srpskinacionalisti.com

ДС+остатак Соланине војске

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
gorskivuk
Војвода
Војвода

Порука: 8793
Приступио: јан 2007

ДС+остатак соланине војске

Порука gorskivuk 18.3.2008. 22:18

на овој теми,треба сваки дан истаћи кандидате за бисер дана!

ево,кад сам вечерас,дошао кући,погледам тв. и имам шта видјети,ону глупу фацу министра одбране,и његову дебилну изјаву,нешто као.."пратио сам ових дана шта се догађа на сјеверу Косова..бла,бла..и ја не знам шта све министар за КиМ предузима..."

па јеси ли ти новинар или министар?
глупост дана,боље да не гледам смеће!предлажем ово за глупост дана,а знам да жути имају вишак глупости дневно,тако да, ко зна?знање је крхко и мехко!
Аватар
НенадЦ
Војвода
Војвода

Порука: 2222
Приступио: феб 2004
Место: Нови Сад

Re: ДС+остатак соланине војске

Порука НенадЦ 18.3.2008. 22:30

gorskivuk ::на овој теми,треба сваки дан истаћи кандидате за бисер дана!

ево,кад сам вечерас,дошао кући,погледам тв. и имам шта видјети,ону глупу фацу министра одбране,и његову дебилну изјаву,нешто као.."пратио сам ових дана шта се догађа на сјеверу Косова..бла,бла..и ја не знам шта све министар за КиМ предузима..."

па јеси ли ти новинар или министар?
глупост дана,боље да не гледам смеће!предлажем ово за глупост дана,а знам да жути имају вишак глупости дневно,тако да, ко зна?знање је крхко и мехко!

Ма невероватна доза лицемерства! Набацио онај тупави осмех на лице и чуди се чуду што на КиМ људи губе животе и што су Срби изложени најгрубљем малтретирању од стране оних који би требали да штите људска права свих. Највише ми се тај дотични министар смучио када је дошао зимус код нас у касарну са око сто новинара, док су нас закључали у једну учионицу у касарни. Старешине су изнеле на писту два офарбана радара, један лансер и стрелу 10 а он се сликао са новинарима поред оруђа и дробио о модернизацији и реорганизацији зарад повећања борбене готовости, док у парку на клоцнама стоји око 200 возила точкаша и неколико десетина гусеничара од расформираних батерија. Једном речју све струло и пропало а он сере ли сере. После је отишао са новинарима у војнички ресторан и појео сам пасуљ са ребрима а нама је остао СДО за ручак. Једном речју, ЂУБРЕ!
,,Од Будима, до Солуна,
И где Тимок златни стиже,
И где шуми бистра Уна,
И Ловћен се небу диже -
То су моје кршне горе,
Куда Срби српски зборе``.

Одломак из песме ,,Разговор мале србадије с отаџбином`` Војислава Илића из 1889.
ljuma 79
Четник-почетник
Четник-почетник

Порука: 8
Приступио: феб 2008

Порука ljuma 79 18.3.2008. 23:02

Sebe smatram za jako tolerantnu osobu ali dosla sam u taj stadijum da pojedine politicare ne mogu da slusam. Mozak ne moze da mi to sazvace, da neko ide direktno protiv svog naroda, cak mu i glas ne zadrhti.Toliko gluposti a da ne bude kaznjeno.To su necuvene nebuloze.Predsednik spava, probudi se kad treba nekom da se izvine, Dinkic lupeta kao da je jedini covek koji je u Srbiji zavrsio ekonomiju. Sutanovac sa 12 godina studiranja i dva kursa u Americi prodaje maglu. Srbijo probudi se, omladino uzmi stvar u svoje ruke!!!
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15408
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 19.3.2008. 13:24

