43

ПРИКУПЉАЊЕ ПОТПИСА ЗА БЕОГРАДСКЕ ИЗБОРЕ 2018

Погледајте на којим све локацијама можете дати свој потпис као подршку Дверима на наступајућим београдским изборима 2018.

Звездара
- понедељак, 22.01.2018. од 12 до 20ч, Вјекослава Ковача бр.1 (иза Цветкове пијаце), контакт: 062/8822-386

Палилула
- понедељак, 22.01.2018. од 16 до 21ч, Владетина бр.1, контакт: 060/3868-602

Нови Београд
- понедељак, 22.01.2018. од 16 до 21ч, Булевар Михаила Пупина 10д, локал 108/први спрат (Ју бизнис центар), контакт: 061/6648-190

Земун
- понедељак, 22.01.2018. од 12 до 20ч, Цара Душана бр.87, контакт: 063/120-77-88

Обреновац
- понедељак, 22.01.2018. од 15 до 19ч, Немањина бр.9 (преко пута великог Максија), контакт: 063/467-127

Младеновац
- уторак 23.01.2018. од 11 до 20ч, Краља Петра И бр.296, локал 41/први спрат (стари ТЦ), контакт: 064/2000-526

Вождовац
- уторак, 23.01. од 14 до 20ч, ул. Грчића Миленка 44, канц. Двери, контакт: 062/88-22-383

Чукарица
- уторак, 23.01. од 12 до 20ч, ул. Пожешка 79 (ТЦ "Сити хол", локал 1.б, Баново брдо), контакт: 060/50-400-28

Раковица
- среда, 24.01. од 14 до 20ч, ул. Видиковачки венац 75а, Видиковац, контакт: 060/350-00-32

Стари град, Савски венац и Врачар
- среда 24.01. од 12 до 20ч, ул. Ђорђа Јовановића 11 (1. спрат), Стари град, 061/360-00-35

Лазаревац
- уторак, 23.01. од 12 до 20ч, ул. Карађорђева 2 (ТЦ Миленијум, локал 14ц,), Лазаревац, контакт: 064/486-22-86

Сурчин
- понедељак, 22.01. од 10 до 20ч, ул. Војвођанска 89 (ТЦ Шећер сокак, 1. спрат, локал 33), контакт: 065/844-00-77, просторије "Доста је било"

Гроцка
- понедељак, од 10 до 20ч, ул. Професора Васића 7а, (локал б), Винча, 063/12-903-81, просторије "Доста је било"

Барајево
- понедељак, 22.01. од 12 до 20ч, ул. Ибарски пут 12, Мељак, контакт: 060/69-88-978, просторије "Доста је било"
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 20 гостију