srpskinacionalisti.com

Петар Милошевић – не заборавимо хероја!

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
triatlon
Војвода
Војвода

Порука: 1652
Приступио: сеп 2004

ПЕТАР МИЛОШЕВИЋ-НЕ ЗАБОРАВИМО ХЕРОЈА!!

Порука triatlon 24.10.2008. 8:00

Ненад-нс ::Треба размислити да ли уопште причати са Петром о отварању неког рачуна односно да ли би у будућности на таквом рачуну уопште било неких уплата.

Предлажем да себи поједноставиш: одеш код њега колима у рану зору радним даном са еврима. Попијеш кафу, стрпаш га у кола и (ако нема рачун у банци) доведеш га до банке у Босни најближе њему. Ту отворите два рачуна, девизни и у локалној валути на њега и жену.
Онда дођете у Србију у исту банку где је сада рачун или неку другу, најближе твојој кући. Отворите нови рачун, заједнички или на његово име (ако не може заједнички). Па те он овласти. Кад дође следећи пут нека овласти и своју жену. Објавиш на форуму број новог рачуна.
За пар месеци стари рачун угасиш.

Зашто треба овако урадити: теби или њему може нешта да се деси а форумаши ће вероватно понекад да се сете и понешто уплате па треба обезбедити да он или жена увек могу да подигну паре. Ако само ти њега овластиш (што је најлакше) а теби се нешта деси он не може да подигне паре без обзира што је овлашћен.
Аватар
vninkovic
Војвода
Војвода

Порука: 5104
Приступио: апр 2004
Место: Ужице

Re: ПЕТАР МИЛОШЕВИЋ-НЕ ЗАБОРАВИМО ХЕРОЈА!!

Порука vninkovic 24.10.2008. 9:28

Јасно триатлоне није то проблем,само да понос не зајебе ствар.Знаш какви су наши људи.Има и других солуција размишљао сам али по повратку више информација.Иначе данас се завршава акција односно уплате.
Вечерас коначан рачун.Још једном бих се захвалио свима на учешћу.
Глава глави,плећка харамбаши,а фукара може и ребара!!
Аватар
vninkovic
Војвода
Војвода

Порука vninkovic 24.10.2008. 20:07

Вечерас негде око 6 часова подигао сам из филијалеПрокредит банке 50 000,оодинара.На рачуну је остало 101,оо динар.У случају да нека уплата легне сутра ту пре свега мислим на корисника moja лјubav srbija.
Значи да се захвалим и агенту провокатору,сххавне,vich-kingu,Салету,и још једном кориснику који је данас донирао а желео је да остане анониман,иначе је наш форумаш)
Значи да резимирам још једном подигнуто је 50 000,оодинара да напомен да имамо 40 евра од раније који су стигли препоручено од корисника Српкиње :cvece: и корисника Горскога вука.
Аватар
vninkovic
Војвода
Војвода

Порука vninkovic 24.10.2008. 20:10

Што се пак девизног рачуна тиче користим ову прилику да се захвалим г.С.Јелчић која је донирала 90 евра.
Провизија ове трансакције износи 2,43 евра.
Подигнуто је 85 евраи 2,5 евра у динарској противредности.
Још једном се захваљујем и позивам да нам се јави.
Аватар
vninkovic
Војвода
Војвода

Порука vninkovic 24.10.2008. 20:13

Искористио бих ову прилику да се захвалим и удружењу пчелара Ужице владу из уе,Весни из пржионице кафе,Пекију и људима који нису форумаши али су ми помогли око неких других ствари.
Такође бих искористио прилику још једном да се свима захвалим.
Фотографије или у току вечери касно или рано ујуту.
Нинковић.
Аватар
vninkovic
Војвода
Војвода

Порука vninkovic 24.10.2008. 20:18

Извињавам се заборавио сам и корисника СХ.Стварно се извињавам. :(
moja ljubav - Srbija
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 67
Приступио: феб 2007