ЛАЖ ГЛАВНО ОРУЖЈЕ СОЛАНИНИХ ВОЈНИКА
Саопштавају ових дана соланини војници како је заустављена инвестиција од 200 милиона за реновирање Клиничног центра и 250 милиона за мостове и обилазницу. Даље кажу да ће ово пропасти ако народ не гласа демонкратску опцију-за соланину војску.
А О ЧЕМУ СЕ РАДИ
Као и све, тако су стручњаци решили да се Србија задужи за нових 450 милиона код Европске банке. Тај кредит је добијен за наведене радове.
Да би се средства нашла на рачуну за трошење била је неопходна још ратификација у Скупштини Србије.
Скупштина није одржана због одуговлачења жутог председника Дулића. Иначе Дулић је подразумевано жут од момента самог рођења, а сами закључите зашто.
Није одржана због одбијања соланиних војника да се на дневном реду нађе једна бенингна Резолуција СРС. Резолуција која не позива на насиље, рат и сукобе већ само разјашњава основно право сваке државе која улази у ЕУ- право да тамо уђе целовита Србија.
ЗНАЧИ ЗБОГ СОЛАНИНЕ ВОЈСКА НИЈЕ РАТИФИКОВАН УГОВОР О КРЕДИТУ.
Ово је класичан пример ЛАГАЊА, злоупотребе и фашистичке пропаганде.
За ово треба казнити лажове и ''експерте'' који завише Србију у тотално црнило.
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
НенадЦ
Војвода
Војвода

Порука: 2222
Приступио: феб 2004
Место: Нови Сад

Порука НенадЦ 19.3.2008. 17:12

vemavuk ::ЛАЖ ГЛАВНО ОРУЖЈЕ СОЛАНИНИХ ВОЈНИКА
Саопштавају ових дана соланини војници како је заустављена инвестиција од 200 милиона за реновирање Клиничног центра и 250 милиона за мостове и обилазницу. Даље кажу да ће ово пропасти ако народ не гласа демонкратску опцију-за соланину војску.
А О ЧЕМУ СЕ РАДИ
Као и све, тако су стручњаци решили да се Србија задужи за нових 450 милиона код Европске банке. Тај кредит је добијен за наведене радове.
Да би се средства нашла на рачуну за трошење била је неопходна још ратификација у Скупштини Србије.
Скупштина није одржана због одуговлачења жутог председника Дулића. Иначе Дулић је подразумевано жут од момента самог рођења, а сами закључите зашто.
Није одржана због одбијања соланиних војника да се на дневном реду нађе једна бенингна Резолуција СРС. Резолуција која не позива на насиље, рат и сукобе већ само разјашњава основно право сваке државе која улази у ЕУ- право да тамо уђе целовита Србија.
ЗНАЧИ ЗБОГ СОЛАНИНЕ ВОЈСКА НИЈЕ РАТИФИКОВАН УГОВОР О КРЕДИТУ.
Ово је класичан пример ЛАГАЊА, злоупотребе и фашистичке пропаганде.
За ово треба казнити лажове и ''експерте'' који завише Србију у тотално црнило.

Па кад смо већ код задуживања жутих политичара мислим да би било занимљиво споменути и податак око задуживања од 147 милиона Јевреја за нови мост преко аде Циганлије. О том разбацивању и непотребном задуживању сва стручна јавност, пре свега мислим на грађевинце, архитекте, Инжењерску Комору Србије и остале упућене људе, већ месецима се износе мишљења (читај пљувања по том пројекту) у рубрици међу нама. Пљује се по томе из простог разлога што би се за те паре могла изградити два гредна моста У БГ која су по много чему боља и функционалнија. На конкурсу је изабраноо најлепше и најскупље решење, које још да напоменем не граде наше фирме већ стране. Још је већа непознаница колики ће заиста стварни трошкови око изградње моста бити, када се на ту цену додају сви непредвиђени радови и прилазне саобраћајнице. Једном речју, лопови се ухватили власти и дрмају ли дрмају....
,,Од Будима, до Солуна,
И где Тимок златни стиже,
И где шуми бистра Уна,
И Ловћен се небу диже -
То су моје кршне горе,
Куда Срби српски зборе``.

