srpskinacionalisti.com

Александар Вучић – љигавац бр.1

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Врангел
Војвода
Војвода

Порука: 1027
Приступио: јул 2008

Александар Вучић – љигавац бр.1

Порука Врангел 18.2.2009. 1:34

Новопечени "стручњак" за маркетинг се бацио на посао:

"DŽET-SET SVET :D

16.02.2009

PRESS
ACIN PONOĆNI VALCER

Press prisustvovao prvoj probi na kojoj su Aleksandar Vučić i njegova partnerka Ljubica Arsenović uvežbavali koreografiju za „Plesom do snova"

Слика
Napredno... Koreograf Milan Krunić oduševljen Vučićevim napretkom

(овога би се и "Правда" постидела)

Aleksandar Vučić preksinoć tačno u ponoć imao je svoj prvi plesni čas, na kome je za potrebe humanitarnog šou-programa „Plesom do snova" vežbao bečki valcer. :lol:
Zamenik predsednika Srpske napredne stranke i njegova partnerka, bivša novinarka Pressa Ljubica Arsenović (25), u plesnoj školi „Lordž" na Novom Beogradu uvežbavali su „stiskavac" uz asistenciju koreografa Milana Krunića, koji kaže za Press da je oduševljen Vučićevim napretkom.

Слика
Džindžer i Fred... Ljubica Arsenović i Aleksandar Vučić :lol:

- Aleksandar je za sat vremena savladao bečki valcer i demantovao samog sebe kada je rekao da je za ples talentovan koliko i medved. Još samo da se malo opusti i spreman je za takmičenje sa Ljubicom, koja je već iskusna plesačica - rekao je Krunić.
Stasiti političar je ponovio da pleše kao hromi medved, ali i da oseća veliko zadovoljstvo dok pokušava da plesom pomogne: - Bila je to kratka proba, ali sam došao da makar malo uvežbamo, da ne bih obrukao svoju partnerku Ljubicu. Ja sam svestan da ne znam da igram i da mi nikakve vežbe ne pomažu jer se osećam kao medved koji hramlje. Imam mnogo obaveza, evo vidite kada vežbam, jedino sam mogao u ponoć da izvojim sat vremena. Nije mi žao ni da se blamiram ako će moj ples nekome spasti život - rekao je Vučić za Press. :roll:
Šou „Plesom do snova" počinje 18. februara, a Vučić i njegova partnerka bore se da obezbede novčana sredstva za operaciju Beograđanina Safeta Radojičića, koji boluje od teške srčane mane.
"
http://www.pressonline.rs/page/stories/ ... seriesId=0

"Хуманитарна" емисија која мрвицу од гомиле новца узетог на смс-порукама, рекламама и спонзорима удели као милостињу несрећницима који се неколико месеци, како рече овај клипан, "бламирају" да би дошли до онога што би држава аутоматски требала да им омогући, и "скромни хуманитарац", који "помаже" људима врло радо, нарочито ако су ту камере и репортери, па још и бечки валцер...
ДНО ДНА
Аватар
непобедиви
Војвода
Војвода

Порука: 2620
Приступио: јан 2008

Re: Александар Вучић - љигавац бр.1

Порука непобедиви 18.2.2009. 1:38

Ala su mu nasli jebulju...
Аватар
__Сербон__
Војвода
Војвода

Порука: 6492
Приступио: јун 2005
Место: Требиње, Србија

Порука __Сербон__ 18.2.2009. 1:51

Није лоша ова љубица! А Вучић је очигледно толико смотан да ће његов плес бити првокласна комедија.
ВЛАСТ НАРОДУ ! ..................................... СЛОБОДА СРБИЈИ !

Слика
Врангел
Војвода
Војвода

Порука Врангел 18.2.2009. 2:10

__Сербон__ ::Није лоша ова љубица! А Вучић је очигледно толико смотан да ће његов плес бити првокласна комедија.

Не бих ја тако лако потценио све ово, колико год да је очигледна фарса у питању. Не заборави да ће милиони људи који прате ово ђубре од емисије (без размишљања о томе шта заправо гледају) имати прилику да виде овог љигавца врло често, при чему ће се он максимално потрудити да остави утисак скромног хуманитарца који је спреман, како је већ сам најавио, "да се бламира ако ће то некоме спасити живот".
Цела ова медијска игра са СНС-ом до сада се и одвија по уходаном принципу којим жути тровачки медији воде психолошки рат против овог народа - иде се на емоције, на то да људима створе симпатије према "расплаканом" Делићу, "извређаном и потцењеном од стране аутократе Шешеља" Николићу, ево сада и према "неспретном, али симпатичном хуманитарцу" Вучићу, кога су, гле чуда, спарили баш са атрактивном партнерком (и случајно бившом новинарком исте те новине из канализације која доноси "вест"), а не неком несрећницом која тражи помоћ (каквих се сигурно пријавило мали милион), не би ли привукао што већу пажњу аудиторијума.
Могу само да поновим - дно дна!
Аватар
promaja
Војвода
Војвода

Порука: 1599
Приступио: феб 2008

Порука promaja 18.2.2009. 2:26

Врангел ::
__Сербон__ ::Није лоша ова љубица! А Вучић је очигледно толико смотан да ће његов плес бити првокласна комедија.