Порука moja ljubav - Srbija 24.10.2008. 22:33

Dobro vece Gopodine Ninkovic,
Raduje me da je novac stigao na vreme, ali me buni iznos od samo 90 euvra. Sta je banka uradila sa preostalih deset. Ja sam ovde platila skoro trecinu celokupnog iznosa i shvatam da banka tu mora da uzme svoj deo ali skoro 15 euvra je malo previse. Bice mi zao da zbog tih silnih bancinih dazbina odustanem od novih (novcanih) akcija. U svakom slucaju praticu zbivanja i vide cu na koji nacin cu uzeti ucese u akcijama ukoliko ih ponovo organizujete.
Jos jednom hvala i puno pozdrava svima vama kao i porodici Milosevic
S. Jelcic
Аватар
vninkovic
Војвода
Војвода

Порука vninkovic 24.10.2008. 23:34

Хвала вама на свему.А што се банака тиче још горе је у РС и ЦГ.Мени су српскиња и ГОрски послали препорућено јер су провизије огромне тј зеленашке у најгорем смислу те рећи.А тобоже имамо"специјалне везе". :evil:
Аватар
непобедиви
Војвода
Војвода

Порука: 2620
Приступио: јан 2008

Порука непобедиви 24.10.2008. 23:44

МОРАМ ДА СТВАРНО ОДАМ ПРИЗНАЊЕ НАШИМ ЧЛАНОВИМА. Ово је огромна помоћ скупљена у тако малом року, са нимало рекламе.

Сви који су учествовали у акцији помоћи, макар и само са гестом наклоности, показали су да су људи и искрени и честити Срби. Дивим се нашим Србима, и надам се да ће сутра Нинковић усрећити породицу Милошевић, и да ће Петру коначно део Отаџбине бити милији од сутра.

Браћо, Бог нам је у помоћи, али морамо помоћи прво сами себи. Зато неизмерно хвала Влади, и СВИМ учесницима акције за помоћ Петру Милошевићу и његовој породици.
Аватар
vninkovic
Војвода
Војвода

Порука vninkovic 25.10.2008. 19:50

Браћо и сестре не можете ни да претпоставите о каквој се породици ради.Честита српска кућа,која иако живи у великој немаштини држи до свих хришћанских и националних мерила.У скромној кући Петар Милошевић херој отаџбинског рата,у нехуманим условима васпитава своју децу у родољубивом патриотском духу српства и православља.
Тешко је заиста описати каква је то породица,и колико су та деца добра културна и васпитана.То се напросто заиста ретко виђа и среће у овом ужасном свету.
Помоћ је отишла у праве руке.Много је било емоција,много размишљања.Очекујте ускоро извештај и фотографије.
Аватар
vninkovic
Војвода
Војвода

Порука vninkovic 25.10.2008. 20:06

Поздравља вас и остатак екипе који је још на путу :wink:
Следе слике.
Аватар
непобедиви
Војвода
Војвода

Порука непобедиви 25.10.2008. 20:10

Не знате како ми је драго да сте их нашли, и да су били усрећени. Ово је стварно супер акција, подржаћу и сваку нову сваки идући пут, наравно колико будем могао.
Аватар
vninkovic
Војвода
Војвода

Порука vninkovic 25.10.2008. 20:18

Слика
Слика
ПОРОДИЦА ПЕТРА МИЛОШЕВИЋА ЗАЈЕДНО СА ЧЛАНОВИМА ФСН-А
ИАКО ЖИВЕ У ВЕОМА ТЕШКИМ УСЛОВИМА ПЕТРОВА ДЕЦА СУ НАЈБОЉИ УЧЕНИЦИ :!:
Аватар
непобедиви
Војвода
Војвода

Порука непобедиви 25.10.2008. 20:22

Баш су му сви слатки клинци... Нека их Бог чува.
Владо, дај још слика.
Аватар
vninkovic
Војвода
Војвода

Порука vninkovic 25.10.2008. 20:24

Слика
[URL=http://g.imageshack.us/img111/img1563ax9.jpg/1/][IMG]
СОБА ОД САМО НЕКОЛИКО КВАДРАТА У КОЈОЈ СПАВАЈУ ПЕТРОВА ДЕЦА,И ПОРЕД СВИХ ТЕШКОЋА ТО ИХ НЕ СПУТАВА,ДА КРОЗ ЖИВОТ КОРАЧАЈУ ХРАБРО СПРЕМНИ ДА СЕ НОСЕ СА СВИМ ТЕШКОЋАМА :!:
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Google [Bot] и 14 гостију