Одломак из песме ,,Разговор мале србадије с отаџбином`` Војислава Илића из 1889.
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука vemavuk 19.3.2008. 20:52

НОВИ ПРОПАГАНДНИ БИСЕР СОЛАНИНИХ ВОЈНИКА
Саопштавају онако као пауни, пуни себе, следећу вест:
ЕУ је одвојила 150 милиона за изградњу станова у 9 држава међу којима је и Србија. Станови су намењени младим људима и брачним паровима.
Зато сви ви кандидати за стан гласајте за соланину војску.
Узмимо оловку у руке:
Под претпоставком да Србија добије 1/9 тих средстава (што је немогуће, али ајде не саопштише који део је намењен Србији) то износи грубо око 16,8 милиона.
Узмимо просек, стан 70 квадрата, цена једног стана 56000 што је минимум цена и највероватније нереална цена. Али нека буде 1 стан=56000 што износи 300 станова. 300 станова је максимум и гарантовано биће их доста мање, али нека буде 300.
Значи ЕУ је одвојила новац којим ће она тражити извођача (а то је сигурно инострани) и после завршетка тих станова даће конкурс за кредит. Млади људи се јављају (има кандидата сигурни и преко 10000) али ће на конкурсу кредите (станове) добити 300 већ ангажованих код прашка, штаке, жутих и гејоваца. Значи сви млади грађани гласајте а ми решавамо обећања дата овим што сваког дана спроводе наше пароле-пароле глобалистичке ЕУ.
Сумарум: Кредит се даје грађанима Србије а запошљавају капацитети неке чланице ЕУ. За кредите грађана гарантује држава Србија.
И не саопштише нам ову вест на овако транспарентан начин него бомбасто у стилу нацистичке пропаганде из 1930. године.
не чудим се соланиним војницима и не изненађују ме њихове лажи и пропаганда.
ЧУДИ МЕ:
Да СРС не контрира реалним, остварљивим и корисним контра обећањем:
Млади људи, ако СРС формира владу гарантујемо да се у прве две године наше власти изгради за вас 3500 станова у 50 градова Србије.
зашто је ово реално обећање:
1. Држава обезбеђује средства за кредитирање пројекта.
2. Ангажује се искључиво домаћа грађевинска оператива и произвођачи грађевинског и другог материјала.
3. У пројекат учествују и локалне самоуправе давањем на располагање земљишта под обострано корисним условима, и за купце станова и за локалну самоуправу.
Узмимо да је 3500 станова= 3500х49000 = 171 000 000.
како држава да обезбеди 171 милион за кредитирање пројекта:
1. начин: одвојити средства из резерви НБЈ чиме се уствари новац даје уз камату.(не бих ово решење)
2. начин: ангажовати 171 милион из средстава од продаје предузећа.
3.начин: од приватизације предузећа поделити 171 000 хиљади грађана акције у вредности од 1000 евра стим да власници тих акција добијају сваког месеца онолико колико им припада усклађено са динамиком враћања кредита.
ово је најгрубљи нацрт, иначе овакав пројекат је боза реализовати те се понављам, чудим да СРС није оваквим или сличним саопштењем истог дана разобличио соланину војску са вешћу о ЕУ која ће решити станбено питање младих грађана Србије.
Тако се разобличава пропаганда соланине војске.
Соланина војска патриотске снаге ангажује у причама о патриотизму и КиМ а успут несметано сваког дана пласирају економске теме и стандард, обећавајући мед и млеко.
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука vemavuk 19.3.2008. 22:33

