srpskinacionalisti.com

Мале ствари чине живот лепшим

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Калуђер
Националиста
Националиста

Порука: 406
Приступио: јун 2008
Место: Радолфцел ам Бодензе а у Отаџбини Србска Атина

Мале ствари чине живот лепшим

Порука Калуђер 23.5.2009. 17:39

Као што можете видети из наслова, ја сам један веома скроман човек.
Мени и ситнице могу да улепшају дан.
На жалост, у последње време, бивствовање на овом форуму зна човеку да поквари дан. А и саме теме су некако ... суморне.
Са друге стране, мало, мало па овде излети какав револуционар који нас води у боље сутра. Наравно - анонимно. А и стари су активни. Па онда теорије завере - без тога неможе, наравно.
Па онда расправе о које каквим Четницима - Партизанима, молим.
Па Покрети они - па Покрети ови, све неки онлјан Герилци ,ал молим, воле то људи. Шта ћу ја ту.
Па реко ај да отворим онда ја једну тему за себе, са вешћу која је мени улепшала дан. Реко, да и мени буде лепо. И ево теме и ево вести:
U92 ::22. maj 2009. | 12:57 | Izvor: FoNet
Beograd -- Aktivista pokret "Evropa nema alternativu" Simon Simonović sinoć je napadnut i pretučen, saopštio je taj pokret.
Па онда убацим мали видео:
Додуше видео је стари, ал немарим
Па гледам ... па ми буде лепо. Па онда опет читам вест.
Па јао што ми буде лепо.
А да, за оне који не знају, мени је презиме Калуђеровић па одатле надимак Калуђер

Слика
Аватар
Калуђер
Националиста
Националиста

Re: Мале ствари чине живот лепшим

Порука Калуђер 23.5.2009. 17:48

Sandra ::
Калуђер ::Па онда расправе о које каквим Четницима - Партизанима, молим.
Нажалост изгледа да без тога не можемо и то ће нас уништити.То има само код нас Срба и нигде више.
Мене ово препуцавање на форуму у почетку нервирало а сада ме "забавља".
Ујутро када устанем прво читам депонију :) а смеће као и свако смеће ,смрди на шта :?: па на лицемерје и људску пакост и злобу.Неко се тим храни :wink:
Мени је данас леп дан јер ноћас је моја пријатељица добила унука.Зват ће се Вук.
ThunderForce ::
Калуђер ::И ево теме и ево вести:
U92 ::22. maj 2009. | 12:57 | Izvor: FoNet
Beograd -- Aktivista pokret "Evropa nema alternativu" Simon Simonović sinoć je napadnut i pretučen, saopštio je taj pokret.
Sandra ::Мени је данас леп дан јер ноћас је моја пријатељица добила унука.Зват ће се Вук.

Просто се не зна која је вијест љепша. :D

Честитам за обије!
Врангел ::
Sandra ::
Калуђер ::Па онда расправе о које каквим Четницима - Партизанима, молим.

Нажалост изгледа да без тога не можемо и то ће нас уништити.То има само код нас Срба и нигде више.

Једна паметна изрека каже: "Those who cannot remember the past are condemned to repeat it."
У слободном преводу:"Они који се не сећају прошлости су осуђени да је поново проживе."
Варијација за понављаче са форума: "И после Тита - Тадић!"
:|
А да, за оне који не знају, мени је презиме Калуђеровић па одатле надимак Калуђер

Слика
Аватар
Калуђер
Националиста
Националиста

Порука Калуђер 23.5.2009. 18:09

Златоусти ::Ја сам већ споменуо то јуче
http://forum.srpskinacionalisti.com/viewtopic.php?f=7&t=16230&p=368653#p368653

Ево једног још бољег снимка да видите о каквом "паметњаковићу" је реч
http://www.youtube.com/watch?v=-eeIM-jk45M
Протомајстор ::Дајте људи маните се гледања Б92, него дајте снимак пребијања овог смрада!

