srpskinacionalisti.com

ДС+остатак Соланине војске

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука: 3574
Приступио: окт 2003
Место: Негде у равници

Re: ДС+остатак Соланине војске

Порука origin 10.6.2015. 21:51

Тема је актуелна више него икада , сада је цела политичка сцена Србије скоро петнест година након петог октобра део Соланине војске.Опозиције овом накарадном систему који влада Србијом више нема има само ФОЛИРАНАТА.
Може бити само један.
Срби брзо забораве и оно мало што упамте.
Коста ::- аiде, будало, не сери. Сви прави људи су и интернационалисти и националисти.
Аватар
Šutko
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 131
Приступио: феб 2015

Порука Šutko 10.6.2015. 22:24

Можда може и тако да се гледа, али ДС одавно није предводница ничега.
Као ни Солана који је пао у заборав.

Сем тога тај Солана никада и није био лидер ничега.
Обични административац.

Последње што памтим у вези с њим је то да је помогао ДС-у да задржи заједничку државу са Црногорцима тако што је преговарао са Милом Ђукановићем да прихвати неку уставну повељу којом те 2002. Црна Гора одустаје од независности и прихвата заједничку државу. Овај пут не под називом СР Југославија него СЦГ (Србија и Црна Гора).

Тако је и било. Но шта с тим? Добијено је неке три године, Демократска Странка се хвалила да је због мудре политике сарадње са светом успела да обузда Мила и спасила заједничку државу. Наводно су испали велики патриоти. Ем спашена држава ем убачено оно ,,Србија'' у назив земље.

Но то је било само пролонгирање.
До 2006. пала је и ДС и убијен Ђинђић,
Солона изгубио функцију, а Мило Ђукановић схватио да му ни назив Црна Гора у имену заједничке државе као ни већа овлашћења, више нису довољна па ипак расписао референдум 2006. на коме је ЦГ и добила независност.

Од тад се за Солану скоро никад и није чуло. Ни по чему значајна личност ни за ког од нас. Што би се тема о њему и његовим пуленима из 2002-2003. Демократској Странци уопште била битна више од деценију касније?
Реклама за жуте? Нека хвала.
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука: 3574
Приступио: окт 2003
Место: Негде у равници

Порука origin 10.6.2015. 22:44

Да си дуже времена на форуму или да си макар прочитао целу тему од почетка схватио би да је она много шира од пуког наслова који носи.
Може бити само један.
Срби брзо забораве и оно мало што упамте.
Коста ::- аiде, будало, не сери. Сви прави људи су и интернационалисти и националисти.
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука: 2182
Приступио: феб 2014

Порука Republikanac 11.6.2015. 3:19

Зорад ::Да знаш, милина је гледати како се жуто предузеће растаче и распада и када овакви циркузанти попут Бакића претендују да га воде.

Не знам чему се сад ти, као бивши досманлија, радујеш? Па ти си ту стоку својевремено подржавао (5.октобра на пример)...
"Не постоји срећан просјак ни богата колонија", Слободан Милошевић.
Аватар
немилосрдни
Четник-почетник
Четник-почетник

Порука: 48
Приступио: окт 2014

Re: Први демокрадски изабран мафијаш и екипа: почетак краја

Порука немилосрдни 15.8.2015. 2:33

NESKRIVENO Branko Dragas
https://www.youtube.com/watch?v=ruqL97Jmg1A
0ч 55м
"...и онда су американци тражили да разговарају са мном. Ја сам ту био, на Светом Стефану и ми смо разговарали са Кристофером Хилом и његовим братом о у Србији, и Хајнрих Хил...
-водитељ: амбасадор Кристофер Хил?
...јесте, и онда су, он је, и онда су они ре, разговарали и ја сам био један у низу људи с којима су разговарали, потенцијално да ја будем премијер Србије. Ја сам рекао нисам уопште заинтересован за политику, као што нисам ни данас. Заинтересован да Србија, Црна Гора, цела регија на капацитетима које Балкан има може да живи боље од Швајцарске, то ме занима. Политичари не, јер политика сама по себи, оперативно је досадна.
Тада сам ја Ђинђића са којим сам био 14 година убацио у ту игру. Надајући се да ће Ђинђић извршити све оно што смо се ми 89е/90е договарали."
Сузе капљу, праве сталагмите, нема више нашег друга Тите!
Аватар
немилосрдни
Четник-почетник
Четник-почетник

Порука: 48
Приступио: окт 2014

Порука немилосрдни 15.8.2015. 2:48

miska ::На жалост. на овом Форуму изгледа да нема модератора, или некога ко одлучује, иначе би ова тема одавно била скинута са "врха" Форума. Реално, чему више ДС са Соланом у врху једног националистичког форума?

