srpskinacionalisti.com

Александар Вучић – љигавац бр.1

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
triatlon
Војвода
Војвода

Порука: 1647
Приступио: сеп 2004

Александар Вучић – љигавац бр.1

Порука triatlon 31.7.2015. 16:30

Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука: 3781
Приступио: окт 2003
Место: Негде у равници

Re: Александар Вучић – љигавац бр.1

Порука origin 31.7.2015. 18:29

Док Руси материјално и логистички не стану иза неког политичког пројекта у Србији нема ништа од просрпске јаке организације. Они сигурно већ имају довољно средстава за то на нашем терену ( НИС и неколико банака код нас) тако да недостатак присуства сигурно није разлог.
Може бити само један.
Срби брзо забораве и оно мало што упамте.
Коста ::- аiде, будало, не сери. Сви прави људи су и интернационалисти и националисти.
Аватар
немилосрдни
Четник-почетник
Четник-почетник

Порука: 48
Приступио: окт 2014

Порука немилосрдни 7.8.2015. 0:02

Народ који негује своје најгоре завршиће тако што ће постати најгори народ.
Херберт Спенсер
Сузе капљу, праве сталагмите, нема више нашег друга Тите!
Коста
Војвода
Војвода

Порука: 6306
Приступио: мар 2006

Порука Коста 8.8.2015. 1:30

- хехе, добар iе Вучко, направиће он мени пут од Предење преко Рупје до Дел, па има асфалтом да си идем кући (плус 3.5 км МакАдама, подношљиво...)

- а таi се пут "гради" од 1907-ме, а Вучко ће га заврши. Фала тебе, Вучко, унапред! Обожавам те до имбецилности...
Правда држи земљу и градове...
Кадры решают всё! (Иосиф Виссарионович)
Аватар
Раде Дерикоња
Војвода
Војвода

Порука: 1572
Приступио: феб 2013

Порука Раде Дерикоња 8.8.2015. 12:54

Доктор Војо каже да Вучић није лош човек, верујмо др. Воји!...

http://www.vaseljenska.com/vesti/seselj ... stcron.com
"Свак је рођен за по једном мријети, част и брука живе довијека!" - П.П. Његош
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука origin 8.8.2015. 13:12

Ма када се погледа сво то највише руководство бивше велике радикалне странке , све го скот до скота , без икаквог морала , идеологије и трунке пристојности.Толико пута су лагали народ ,своје бирачко тело, симпатизере и обичне чланове ко пси а да нису ни трепнули.Патолошки демагози и фукара шта друго рећи.
Може бити само један.
Коста ::- аiде, будало, не сери. Сви прави људи су и интернационалисти и националисти.
Аватар
Раде Дерикоња
Војвода
Војвода

Порука: 1572
Приступио: феб 2013

Порука Раде Дерикоња 8.8.2015. 13:27

origin ::Ма када се погледа сво то највише руководство бивше велике радикалне странке , све го скот до скота , без икаквог морала , идеологије и трунке пристојности.Толико пута су лагали народ ,своје бирачко тело, симпатизере и обичне чланове ко пси а да нису ни трепнули.Патолошки демагози и фукара шта друго рећи.
Да, то је багра највећа (што се тиче ужег руководства), а упознао сам неке њихове народне посланике попут Милорада Бухе и још неке и могу рећи да нису лоши људи, али како тако наивни да буду и толико година да верују овом олошу из врха?
"Свак је рођен за по једном мријети, част и брука живе довијека!" - П.П. Његош
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука origin 8.8.2015. 13:40

О најужем руководству сам и говорио , само да се разумемо ова констатација је примењива и за још многе странке код нас.
П.С. Али да будемо искрени било је и на нижим нивоима много скотова ево овде је био најбољи пример НАЦИОНАЛИСТА,Одисеј итд.
Може бити само један.
Аватар
Atreid
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 535
Приступио: јун 2004

Порука Atreid 9.8.2015. 11:43

ko bese odisej, zaboravih ako sam ikada i znao :mrgreen:
dok se ovog nerasta secam, cak je i glumio nekog telohranitelja picoustom na sastancima po odborima ili sta to vec bese i bar mesec dana branio izdajstvo ovde po forumu.

elem

Слика
Слика
SMUK :: пре потопа инцест је био дозвољен јер није било мутације коју су спречавали препотопни животни услови.
Аватар
немилосрдни
Четник-почетник
Четник-почетник

Порука немилосрдни 20.8.2015. 19:25

http://www.vaseljenska.com/misljenja/in ... hvatljiva/

Место: „напредна“ Србија

Време: око 2020.г.

„У Бриселу су покушали да нас притисну, али сам им ја одбрусио да то не долази у обзир. Грађани Мигрантске аутономне области (МАО) не могу да уживају већа права него што их уживају грађани Београдске аутономне области (БАО), а богами ни Ромске аутономне области (РАО), па макар их било и три пута више него нас. То је наша црвена линија, испод које нећу да идем. Нећу и готово. Ако буду и даље инсистирали, нека нађу неког другог ко ће то да спроводи. Ја сигурно нећу,“ изјавио је премијер Србије Александар Вучић на данашњој ванредној конференцији за штампу, одржаној код новог Интегрисаног граничног прелаза између БАО и МАО, на улазу у Младеновац, којег је свечано, као „статусно неутрални административни прелаз“, претходно отворио Марко Ђурић.