Ако нема, ја ћу да замишљам да су њега лопатали у оном манастиру- :badgrin:
непобедиви ::Него, шта смо ми добили што га је неко пребио? Једно велико ништа (осим моралне сатисфакције појединаца). А шта је он добио? Све, пажњу, медије и ускоро много пара на рачун своје НВО. Е па сада, нека ме неко разувери, да га његови нису и претукли...
ЖИВЕЛА СРБИЈА ::Европејца су пребили Гробари 8)
Протомајстор ::Ето! Па рекох ја да је лопата у питању као и у Црној реци. :badgrin:
ЖИВЕЛА СРБИЈА :: :lol:
ЈАРОМИР ::Тако гробари млате српске изроде, јесмо уживали, прво смо прославили освајање купа, а онда смо весеље наставили над њим, надам се да је навијач Звезде, јер би нас послије овога могао замрзити. :badgrin:
Ето сад су сви коментари ту а везани за ову тему, додуше морао сам да избацим који смајли. Немож више од 5
А и они тамо Онлајн Герилци имају своју тему и сви задовољни а и дан је леп
Као што рекох: Мале ствари чине живот лепшим
Последњи пут изменио Калуђер дана 23.5.2009. 20:05, измењено укупно 1 пут.

Слика
Аватар
Драган од Опленца
Војвода
Војвода

Порука: 1280
Приступио: сеп 2007

Порука Драган од Опленца 23.5.2009. 18:43

Оштар овај српски језик... Само ви уживајте и самозадовољавајте се... =D>
„Лакше је веровати у лаж која се чула безброј пута, него у истину, која се чује први пут!...“ Волтер
Слика
Аватар
Червяков
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 508
Приступио: мар 2009

Порука Червяков 23.5.2009. 19:26

Безазлено тражећи један сајт,случајно сам наишао на мастиљање Драгана од Опленца пре пар година,на сајту Погледи (у коме подржава онај тзв. "Српски марш":

ПОДРЖАВАМ !!!

САМО МАРШИРАЈТЕ...

ЗА ЈЕДИНСТВЕНУ И ЦЕЛУ СРБИЈУ

Шта ови "антифашисти" раде је за сваку осуду. Они проглашавају друге демонстранте да су фашисти само да би имали разлог да они постоје као "антифашисти".

Ови омладинци су се лепо изјаснили да су Срби значи ли то да су ови други антиСрби или како се називају анти-фашисти!?

Демостранти се боре за људска права и слободу изражавања мишљења и демонстрирања док ови анти-фашисти гуше слободу изражавања и траже забрану демократских слобода ?? И показали су своје право лице са прежвљавањем Српског имена на плакатима Српске омладине. То је срамота и за сваку осуду Twisted Evil

Какве везе имају ови Срби омладинци са злочинима из Другог светског рата које су починили националсоцијалисти, фашисти и комунисти и остали зликовци анти-фашисти. Зар нису исте методе? Колико је комунизам антифашистичи побио људи још се нису ни пребројале све жртве. Зато се мора и спровести лустрација што скорије у Србији. Све комунистичке злочине на видело!

Диктатуре било комунистичка или социјалнацистичка су оставиле свој траг у историји. За осуду и одбацивање!

Сада у посткомунистичком периоду боримо се у Србији за развијање и учвршћивање демократије и демократских принципа и вредности.

У демократији се не сме спречавати слобода изражавања, али исто тако ни набеђивати и етикетирати другога за нешто што он није рекао.

Они су омладинци и Марширају за јединство Србије, и ја то подржавам.

"Антифашисти" самозвани треба да се изјане ко су и зашта су, а не само против чега су. Кад им склониш оно "анти" остану голи фашисти. Ако су анти онда су антидемократе!

Срдачан поздрав од радикалног демократе

"Обојио" сам најзанимљивије делове,да видите о каквој јединки је овде реч.
"Злочинци антифашисти" :shock:
А онда каже како је ипак комунизам пао (што овде не каже),а да ми морамо наставити са демократским тековинама :lol:

Али...крај је најфасцинантнији...ПОЗДРАВ ОД РАДИКАЛНОГ ДЕМОКРАТЕ :lol: :lol: :lol:

ЗА РОДИНУ!
ЗА СТАЛИНА!

http://www.youtube.com/watch?v=kVdVTVR-j0Q
Аватар
равногорац86
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 137
Приступио: мај 2009
Место: Београд,Краљевина Србија

Порука равногорац86 23.5.2009. 19:41

Нормално да морамо наставити са демократским тековинама,шта да нећемо са сатанским антисрпским комунизмом,схвати комуњаро твој комунизам се неће више вратити и остави човека на миру,шта си ти неки шпијун па све шпијунираш,ови сада што су на власти немају везе са демократијом,то су све твоји бивши ''другови''.
Једина права демократска странка је Српска Демократска Странка Раше Караџића
Слика
Аватар
Калуђер
Националиста
Националиста

Порука Калуђер 23.5.2009. 19:47

Драган од Опленца ::Оштар овај српски језик... Само ви уживајте и самозадовољавајте се... =D>
А шта а теби као није лепо :)

Иначе:
непобедиви ::Него, шта смо ми добили што га је неко пребио?Једно велико ништа (осим моралне сатисфакције појединаца).
Незнам ја шта смо ми добили, могу ти само рећи шта сам ја добио.
Много ми лепо.

