srpskinacionalisti.com

Мале ствари чине живот лепшим

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Коста
Војвода
Војвода

Порука: 5970
Приступио: мар 2006

Re: Мале ствари чине живот лепшим

Порука Коста 10.5.2017. 21:57

- тортом? - шта, нестало цигли?
Правда држи земљу и градове...
Кадры решают всё! (Иосиф Виссарионович)
Аватар
imenijevazno
Националиста
Националиста

Порука: 262
Приступио: мај 2011

Порука imenijevazno 11.5.2017. 11:58

1. Гаврило Принцип није користио торту.
2. На форуму српских националиста, једина особа - колико сам ја видео - којој су прижељкивали снајпер је Борис Тадић.
3. Ако ми ни на интернету не можемо да се договоримо шта радити Харадинају, Орићу, Готовини . . . е, онда је све јасно.
4. Онај турски полицајац није користио торту.
Змија се бије у главу.
Аватар
Atreid
Националиста
Националиста

Порука: 444
Приступио: јун 2004

Порука Atreid 11.5.2017. 19:43

Коста ::- тортом? - шта, нестало цигли?

ма јок, то нека традиција, ово му је ваљда била 10а торта коју је добио до сада 8)
SMUK :: пре потопа инцест је био дозвољен јер није било мутације коју су спречавали препотопни животни услови.
Аватар
imenijevazno
Националиста
Националиста

Порука: 262
Приступио: мај 2011

Порука imenijevazno 11.5.2017. 22:15

Ево најпрепорученијег коментара са Б92:

Nadam se da ce nas voker ostaviti na miru! 281+, 25-.

Кратко и јасно, у једној реченици је садржано тако много тога. Нажалост.

1. Знам, откачићете све то јер је то У92, њихови читаоци су још гори шљам . . .
Е, али.Није тако. Јер, читаоци пешчаника, лдп-овци, кандићке, соње бисерко и ини неће на ово дати плус. Они ће предложити да се прво извинимо Вокеру што нисмо сви силовани и побијени, да се затим самострељамо (опет уз извињење шиптарима што нисмо раније), и то тако да прво побијемо, силујемо и поједемо своју децу, ... верујем да смо сви довољно одрасли да знамо ту реторику. Дакле, неће они стати иза оваквог коментара јер он ни изблиза није довољно антисрпски.

2. Они који себе сматрају патриотама (а шта су заправо оставићемо за други пут) вероватно не читају 'сорошевско глобалистичко гласило', 'империјалне, декадентне и лажљиве памфлете', 'усташоидне/антисрБске бљувотине' . . .

Дакле, остаје онда (условно речено) умерена већина. Када видите коментар, схватите да они уопште нису 'условно' него стварно умерени.

А заправо су кукавице и глупи. (Желим да верујем да их нема злих тј. са малигним намерама). Пазите ви тог/ту који је могао да помисли (чуј, он/а се нада) да би Вокер нас могао да остави на миру.

Колико, колико неко треба да буде растављен од свести па да може да помисли да би особа која активно потпирује/заговара/оправдава клање, силовање, пљачкање срба и српске деце и сл. - могла нас да остави на миру.

Вокер и њему слични су крвожедне звери, сличо чудовиштима у терминалној фази беснила (с тим што они имају хладан умишљај), они ће уједати на смрт и до смрти, они нас ни мртве неће оставити на миру. Они од нас желе само једно - да умремо. А и онда ће нас побацати у високу пећ. Таман посла да им деца играју фудбал нашим и лобањама наше деце, па да неком падне на памет да почне да поставља питања . . . Зато висока пећ. Верујем да би нашем пепелу евентуално дозволили да се мота наоколо, мада се ни у то не бих кладио . . .

Шта је то у главама тих 281, који су притисли плус . . . ја бих волео знати. Ако су - као што ја мислим да јесу - у питању ботови (по осталим коментарима и односу гласова би се то дали закључити), ја бих им досудио најстрожу казну. Неприхватљиво је да неко у лизању Вучићевог д... може да оде тако далеко да гази преко лешева српске деце. Око тога нема преговора.

Ево једног који ми је близак, дао сам му плус.

On je ovim pokazao šta je bio pre 20 godina."
A. Vučić, 2017.

A mi koje je zadesila nesreća da smo tvoji savremenici NIKAD NIKAD NIKAD nećemo zaboraviti ko si ti bio i šta si govorio i šta si radio. I 1997. i 2007. i 2017. Niti će to generacije koje dolaze za nama zaboraviti. I ti to odlično znaš. I jasno ti je da ne možeš ništa povodom toga da učiniš. I sve ostalo je džaba. ZNAMO i NIKAD nećemo ZABORAVITI ko si bio. I pre dvadeset godina, i danas. Znamo i to, i znamo koliko te to izjeda što i ti znaš da mi to znamo. I da ćemo učiti decu. I da ništa ne možeš da učiniš da to promeniš. Vidi ti se na licu koliko te to izjeda. Svaki dan.

Само, волео бих да знам да ли је овај аутор дао плус ономе горе, да није случајно он један од тих што држе главу у песку и мисле да се ствари решавају дефанзивно уз глумљење урбаног лудила и космполитизма . . . Јер, у том случају, без обзира што очито веома слично мислимо о Вучићу, тај би мени отишао 20 година иза браве. Ни око овога нема преговора.
Змија се бије у главу.
Аватар
Vranac
Војвода
Војвода

Порука: 10181
Приступио: мар 2006
Место: Београд, Србија

Порука Vranac 13.5.2017. 20:29

Вокер и њему слични су крвожедне звери, сличо чудовиштима у терминалној фази беснила (с тим што они имају хладан умишљај), они ће уједати на смрт и до смрти, они нас ни мртве неће оставити на миру. Они од нас желе само једно - да умремо. А и онда ће нас побацати у високу пећ. Таман посла да им деца играју фудбал нашим и лобањама наше деце, па да неком падне на памет да почне да поставља питања . . . Зато висока пећ. Верујем да би нашем пепелу евентуално дозволили да се мота наоколо, мада се ни у то не бих кладио . . .

Доста патетике. Вокер је обичан државни чиновник који извршава налоге своје земље, било да се ради о Балкану било о Салвадору или сличним местима.
Претходна

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 13 гостију