На новинарско питање како ће Србија реаговати у случају да Савет безбедности УН ипак изгласа резолуцију којом ће се од Србије тражити давање специјалног статуса МАО до коначног решења блискоисточне кризе, Вучић је одговорио да, с обзиром да је ово резолуција која се усваја простом већином сталних и несталних чланица СБ УН, постоји могућност да се резолуција изгласа. На питање да ли би, с обзиром на већ деценијско грађење добросуседских односа са Косовом, Србија ипак могла да рачуна на косовски глас у своју корист, Вучић је оштро реаговао:

„Да вас подсетим: само зато што се, у процесу грађења добросуседских односа и мира, ради отварања првих поглавља са ЕУ, нисмо успротивили учлањењу лажне државе Косово у све међународне организације, укључујући и УН – то не значи да ми њих признајемо као државу. Србија никада, никада неће признати ту творевину. А, подсећам вас да на Косову и Метохији још увек не живи ни једно лице српске националности, а сва имовина Србије и Српске Православне Цркве је и даље узурпирана, због чега смо још прошле недеље упутили најновији демарш, а и Путину сам то директно рекао у лице. Стога, да се вратим Вашем питању, ми се Косову као несталној чланици СБ УН нећемо директно обраћати, иако је држава-чланица УН, јер би тиме признали да га признајемо као државу. Тај филм неће гледати!“

На питање да ли то значи да ће Србија, у том случају, ипак морати да прихвати специјални статус и привремену екстериторијалност МАО, премијер Србије је одговорио да је Србија одговоран члан међународне заједнице и да се њен глас у свету све више чује и озбиљније схвата, али да је Србија прихватила своје обавезе и намерава да их у потпуности спроводи, ма какве оне биле. „Нисам изабран да бих доносио лаке, већ искључиво тешке одлуке,“ поентирао је премијер, успут се жалећи да му нико није принео ни чашу воде док је говорио.
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 3801
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 31.8.2015. 20:03

Као што је и обећао својим газдама, Вучић сада само потврдио насељавање миграната у Србији

http://srbin.info/2015/08/31/vucic-srbi ... migranata/
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука origin 31.8.2015. 23:02

Немој тако Зораде сада ће Вучков трол Коста одмах да добије нервни слом , а последице са муком ћемо морати да читамо на овој теми.
Може бити само један.
Аватар
Atreid
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 535
Приступио: јун 2004

Порука Atreid 1.9.2015. 0:36

ma on je ..... ne znam ni sta vise da reknem, pazi ovo

"Mi smo veći Evropljani nego neki Evropljani..."

http://www.b92.net/info/vesti/index.php ... id=1033539
SMUK :: пре потопа инцест је био дозвољен јер није било мутације коју су спречавали препотопни животни услови.
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15972
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 1.9.2015. 0:41

Свака нова гарнитура у Србији заводи медијску блокаду вишег степена. Виши степен од овог садашњег је једино: Забрана постојања медија.
Судове треба погасити. Уместо сваког суда једно трочлано веће од три СНС скота и нека суде и пресуђују. Јер овако плаћамо најскупљу и најгломазнију државну машинерију- судство и тужилаштво, уставни суд, а они ништа не раде. Само праве дилове са адвокатима највећих криминалаца и лопова ловатора, случајеви се не завршавају за 10 година и највеће лопине остају неосуђене.
Озваничити јавно да бесплатног здравства нема, да се лекови купују, а лекарима оставља слобода да на посао дођу кад им се прохте и да исто иду кад год им се дигне патка ил ји засврби рибетина.
Укинути испите за студенте. на крају семестра има да дају по 600 еврића по испиту и добију упис у индекс.
Озаконити да спортом има да управља у име Великог диктатора друг Ћоки, да градским финансијама има да управља друг весич (које поштење, невиђено), а претварањем Београга у мегаполис друг мали и његов бата таксиста (јесје да уместо аута вози трактор, али је ипак таксиста, лепше звучи од ''тракториста'').
Законом регулисати да фирма winwin има да буде једини снадбевач државних фирми, свиме и свачиме, од игле до локомотиве.
Мислим да су предлози на месту, а ви ако имате додајте још неки. кад је бал, нек је балчина!
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
немилосрдни
Четник-почетник
Четник-почетник

Порука немилосрдни 7.9.2015. 1:53

Дуго сам покушавао да схватим одакле извире наклоност силиконца према нашим источним пријатељима тамније пути.
Мислим да је то због тога што воли обрезан.
------------------------------
Манија
Манија, еуфоруја или егзалтираност су све синоними за хипертимију поларизовану у смислу веселог расположења, без било каквог ослонца у спољашњој средини. То је патолошко снажан емоционалан набој среће, доброг расположења, оптимизма, задовољства, без поткрепљења, којег прате и одговарајућа мимика, гестикулација и одевање, односно све активности болесника су подређене његовом емоционалном стању. Понекад се за манично стање каже да је супротно од депресије, заправо под тим се мисли да као и у депресији, тако и манично стање карактерише услед емоционалног набоја погођеност психичких функција пажње, мишљења, воље и нагона, с разликом што квалитет ових функција сада заузима супротан екстрем. Ако код депресивног болесника имао успорени, овде садаа имамо убрзани мисаони ток (поремећаји мишљења по форми). Такође, клиничку еуфорију прати хипервигилност, (поремећај пажње), обиље експазивних суманутих идеја, прецењених идеја, или идеја величине (поремећаји мишљења по садржају), пренаглашеност, углавном несврсисходних активности (поремећај воље), као и појачање сексуалности и нагонског живота.

Манија се може срести у склопу биполарног поремећаја расположења, као манична фаза, даље у склопу схизоафективних психоза, органских лезија мозга и код егзогених интоксикација.
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 14 гостију