srpskinacionalisti.com

Мале ствари чине живот лепшим

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
kroki57
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 793
Приступио: јун 2009

Re: црко кркобабић

Порука kroki57 27.4.2014. 9:54

vemavuk ::сви сте ви будале. Човек није црко него је преминуо.
И био је Господин за вас џибере јебиветре!

:thmr:
Аватар
Камени
Војвода
Војвода

Порука: 3946
Приступио: сеп 2004

Re: Мале ствари чине живот лепшим

Порука Камени 1.5.2014. 12:14

Станари се сложили нешто САМИ да ураде, без страних донација, руских кредита, арапских инвестиција и осталих сто лоповских прича.

https://www.youtube.com/watch?v=YdXXdsBE5cg

Уби нас нерад, војвода Живојин Мишић.

Срећан још један 1. мај, дан роштиља, гомиле остављеног отпада у природи и нерада.
"А оне непријатеље моје који нису хтели да ја царујем њима, доведите овамо и исеците их преда мном" Лк.19, 27

"Камен који одбацише зидари, онај постаде угаони камен. Сваки који падне на тај камен разбиће се, а на кога он падне сатрће га." Лк. 20, 17-18
Аватар
Ноћна Смена
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 64
Приступио: јул 2012

Порука Ноћна Смена 26.7.2014. 20:52

Аватар
Камени
Војвода
Војвода

Порука Камени 6.11.2015. 15:53

http://www.politika.rs/vesti/najnovije- ... ma.sr.html

шта ће вам струја, гледајте у звезде.

имају за џипове а немају за струју.

тако сви ми можемо да купимо не два него три џипа, да нам држава плаћа струју.
"А оне непријатеље моје који нису хтели да ја царујем њима, доведите овамо и исеците их преда мном" Лк.19, 27

"Камен који одбацише зидари, онај постаде угаони камен. Сваки који падне на тај камен разбиће се, а на кога он падне сатрће га." Лк. 20, 17-18
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15333
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 7.11.2015. 2:32

О чему причамо.
Познато је да ниједан спортски клуб у Србији не може да ради од профита који остварује. Неки клуб дотира државно предузеће, неки уцењени тајкун, неки локална самоуправа.
ФК у Србији као што је ЦЗ или Партизан може да оствари потребан доходак за пословање без губитака једино да у ЕВРОЛИГИ презими. Да дође до осмине финала.
А шта значе ови примери:
1. КК ЦЗ иде у стечај због дуга од 15 милиона евра. 4 године се нигде не такмичи и гле чуда летос у августу се повампирио и сада се такмичи без дугова, има пара да доводи играче без ограничења. Како је клуб у стечају отплатио дуговања? Коју је то стечајну масу продао и постао позитиван и чак му преостало да уложи милионе у довођење играча.
2. Ћокијева лименка-ЦЗ је дала милионе за играче у последње три сезоне. Игра са огромним буџетом. одакле бре? Где тај клуб заради новац за тако нешто. То није важно, важно је да слепи навијачи 'уживају' у спектакуларним играма и поб едама, а то што све иде по њиховој грбачи, видећемо...

3. ФК Партизан игра групна такмичења у Европи и ту оствари по неколико милиона евра, продао је у последњих 6 година играче за преко 40 милиона евра, и поред тога има 15 милиона дуга.

И сада се запитајмо: зашто пореска не пошаље извршитеље у Партизан и ЦЗ а шаљу се код сваког грађанина због дуга од 1000,00 динара. Ко је.бе грађанина који није платио струју, грејање и сл, а ове битанге које примају милионске плате могу да раде шта хоће. Неће да се одигра утакмица ако се не пусти струја. па бре заболе ме ку.рац за ваше намештене утакмице. И боље да се прекину сва првенства и уштеде десетине милиона евра из буџета који се прослеђују олошу!
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
ЈАРОМИР
Војвода
Војвода

Порука: 8844
Приступио: јул 2008

Порука ЈАРОМИР 7.11.2015. 13:35

Лименке су прича без преседана, мезимче уснице. Паре дјеце са Космета и поплављених из Обреновца уложене у наркомана Вилијамса и остале Ћокијеве ведете.
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15333
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 7.11.2015. 17:59

Јаро ти навијачки гледаш. Ја просто онако како је. Од чега ће КК Партизан да врати дуг од 6 милона. Само ако неко да паре. Појединци неће сигурно, може да да само држава или државна фирма. Од чега је КК ЦЗ у стечају вратила 15 милиона и ове јесени купује више од било које екипе.
Та говна треба погасити. против сам да се дају народни новци...
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
ЈАРОМИР
Војвода
Војвода

Порука: 8844
Приступио: јул 2008

Порука ЈАРОМИР 7.11.2015. 18:26

Хоћеш да угасе ККП :shock: Усница се својски труди не бој се.
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука: 3556
Приступио: окт 2003
Место: Негде у равници

Порука origin 7.11.2015. 21:33

Све је то урачунато у укупну цену владавине сваке политичке гарнитуре.
Хлеба и игара.
Може бити само један.
Срби брзо забораве и оно мало што упамте.
Коста ::- аiде, будало, не сери. Сви прави људи су и интернационалисти и националисти.
Аватар
Камени
Војвода
Војвода

Порука Камени 1.12.2015. 17:40

Тајна оптужница против Радете, Остојића и Јојића подигнута је 5. децембра 2014. године, а налози за хапшења, такође тајни, месец дана касније.

"Међународни суд може да покрене поступак због непоштовања суда против оних који 'свесно и хотимично ометају спровођење правде'.

налог за хапшења издат 5. јануара 2015.

још један државни удар на Вучића. :lol:

Аватар
Камени
Војвода
Војвода

Порука Камени 29.12.2015. 14:49

http://www.politika.rs/scc/clanak/34624 ... eg-vremena

Вучић кренуо и Турчину да продаје маглу и од силне магле лет отказан. :lol:

Аватар
Камени
Војвода
Војвода

Порука Камени 5.2.2016. 21:50

http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/po ... og-Prokopa

Mrkonjić je ponovio svoje tvrdnje da su naprednjaci samo okrečili Prokop, koji je daleko od toga da bude završen.

- Vodio sam Anu Bekutu tamo, nije verovala da ne može da se siđe. Za dva sata koliko smo tamo proveli, nijednog putnika nismo videli - rekao je Mrkonjić u intervjuu za nedeljnik "Vreme", nazvavši projekat "Beograd na vodi" - "bal na vodi", a najavu brze pruge do Budimpešte - fatamorganom.

Аватар
Atreid
Националиста
Националиста

Порука: 444
Приступио: јун 2004

Порука Atreid 13.2.2016. 15:23

j*****, sad cemo i koka kolu da izvozimo u ameriku!!!

Beograd -- Kompanija Koka-Kola Helenik otvorila je regionalni Centar za sokove u punionici u Zemunu, gde ce biti zaposleno 80 radnika.
Premijer Srbije Aleksandar Vučić istakao je danas da kompanija Koka Kola daje veliki doprinos srpskoj privredi, te najavio da Srbija mora unaprediti trgovinsku razmenu sa SAD.

http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php ... id=1096399
SMUK :: пре потопа инцест је био дозвољен јер није било мутације коју су спречавали препотопни животни услови.
Аватар
Камени
Војвода
Војвода

Порука Камени 12.3.2016. 10:12

градилиште Београд на води

Слика

Аватар
Vranac
Војвода
Војвода

Порука: 10181
Приступио: мар 2006
Место: Београд, Србија

Порука Vranac 10.5.2017. 21:48

Tребали су само да гађају и ово ђубре Горана Марковића :mrgreen:

ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?