КАКО ЗБОРИ ЈЕДАН СОЛАНИН ВОЈНИК
Дуче у српском издању загалами вечерас на јавном сервису:
Грађани ви бирате између снага које нуде само рат, сукобе, сиромаштво и снага које нуде напредак, улазак у ЕУ и напредак.
Галами Дуче, вилице ће да му пукну, и што се више дере убеђенији да уверава све већи број бирача.
Па господине Динкићу, да поставимо боб бобу- грош грошу.
Шта каже Устав Србије, чија је територија КиМ?
КиМ је територија државе Србије. Да ли је овај одговор лажан господине Динкићу?
Ко је отимач ове српске територије?
Чланице ЕУ, чак су више отимале него и ментор САД. Можете ли господине Динкићу да кажете да и овај одговор није тачан?
Пристајете ли господине Динкићу да вам отмем 15% свег вашег иметка па да тих 15% уложим у бизнис и вас позовем да са толиким износом уђете и ви па будемо пријатељи и партнери?
Не пристајете. Ако лажем а ви се јавите овде и саопштите да ми дајете 15% вашег целкупног иметка. Ј.еботе ала бих се обогатио. То је најмање 150 милиона долара.
Али ви сте као и сваки глобалиста и еуропејац. ваше лично је светиња, а народно је алај бегова слама. Народно можете ви експерти да арчите како вам ''мисирцу'' падне на памет.
Па зашто онда лажете да они који не прихватају насиље демоНкратске ЕУ желе рат, немаштину и сукобе?
Зашто оне који се залажу за поштовање Повеље УН, Европске повеље, називате позиварима на рат.
Господине Динкићу они не позивају на рат, само јасно и гласно саопштавају да не признају и не прихватају насиље и до краја ће се борити да врате КиМ у састав Србије.
А шта су они, попут вас соланиних војника, који позивају народ да прихвате насиље и са насилником уђе у ''пријатељске'' односе.
То се господине Динкићу у Србији назива јајарама и мућковима, издајницима.
И сада господине Динкићу аргимент који вас потпуно разобличава:
Од ЕУ у наредних 10 година можемо добити и 50 милијарди кредита ако процене да можемо да враћамо или ако желе да нас потпуно униште. зависи шта желе.
Значи реалност је да се више уствари не би смели задуживати. Већ смо дужни ко ''грчка''. Е како су то лепа времена била када је Србин говорио: не дижи кредит нећеш ваљда да будеш дужан као грчка.
Где је данас Грчка, земља која је у врху држава које прво воде рачуна о свом национализму па после о свему осталом.
Да ремизирамо, можемо у 10 следећих година очекивати стварне донације од 10000, 5000, 12000, 23000 итд долара за опремање школе са пар рачунара, амбуланте једним воуилом и слично.
Али у тих 10 година ЕУ ће изарчити ресурсе нашег КиМ у вредности од најмање 25 милијарди. Колика је вредност ЕЕ, пољопривредних производа, лова, рударства, трговине итд. који ће се остварити у тих 10 година на српском киМ.
Аватар
DRASKOVIC
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 99
Приступио: сеп 2004

Порука DRASKOVIC 20.3.2008. 1:44

Svasta cu da procitam na ovom forumu, ali do sada jos nisam cuo da sam i Solanin vojnik :badgrin:

Januara sam vam lepo rekao, pravili ste me da nemam pojma, izgubili ste tada izgubicete opet, jer 126 sami da uzmete nema sanse, a i mnogo verujete DSSu. Manter je rekao jednu recenicu koja odlucuje izbore.
"Да сам знао, шта ће ови од Србије направити, не бих од 1990., ни прстом макао!"
Вук Драшковић
Чворовић
Националиста
Националиста

Порука: 482
Приступио: јун 2007

Порука Чворовић 20.3.2008. 2:05

Желим само да се надовежем на ово што си навео (болдовани део, о мостовима и обилазници не знам ништа).

Клинички центар Србије је један од жешћих мегаломанских пројеката из "предемократског периода". Потреба да се све медицинске службе терцијарног нивоа здравствене заштите сместе под један кров је разумљива и оправдана, али да је и после толико година откад је зграда добила употребну дозволу усељено само пар спратова, а да остали део зврји празан и пропада, то је грехота. Али оно што ти који причају о "реконструкцији" КЦС не смеју да спомену, јесте чињеница да пре тога треба да се за дебеле паре продају остале зграде из круга КЦС којих има 9 укључујући и Ургентни центар. Ради се о ексклузивним локацијама у самом центру Београда, дакле, можете замислити о колико "дебелим" парама се ради. Наравно, у старом добром маниру "поштене" приватизације те паре би "нашле пут" до веома приватних џепова, а речене зграде би сигурно биле преуређене у нешто друго, уносније од здравља људи. Е, тада на сцену ступа "европска" држава Србија која се ЗАДУЖУЈЕ за нових 200 милиона еура да би бивши резиденти негдашњих клиника и института (медицинско особље), сада, је ли, бескућници и интерно расељена лица, нашли уточиште под кровом "рестаурираног" КЦС. Е, алал вера, еуропљани !
О грудо света,
земљо предака српских и моја!
Ти не би била ни питома тако,
да није наших суза, крви и зноја.