Пази ово, девет месеци је Сандрина комшиница стрепела оће ли све бити у реду са трудноћом њене ћерке.
И онда након толке стрепње и бриге дође лепа вест. Па жени буде лепо. Нако просто јој буде лакше, ем јој мило ем јој драго.

Тако исто и код мене.
Ево скоро девет месеци након формирања Марионетске владе у Србији ја чекам на лепу вест.
Таман се нешто лепо деси кад оно дођу које какви "миротворци" ала Томислав Николић и слични му.
Јел се сећаш овог момка:
Слика
Шта су причали за њега "наши миротворци"?
Те провокатор, те убачени елемент те Циа, Биа и остала Миа
Ма каква провокатор, какви бакрачи.
Најобичнији Србин, ни мањи ни већи, једноставно нормалан који је нормално одреагово на представника усташке телевизије.

И таман кад помислим да су дефинитивно сви Срби ем јајаре ем лажови ем продане душе наиђе лепа вест:
U92 :: 22. maj 2009. | 12:57 | Izvor: FoNet
И то мени много значи. Значи има још људи међу Србима.
Јако лепа вест.
непобедиви ::А шта је он добио? Све, пажњу, медије и ускоро много пара на рачун своје НВО.
Ако, благодарим. И са Ђикијем је тако било.
Само нек настави тим путем. У одличном правцу иде.
непобедиви ::Е па сада, нека ме неко разувери, да га његови нису и претукли ...
Па рекли смо без теорија завере

А од ових онлај герилаца факат немож живети, јел ја треба и трећу тему да отварам.

Слика
Аватар
Драган од Опленца
Војвода
Војвода

Порука: 1280
Приступио: сеп 2007

Порука Драган од Опленца 23.5.2009. 22:38

Калуђеру опрости ако мало скренем са теме али кад си ме већ питао да ти одговорим не да ми је мило већ и драго да смо почели да прелазимо са речи на дела...

Подржавам десничаре зато што су родољуби. Левичари, комунисти и социјалисти су лупежи лажови и лопови, издајници, квислинзи и сарадници окупатора. Они су се толико закрвили између себе али се трпе зарад привилегија и уживања у сластима власти, али онај срп и чекић доћи ће им главе. Поготово оштри српски језик. То јест истина. Комуњаре су покушали да преваре народ преко намештених избора и лажне демократије, али су се офирали склапањем ове последње српске владе. Србија је једнопартијска држава са једном партијом на власти која се састоји из више странака једне исте партије (комунистичке у илегали). Какве молим вас имају заједничке политичке ставове Млађан Динкић и Јован Кркобабић? Заједничка им је лаж. Лажови су обојица као и сви остали. Да ли ћемо дозволити да нам лупежи, лажови и лопови воде владу и државу? Не, то се мора спречити! Најбоља позиција лопва и лажова је да седи у министарској фотељи...

Србија никада неће постати пуноправна чланица Европске Уније баш због српске владе и прецедника Гадића. Јер Србија је већ постала колонија Еулексонија... Српски језик бритко реже, фик и готово!
„Лакше је веровати у лаж која се чула безброј пута, него у истину, која се чује први пут!...“ Волтер
Слика
Аватар
Калуђер
Националиста
Националиста

Порука Калуђер 24.5.2009. 0:49

Драган од Опленца ::Калуђеру опрости ако мало скренем са теме
Ма ништа ништа, памтим ја ко је мене описменио
Драган од Опленца ::али кад си ме већ питао да ти одговорим не да ми је мило већ и драго да смо почели да прелазимо са речи на дела
А јашта.
Јединo што не можеш да кажеш: "... и драго да смо почели ..."
Кад ти и ја одемо за Србију па премлатимо каквог усташу онда можеш да кажеш: "... и драго да смо почели... "
Овако можемо само да кажемо, на пример: Свака част Гробарима што су нам улепшали дан.
Нема да се китимо туђим перјем.
Можемо да им помогнемо морално ил на неки други начин да нам још који дан улепшају. Видићемо. Да видимо како се ствари одвиииијају. Пратићемо ситуаацију.