ПА ЗБОГ ЗАСЛУГА НА НАРОД И ДРЖАВУ, ШАБАНЕ!
Сузе капљу, праве сталагмите, нема више нашег друга Тите!
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 3109
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 19.9.2015. 17:02

http://srbin.info/2015/09/19/boris-tadi ... ave-savez/

Курта и Мурта се уједињују да би прешли цензус, а патриотске странке се цепкају и деле, а на неки облик сарадње сем ДСС и Двери нико ни не помишља.
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15386
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 20.9.2015. 1:27

серете ко грлице. ДС и остали симболизују издајничке хорде на власти без обзира како се звале јер су истрајни настављачи исте издајничке политике.
Солана симболизује англоатлантске непријатеље и остале њихове сателите.
Значи ако не разумете суштину не балавите.
Ако разумете пишите о данашњим жутима и осталим говнима и о данашњим соланама.
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука vemavuk 21.9.2015. 17:36

Значи врћу све избеглице у Србије. На здравље!
Шоља рече да док има за нас биће и за њи. А ја велим, нек ји води у његови пржогрнци и да им своје куће, немо да се курчи сос нашу народну сиротињу.
Коста
Војвода
Војвода

Порука: 5970
Приступио: мар 2006

Порука Коста 21.9.2015. 17:50

- чекаi, полако. Не врћаiу ништа, блефираiу. Коi` може да врне воду узбрдо?!

- вода тече према Немачкоi и Шведскоi. А вода се не да зауставити.

- а и ако врну извесну количину, то ће код нас да преноћи, да се огреiе, па опет - тамо где iе наумило. Наша iе срећа да смо тотално неинтересантни за избеглице, па можемо да се заебавамо...
Правда држи земљу и градове...
Кадры решают всё! (Иосиф Виссарионович)
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука vemavuk 21.9.2015. 22:37

Коста неби био тако сигуран. Неће они, али ако мора тако. Уместо да их држе тамо у азилантске кампове док решавају захтеве, пошаљу их да одговоре на те захтеве годину две чекају у Србије.
exberekin
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 513
Приступио: јан 2007
Место: Београд , понекад Книн

Порука exberekin 17.11.2015. 14:58

ОД ДС-а су натовци дигли руке сад играју на карту Тадић+Чеда . Уопште ми није јасан тај Тадић умјесто да ужива у пензији од се трти натовцима. Стварно га не схватам.. и то са Чедом!
Сила Бога не моли , али Бог силу не воли.
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 3109
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 17.11.2015. 15:21

Још боље, Чеда је просто омиљен у народу...
Аватар
Serlancelot
Војвода
Војвода

Порука: 1389
Приступио: феб 2009

Порука Serlancelot 18.11.2015. 10:34

Зорад ::Још боље, Чеда је просто омиљен у народу...

На нашу жалост, народ се уопште не пита што се избора тиче.Народ је само параван за њихове мућке. Ствари се решавају на другом месту, пирамидално. Значи овце излазе на изборе и тобоже заокружују свој избор. На крају изборне вечери се праве записници уз потписе свих присутних чланова комисије, па се записници предају овлашћеним представницима, обично у општинама.

После тога сав тај материјал иде републичкој изборној комисији. Сад претпоставите шта се тамо догађа. Неколико људи одлучује ко ће бити изабран. Ко контролише РИК? Нико, наравно. Пардон, страни ментори. Ено га овај тренутни претседник Рик-а својевољно је поднео оставку још прошле године и шта се десило? Ништа.

Човек и даље обавља своју функцију. Било јуче питање на Скупштини зашто то није на дневном реду заседања више од годину дана и она смрадина Бабић почео нешто да се просерава и на крају тресла се гора, родио се миш. Значи да закључимо: ништа се ми не питамо, питају се газде у виду НСП.
никад се не расправљај са будалом јер ће те спустити на свој ниво а онда ће те потући искуством.

Живи сваки дан као да ти је последњи, јер ти нико не гарантује да ћеш се ујутро пробудити....
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука vemavuk 18.11.2015. 12:05

Не вреди. Само још БУДАЛА није схватио да су избори најобичнија фарса која служи за покривање одлука мама краљице.
Када се каже да су САД организовале терор у Паризу и руском авиону, скачу ''паметњаковићи'', ботови мама краљице. И траже доказе. Па не иде то тако што неко позове терористу и тражи да подметне бомбу ту и ту. Него терористи пошаље оружје да се бори против ''диктаторско недемократског '' режима знајући да када терористи даш оружје употребиће га и за тероризам.
На пример: када се каже да је служба организовала неку пљачку, не иде то да је позвала пљачкаша криминалца и послала га да то одради. Не, него као непажњом пусти информацију да се та вредност не чува, да је лако то украсти и када ''вест'' стигне до лопова он иде у крађу. Они га лепо сачекају и апсе или не апсе, зависи шта је био циљ организовања пљачке. Тако и са организовањем терориста.
Тако и са изборима. је.бе се газдама како Народ гласа и шта пише у записницима. Јесу ли Силиконац и Шоља по узимању целокупне власти узели да пречешљају оне крађе када су покрадени од тадићија и наркоманчине. Нису. И неће смети никада! записници долазе на једно место. Уска група одабраних битанги и проданих душа САБИРА и даје једини важећи и признати резултат. Нормално, као предходница тог саопштавања иду благојевић и медији са својим резултатима који су једноставно омекшавање јавности да се ''цига не сети''.
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 10 гостију