Пиј земљо српска,
напајај се крвљу милиона својих
палих на бранику величине давне,
испијај чашу судбине своје,
горке, али славне!

О вечна грудо!
Ти што никад ниси стењала од бола,
јер си увек била од џелата јача.
Има ли шта друго што срамоту пере
сем борбе и мача!
major
Четник-почетник
Четник-почетник

Порука: 9
Приступио: мар 2008

Порука major 20.3.2008. 3:09

Алооо, бре! Европејци са жутим шљокицама мораће овог пута мноооогоо да се потруде не би ли нешто урадили на изборима. Па, шта је било, рекли су да ако Тома Николић победи на председничким изборима оде Србија под санкције, признаће репубљик скиптар, самоизоловаћемо се, остаћемо без инвеститора, динар ће да звекне... кад оно...
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука vemavuk 20.3.2008. 3:19

DRASKOVIC ::Svasta cu da procitam na ovom forumu, ali do sada jos nisam cuo da sam i Solanin vojnik :badgrin:

Januara sam vam lepo rekao, pravili ste me da nemam pojma, izgubili ste tada izgubicete opet, jer 126 sami da uzmete nema sanse, a i mnogo verujete DSSu. Manter je rekao jednu recenicu koja odlucuje izbore.

Ако ћеш свашта да прочиташ зашто уопште читаш?
И не квари тему. Имаш ли аргумент да докажеш да је лаж нешто до је до сада написано изнеси га. немаш али аргумент вози се одакле си дошао. Овде није место за ту твоју мантру у стилу манитог човека.
Значи или конкретно оспоравај написано или бриши.
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука vemavuk 20.3.2008. 3:24

Чворовић ::

Желим само да се надовежем на ово што си навео (болдовани део, о мостовима и обилазници не знам ништа).

Клинички центар Србије је један од жешћих мегаломанских пројеката из "предемократског периода". Потреба да се све медицинске службе терцијарног нивоа здравствене заштите сместе под један кров је разумљива и оправдана, али да је и после толико година откад је зграда добила употребну дозволу усељено само пар спратова, а да остали део зврји празан и пропада, то је грехота. Али оно што ти који причају о "реконструкцији" КЦС не смеју да спомену, јесте чињеница да пре тога треба да се за дебеле паре продају остале зграде из круга КЦС којих има 9 укључујући и Ургентни центар. Ради се о ексклузивним локацијама у самом центру Београда, дакле, можете замислити о колико "дебелим" парама се ради. Наравно, у старом добром маниру "поштене" приватизације те паре би "нашле пут" до веома приватних џепова, а речене зграде би сигурно биле преуређене у нешто друго, уносније од здравља људи. Е, тада на сцену ступа "европска" држава Србија која се ЗАДУЖУЈЕ за нових 200 милиона еура да би бивши резиденти негдашњих клиника и института (медицинско особље), сада, је ли, бескућници и интерно расељена лица, нашли уточиште под кровом "рестаурираног" КЦС. Е, алал вера, еуропљани !

браво. када би овде свако из своје бранше или окружења које познаје овде аргументовано поставио била би ово Бела књига о соланиној војсци.
Само бих додао.
Да ли је Србија стварно толико велика држава да могу да опстану два Клиничка центра. Не заборавимо и постојање ВМА.
А колико вреде локације, па најбоље показује пример Цептера који је узео ИМТ.
Платио је 115 милиона колико се сећам. А архитекта стручњак саопштио да та површина омогућава изградњу станова на којима је најмањи профит од пола милоијарди долара.
па није лоше, даш 100 милиона добијеш најмање 500 милиона. милина. ма Србија јесте МАЈКА за лопуже и каишаре.
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука vemavuk 20.3.2008. 4:22

