srpskinacionalisti.com

Ветерник – Протест и молитва за српске хероје

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Lazarica
Војвода
Војвода

Порука: 4161
Приступио: феб 2008

Re: Ветерник – Протест и молитва за српске хероје

Порука Lazarica 5.6.2013. 14:01

Warrior ::Ако се не варам ускоро следе избори за савет Мз Ветерник. Да ли постоји шанса да се на овим изборима појави једна патриотска листа састављена од угледних и часних људи ?
Од Ветерника је и кренула пропаст Срс у Новом Саду.
Иначе на досадашњим изборима за савете мз у Новом Саду напредњаци су осим на неколико места однели убедљиве победе, чак и у некадашњих жуто-лигашким упориштима.
Напредњацима се приписују разне махинације на овим изборима.

Уф, ала смрди, к`о да је неко напрднуо!
Једном му је неко - у зао час! - рекао да је паметан. Како и зашто, то сам Бог зна. Тек, он је поверовао у то. И отада је тај иначе мирни и безазлени човек постао немогућ, тежак себи и другима.
Warrior
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 183
Приступио: феб 2011

Порука Warrior 5.6.2013. 15:07

Lazarica ::Уф, ала смрди, к`о да је неко напрднуо!

Затвори уста па ће и смрад да нестане .
Аватар
Lazarica
Војвода
Војвода

Порука Lazarica 5.6.2013. 17:34

Warrior ::

То ти из личног искуства?
Једном му је неко - у зао час! - рекао да је паметан. Како и зашто, то сам Бог зна. Тек, он је поверовао у то. И отада је тај иначе мирни и безазлени човек постао немогућ, тежак себи и другима.
Warrior
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 183
Приступио: феб 2011

Порука Warrior 5.6.2013. 18:03

Lazarica ::
Warrior ::

То ти из личног искуства?

Аха, са креатурама попут тебе :lol:
Аватар
Lazarica
Војвода
Војвода

Порука Lazarica 5.6.2013. 18:16

Опет лично искуство? Мало мање се гледај у огледало.
НВетерник
Националиста
Националиста

Порука: 382
Приступио: авг 2008

Порука НВетерник 6.6.2013. 15:59

Warrior ::Ако се не варам ускоро следе избори за савет Мз Ветерник. Да ли постоји шанса да се на овим изборима појави једна патриотска листа састављена од угледних и часних људи ?
Од Ветерника је и кренула пропаст Срс у Новом Саду.
Иначе на досадашњим изборима за савете мз у Новом Саду напредњаци су осим на неколико места однели убедљиве победе, чак и у некадашњих жуто-лигашким упориштима.
Напредњацима се приписују разне махинације на овим изборима.

Избори за Месну заједницу Ветерник, одржани су 24.3.2013. Резултати су били очекивани, већину места су узели напредњаци, али не све. Неколико места су узели 3Д – то су удружени бивши роми и СПО (циганска посла). Часни и поштени људи нису учествовали на овим изборима. Радикалци Мирчић и Јакшић овог пута нису могли да краду као на поновљеним изборима у мају прошле године, па су заслужено задњи, најгори.

партијски комуњарци

Смрдљиво комуњарство вашег удбашко партијског кокодакања и кукурикања не бих коментарисао. Вашим глупим коментарима, успели сте изгледа и овај форум да дотерате испод „цензуса“.
Аватар
Lazarica
Војвода
Војвода

Порука Lazarica 6.6.2013. 17:09

НВетерник ::

Смрдљиво комуњарство вашег удбашко партијског кокодакања и кукурикања не бих коментарисао. Вашим глупим коментарима, успели сте изгледа и овај форум да дотерате испод „цензуса“.

О премудри и препоштени, што не почесте спасавање СРС-а пре 2008. године? Како то да сте тек августа месеца 2008. године схватили да руководство странке не ради ваљано?
Како то, да су вашој мудрој глави промакле лопурде, расколници и издајници попут Алека и Томче? Како ваше бистро око не примети прве знакове њихове метаморфозе?
Слутим да је у питању жал што се нико од преподобних ветерничана није успео ухлебити у странци, па удри Мики-сви су лопурде.
Радикалци кокодачу, али ветернички "радикали" серу за медаљу!
Селена
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 180
Приступио: јан 2013

Порука Селена 6.6.2013. 17:25

НВетерник ::Смрдљиво комуњарство вашег удбашко партијског кокодакања и кукурикања не бих коментарисао. Вашим глупим коментарима, успели сте изгледа и овај форум да дотерате испод „цензуса“.

Гле чуда. Ово је сад постала нека мантра на форуму.
Значи кад је неко остао доследан и веран СРС, кад пише позитивно, кад брани од разних непримерених напада, `добронамерних` критика и свакаквих пљувачина ... тај кокодаче, кукуриче ...
А сви ви што пишете другачије ... ваша мора да се уважи, ви сте у праву. И, не дај Боже, да неко реагује на ваше мишљење, јер, o tempora o mores, тиме тера људе са форума. Е двоструких ли аршина.

Не било ти заповеђено, прочитај овај коментар.
viewtopic.php?f=1&t=22879&start=2760#p562146
Можда схватиш шта се дешава, да постоји и друга страна медаље. Или је, по теби/вама и то `кукурикање`
Аватар
Lazarica
Војвода
Војвода

Порука Lazarica 6.6.2013. 17:47

Селена ::
Гле чуда. Ово је сад постала нека мантра на форуму.
Значи кад је неко остао доследан и веран СРС, кад пише позитивно, кад брани од разних непримерених напада, `добронамерних` критика и свакаквих пљувачина ... тај кокодаче, кукуриче ...
А сви ви што пишете другачије ... ваша мора да се уважи, ви сте у праву. И, не дај Боже, да неко реагује на ваше мишљење, јер, o tempora o mores, тиме тера људе са форума. Е двоструких ли аршина.