Не бих ја тако лако потценио све ово, колико год да је очигледна фарса у питању. Не заборави да ће милиони људи који прате ово ђубре од емисије (без размишљања о томе шта заправо гледају) имати прилику да виде овог љигавца врло често, при чему ће се он максимално потрудити да остави утисак скромног хуманитарца који је спреман, како је већ сам најавио, "да се бламира ако ће то некоме спасити живот".
Цела ова медијска игра са СНС-ом до сада се и одвија по уходаном принципу којим жути тровачки медији воде психолошки рат против овог народа - иде се на емоције, на то да људима створе симпатије према "расплаканом" Делићу, "извређаном и потцењеном од стране аутократе Шешеља" Николићу, ево сада и према "неспретном, али симпатичном хуманитарцу" Вучићу, кога су, гле чуда, спарили баш са атрактивном партнерком (и случајно бившом новинарком исте те новине из канализације која доноси "вест"), а не неком несрећницом која тражи помоћ (каквих се сигурно пријавило мали милион), не би ли привукао што већу пажњу аудиторијума.
Могу само да поновим - дно дна!

Uzgred budi receno ova emisija je po prvi put prikazana na BBC-u i englezi sada prodaju tv prava sirom sveta. Samo kad se setim Vucicevih vatrenih govora kako je pocetkom devedesetih bio u Londonu i kako mu se nije svideo zivot i zbog ljubavi prema Srbiji se vratio u Beograd
Треба „радити дела... докле је дан, док не настане ноћ, јер онда нико не може радити" (Јован 9,4; 12,35).
Аватар
с.р.б.и.ј.а.
Војвода
Војвода

Порука: 3916
Место: Београд

Порука с.р.б.и.ј.а. 18.2.2009. 2:30

Хуманитарни шоу програм :?: :roll:
Нисам баш у току, о чему се ради?
Завештање србству
Нека нам школе буду са вером,политика са поштењем, војска са родољубљем,држава са Божијим благословом.Нека се сваки врати Богу и себи,нека нико не буде ван Бога и ван себе, да га не би поклопила језива тама туђинска, са лепим именом и шареном одећом.Нека се свако ко је србски родољуб пашти да задобије Царство Небеско,којим се једино може одржати царство земаљско на дуже време. - Св.Владика Николај србски

http://www.youtube.com/watch?v=yUE6AjR5KZc
Аватар
promaja
Војвода
Војвода

Порука promaja 18.2.2009. 2:34

с.р.б.и.ј.а. ::Хуманитарни шоу програм :?: :roll:
Нисам баш у току, о чему се ради?

Poenta emisije je da sakupe 10 parova koji su javne licnosti i koji su antitalenti za ples i onda iz sedmice u sedmicu vezbaju sa profesionalnim uciteljima plesa da bi posle par meseci, kada se zavrsi taj serijal plesali kao profesionalci. Cilj emisije je da sve njih predstave u jednom drugom svetlu
Треба „радити дела... докле је дан, док не настане ноћ, јер онда нико не може радити" (Јован 9,4; 12,35).
Аватар
Gotti
Националиста
Националиста

Порука: 355
Место: Динара Србска Гора

Порука Gotti 18.2.2009. 2:50

__Сербон__ ::Није лоша ова љубица!

Чуј није лоша...треба Љубицу отети и оверити :D
Нек се Хрвати испрече испред нас, па да видимо ком обојци, ком опанци
Србски херој војвода Момчило Ђујић, на заседању ТО Калифорнија, 1991
Врангел
Војвода
Војвода

Порука Врангел 18.2.2009. 2:54

promaja ::Poenta emisije je da sakupe 10 parova koji su javne licnosti i koji su antitalenti za ples i onda iz sedmice u sedmicu vezbaju sa profesionalnim uciteljima plesa da bi posle par meseci, kada se zavrsi taj serijal plesali kao profesionalci. Cilj emisije je da sve njih predstave u jednom drugom svetlu