чекам репризу кошарке да одгледам са мераком без нервирања. Да уживам у победи Партизана. И тако одгледах и интервју са неким американцем угледним професором и аналитичарем.
Човек устврди следеће ствари:
КиМ није добило независност на основу било каквих завршених преговора или међунаредне конференције под патронатом УН. Значи та незавизност је нелегитимна и прекшена је резолуција УН.
Српке власти су неспособне да одговорно и смислено виоде политику која је сада потребна Србији.
Зашто председник не захтева да српска војска уђе на Северу КиМ и помогне међународним снагама да се одржи мир и не буде сукоба. Такав захтев је потпуно у складу са резолуцијом УН а и био би прихваћен да је постављен са искреним и чврстим гаранцијама.
зашто српске власти не отпочну опште преговоре са Рс о успостављању стварних блиских веза на шта имају права по резолуцији УН.
Српске власти нису свесне да је за Србију једини спас да се не везује искључиво за једну страну, поготову за запад. запад полако губи примат у светској економији и Србија треба то да разуме. зато треба подједнако да се економски везује за запад али и више за исток. Па Русија преузима примат у Европи, и то ће бити све израженије због енергетских потенцијала. То се не може спречити било каквим политичким одлукама, економија је неумољива.
Ова садашња независност КиМ уопште није неко решење, Србија паметном политиком може вратити ову своју покрајину. Борба за КиМ тек предстоји, и биће дуга и тешка.
то тако коментарише Србију и њен пут један американац који се мало разуме у балканске и европске односе. А свакако познаје однос снага и филозофију своје администрације.
Аватар
gorskivuk
Војвода
Војвода

Порука: 8793
Приступио: јан 2007

Порука gorskivuk 20.3.2008. 9:23

за глупост јучерашњег дана,најупечатљивије се наметнуло,преклињање младог шефа дипломатије Јеремића,на сусједне државе,да не признају независност косова!

некако тугаљиво је рекао" немојте доносити акт о признавању нелегалне државе косова,јер тиме наносите штету свом добром сусједу Србији???"

има ли се шта додати?
сумњам!?

мене то подсјети на једног мог суграђанина,добричина човјек,а жена му се швацала с ким стигне,а он је послије очигледног блама,онако "другарски" замоли,
"е немој више,е стварно ћу се наљутити други пут,ако те још једном ухватим у кревету с другим.."!
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука vemavuk 20.3.2008. 14:47

Размишљам, и мислим да је најпаметније да урадимо следеће:
1. Да укинемо Министарство одбране. Тако ћемо уштедети милијарде јер наше МО не постоји ради заштите целовитости државе Србије, не постоји ради одбране Србије.
Па због чега постоји ово министарство:
Министар питомцима на прослави саопшти а да не трепну:
Ви се обучавате да заједно са снагама НАТО интеграција учествујуте свуда у свету у заједничким акцијама.
Ја сам вам обећао да ћу обезбедити за већину вас да не идете у иностране земље само у посетама већ да се тамо и школујете. већ сам обезбедио за знатан број вас школовање у страним академијама.
А осамнаестогодишњаци отворили уста, не дишу и блену ко ћурке.
И уместо да МО добије звиждуке доби аплаузе.
Зато треба да укинемо МО јер смо сиромашни да школујемо децу за америчке империјалистичке акције по белом свету.
2. Да укинемо ГШ. када је МО мућак онда је и ГШ још већи мућак. НГШ је у овим временима отворени агит-проп америчке и ЕУ-ске политике и ни једном му бар не паде на памет да прима плату да би бранио Србију.
Лако је бити у фотељи и војник у мирна времена када се само пије и једе.
3. Преименовати Министарство привреде у Министарство РАСПРОДАЈЕ.
Пошто ''експерт'' Динкић, ''нај-експерт'' Ђелић, у глас као ћурке понављају да министарства нису задужена да организују привредни живот Србије, да нису задужена да се отварају нова радна места, да све треба препустити тржишту и личној инцијативи онда Министарство привреде распустимо.
Пошто лична инцијатива подразумевано и нормално трага да пронађе што вреднију робу по најнижим ценама онда формирајмо Министарство Распродаје. нека бар рад и дело експерата Динкића и Ђелића буду озакоњени.
А не овако морамо да размишљамо да их шаљемо у Забелу и опет на грбачу народа једу и пију. За такве је много дати и затворску храну.
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Bing [Bot] и 12 гостију