А не ко ови што пишу писма и разгледнице.
Пишу отворно писмо прдеседнику.
Сви пишу председнику. Додуше не знам ком. Дал оном Црнцу у Америци ил његовој Марионети у Србији. Реко, кад већ пишете, пиште дирктно човеку у Америку. Шта ће вам посредник. Одма директно писму шефу, на сто. Јебало мајку што ће од тог нешто да се промени. Ал ето, то изгледа нека мода постала у Србији.
Па се онда моле, по које каквим трговима. Ал молим лепо, благодарим.
Ево ја сам убеђен да тих пар момака, што су ми улепшали дан, нису писали никаква писма предсeднику нит су се, пре самог чина - премлаћивања сардника окупатора, помолили. Ал можда грешим. Не знам, нисам упознат са детаљима.

Слика
Озрен
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 588
Приступио: феб 2007

Порука Озрен 24.5.2009. 22:03

А мени уме да буде лепо и када набасам на овако нешто на руском интернету, тамо где наши европејци никада не залазе.
300miliona.jpg
Аватар
BarakObama
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 647
Приступио: окт 2008

Порука BarakObama 24.5.2009. 22:40

A šta vam znače ovakve stvari? Mislim i ja bih mogao da prebijem nekog Obrazovca ili navijača ali time se ništa ne dobija. Ovaj evropejac što je dobio batine sigurno neće promeniti političku orijentaciju zbog batina a ljudi koji ne vole nasilje (rekao bih velika većina) će gledati na nasilnike sa još manje simpatija.
Чворовић
Националиста
Националиста

Порука: 482
Приступио: јун 2007

Порука Чворовић 24.5.2009. 22:51

BarakObama :: ... i ja bih mogao da prebijem nekog Obrazovca ili navijača ...

:lol: :lol: :lol:

... Ти, Барачице, не би мог'о ни мог Мишка да пребијеш (евентуално ако зубе употребиш(sic!)), камол' Образовца или навијача ... Исправка - могао би ал' да будеш у друштву са још десетак демонкрада, а он сам ... 'нааш ???
О грудо света,
земљо предака српских и моја!
Ти не би била ни питома тако,
да није наших суза, крви и зноја.

Пиј земљо српска,
напајај се крвљу милиона својих
палих на бранику величине давне,
испијај чашу судбине своје,
горке, али славне!

О вечна грудо!
Ти што никад ниси стењала од бола,
јер си увек била од џелата јача.
Има ли шта друго што срамоту пере
сем борбе и мача!
Аватар
BarakObama
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 647
Приступио: окт 2008

Порука BarakObama 24.5.2009. 22:59

Чворовић ::... Ти, Барачице, не би мог'о ни мог Мишка да пребијеш (евентуално ако зубе употребиш(sic!)), камол' Образовца или навијача ... Исправка - могао би ал' да будеш у друштву са још десетак демонкрада, а он сам ... 'нааш ???

E ozbiljno, trenira li na ovom forumu neko neki borilački sport? Kod nas ima par likova koji nose majice SRS, sa tetovažama ocila, kapiram da su radikali a možda je neko od njih i na ovom forumu...

S druge strane i ja sam na prošlim i pretprošlim izborima zaokružio Čedu / LDP sa olovkom Srpske Radikalne Stranke tako da ko zna, možda su i demonkrade
Аватар
Русалка
Војвода
Војвода

Порука: 1062
Приступио: мар 2008
Место: Чардак ни на небу ни на земљи.

Порука Русалка 24.5.2009. 23:15

Озрен ::А мени уме да буде лепо и када набасам на овако нешто на руском интернету, тамо где наши европејци никада не залазе.

=D>
Улепша ми дан овом сликом :D
Мој омиљени слоган!
"Ако живи образа не маду,
ако живи за правду не знаду,
покојни ће гробове отворити
и на мртва уста говорити..."
Аватар
promaja
Војвода
Војвода

Порука: 1586
Приступио: феб 2008

Порука promaja 24.5.2009. 23:15

BarakObama ::E ozbiljno, trenira li na ovom forumu neko neki borilački sport?

Zini da ti kazemo...
Треба „радити дела... докле је дан, док не настане ноћ, јер онда нико не може радити" (Јован 9,4; 12,35).
Следећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 6 гостију