Ма није тачно. Како могу да знају ко је таленат, а ко антиталенат за плес када их зову у емисију? Циљ емисије је да ТВ Пинк намлати паре од људи који шаљу СМС поруке да би гласали и од реклама које су врло скупе због велике гледаности емисије, а све то пуцајући на емоције обичних људи који навијају за плесачке парове састављене по принципу једна позната личност + једна особа којој је потребна новчана помоћ. Они играју разне плесове из емисије у емисију, а победник тобож изабран гласовима гледалаца добија главну награду, најчешће за неку операцију или решавање екстремно тешке материјалне ситуације. Изузетак је када оба "такмичара" играју за неку трећу особу, као у случају нашег "хуманитарца". Колика је монструозност људи (Митровића & компаније са све Вучићем) који користе несрећнике принуђене да играју месецима за нешто што би држава морала да им омогући не би ли профитирали на њиховој несрећи и понижавању, можемо само да покушамо да замислимо.
Уосталом, ово је нешто у стилу филма "И коње убијају, зар не", само са камерама.
Последњи пут изменио Врангел дана 18.2.2009. 2:56, измењено укупно 1 пут.
Аватар
promaja
Војвода
Војвода

Порука promaja 18.2.2009. 2:56

promaja ::Poenta emisije je da sakupe 10 parova koji su javne licnosti i koji su antitalenti za ples i onda iz sedmice u sedmicu vezbaju sa profesionalnim uciteljima plesa da bi posle par meseci, kada se zavrsi taj serijal plesali kao profesionalci. Cilj emisije je da sve njih predstave u jednom drugom svetlu

Ма није тачно. Како могу да знају ко је таленат, а ко антиталенат за плес када их зову у емисију?

Meni je izgledalo kao balvani da plesu kad sam gledao one engleze :)

Moje izvinjenje :wink:
Врангел
Војвода
Војвода

Порука Врангел 18.2.2009. 2:59

promaja ::

Ма није тачно. Како могу да знају ко је таленат, а ко антиталенат за плес када их зову у емисију?

Meni je izgledalo kao balvani da plesu kad sam gledao one engleze :)

Moje izvinjenje :wink:

Можда је оригинална емисија конципирана тако како си ти написао, то не знам.
Ови "домаћи" који су купили лиценцу су јој дали потпуно зликовачку димензију, а ово са Вучићем је превазишло све до сада. ДНО!
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15972
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 18.2.2009. 3:27

Мора силиконац да јавно покаже своје набрекле усне.
Ил су набрекле што га пуши Солани и тадићу или ставио силикон.
Кад све фолкерке имају силиконе што и силиконац не би био фолкер?
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
Sandra
Војвода
Војвода

Порука: 2760
Приступио: авг 2007
Место: Београд

Порука Sandra 18.2.2009. 8:41

несрећнике принуђене да играју месецима за нешто што би држава морала да им омогући

Ја сам прошли циклус гледала али не све емисије.
Ово што је написао Врангел је најтачније.Било је тужно гледати ону девојку која је играла са Гагијем из Фанки Ђи која је морала да води рачуна при плесу да не повреди руку ради игле која је била фиксирана у вени .
Зар нису могли наћи некога другога да плеше уместо ње (мада је девојка супер плесала) него онако било ми је баш тужно.
Расипају паре на беспослице ,пуна штампа марвелазација у здравству а нису у стању да финансирају овајко тешке случајеве.
Није ми Бог дао да погинем са српским јунацима на првим борбеним линијама али идем тамо где сам најспремнији и најпоткованији за борбу.
Др.Војислав Шешељ.

Није задовољство имати нешто ако то не поделиш с другим.
Cила Бога не моли, али зато ни Бог силу не воли. Притом - Бог је вечан, а сила је свака за времена
Аватар
LiJA
Војвоткиња
Војвоткиња

Порука: 6702
Приступио: мар 2003
Место: Холандија

Порука LiJA 18.2.2009. 13:11

Срозали су човека начисто, а био је талентован за говорника. Шешељ га је научио политици, а ови ће од њега направити циркузанта. Жао ми Вучића, упропастио је каријеру.
U katoličkoj crkvi Srca Isusovog u Zagrebu 28-12-2010 je služena misa zadušnica
za ustaškog poglavnika Antu Pavelića, uz pominjanje zločinca Jure Francetića,
komandanta nekadašnje ustaške "Crne legije".

*Na depozitu Vatikanske banke nalazi se ratno ustaško blago u vrednosti 80 miliona dolara*
sto je službeno dokumentovana 1998. godine u izveštaju Stejt departmenta !!!

Patrijarh SPC poziva Papu u bratsku posetu
Аватар
непобедиви
Војвода
Војвода

Порука: 2620
Приступио: јан 2008

Порука непобедиви 18.2.2009. 13:18

Богами Лијо, мени је жао што ја нисам са оном цицом, да плешемо и да је водим на вечеру. Нећу силиконца сажаљевати, од како је пљунуо по свима нама, нема према њему милости.
Следећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 12 гостију