Да Селена, радикале је, на (некада) незванично радикалском форуму забрањено бранити. И свако ко се усуди да то ради бива окарактерисан. Али, мене лично, баш брига-шта ми значи што ће неки тамо непознати лик да ми каже да сам кокошка.
А истина? Истина је увек била на страни мањине. Тако је и овај пут!
Аватар
с.р.б.и.ј.а.
Војвода
Војвода

Порука: 3916
Место: Београд

Порука с.р.б.и.ј.а. 6.6.2013. 23:02

НВетерник :: Радикалци Мирчић и Јакшић овог пута нису могли да краду као на поновљеним изборима у мају прошле године, па су заслужено задњи, најгори.

А како је прошла ваша листа честитих и поштених : "Бела мирисна ружа Ветерника" ?
Завештање србству
Нека нам школе буду са вером,политика са поштењем, војска са родољубљем,држава са Божијим благословом.Нека се сваки врати Богу и себи,нека нико не буде ван Бога и ван себе, да га не би поклопила језива тама туђинска, са лепим именом и шареном одећом.Нека се свако ко је србски родољуб пашти да задобије Царство Небеско,којим се једино може одржати царство земаљско на дуже време. - Св.Владика Николај србски

http://www.youtube.com/watch?v=yUE6AjR5KZc
НВетерник
Националиста
Националиста

Порука: 382
Приступио: авг 2008

Порука НВетерник 7.6.2013. 4:49

Lazarica ::Слутим да је у питању жал што се нико од преподобних ветерничана није успео ухлебити у странци, па удри Мики-сви су лопурде.

Ово понављаш ко' покварена плоча. Вероватно ти је из личног комуњарског искуства несхватљиво да неко нешто ради без материјалног интереса. Нисмо сви исти. Кад сам пошао у школу, први разред, био сам најпаметније дете и најбољи ђак, али учитељица једном звала маму да се пожали како кад је ужина, сва деца јуре, гурају се и отимају да што пре заузму ред, само он каже све то мирно посматра, ништа лактови, ништа мени мени... ако добије ужину добије, ако не добије не добије. Мами било драго, кад је дошла кући, изљубила ме. По том питању се никада нисам променио. Нисам никада ништа тражио ни од кога, а и не треба ми. Не бих ја тако кокодакао за те како и сама кажеш страначке лопурде, па таман да ми нуде лоповски хотел на Фрушкој гори на поклон.

Селена ::А сви ви што пишете другачије ... ваша мора да се уважи, ви сте у праву. И, не дај Боже, да неко реагује на ваше мишљење

Управо обрнуто, прочитај још једном. Вориор је написао неколико занимљивих порука, а Лазарица није умела аргументовано да изнесе своје неслагање, него је почела да вређа без разлога.

Наравно, послушао сам твој савет и пажљиво прочитао препоручени коментар, али заиста не видим никакву везу са овом темом. На теми о Ветернику, нико никада није написао ништа лоше о Шешељу, а исто тако ни Динкић није хваљен.

Lazarica ::Али, мене лично, баш брига-шта ми значи што ће неки тамо непознати лик да ми каже да сам кокошка.

Тај „неки тамо непознати лик“ сам вероватно ја. Лазарице, без обзира на твоје некултурно понашање, ја тебе нисам вређао и нисам нигде рекао да си кокошка.

с.р.б.и.ј.а. ::А како је прошла ваша листа честитих и поштених

Већ сам писао да честити и поштени нису учествовали.

с.р.б.и.ј.а. :: "Бела мирисна ружа Ветерника" ?

Увек на првом месту.
Милица_царица
Националиста
Националиста

Порука: 221
Приступио: феб 2010

Порука Милица_царица 7.6.2013. 6:52

Таман сам хтела да се укључим у расправу (после дужег времена), кад видим да је екипа "залудне радикалке", која има овде посебну улогу или задатак (а сви знате који), добила феноменалан одговор од НВетерника.
НВетерник...као и увек...свака част!!!

НВетерник :: Не бих ја тако кокодакао за те како и сама кажеш страначке лопурде, па таман да ми нуде лоповски хотел на Фрушкој гори на поклон.

=D> Ово ме је посебно одушевило!
Заиста не знам какве су то паре потребне или какви су интереси у питању, да неко ради то, што ради ова екипа горе поменута.

Ма, кокошке...него шта су!!!

Lazarica :: тамо непознати лик да ми каже да сам кокошка.

Чуј, непознат!? А ти си поооозната......кокошка... :lol:

Селена :: o tempora o mores

Охоо...почели сте и латински да користите (као у Ватикану???)...Је ли то по угледу на онај, неки покрет, беше ли то 1389...? Па, да, на њиховом сте нивоу...и броју...мислим странка...захваљујући таквима као што сте ви!

Lazarica ::О премудри и препоштени, што не почесте спасавање СРС-а пре 2008. године? Како то да сте тек августа месеца 2008. године схватили да руководство странке не ради ваљано?
Како то, да су вашој мудрој глави промакле лопурде, расколници и издајници попут Алека и Томче? Како ваше бистро око не примети прве знакове њихове метаморфозе?

Колико знам, било је критика...али су критике летеле у депонију, а критичари чак и са форума.
Није чудо што вас зову комуњарци.

А, метаморфоза??? О каквој метаморфози причаш??? Исти радикали...то ће их и уништити!!!
Можда мислиш на наочаре???????? 8) Ма, није то ништа...скроз су провидне...!!!
Уосталом, ти то одлично знаш...ти си поооозната паметница...!!!
Аватар
Lazarica
Војвода
Војвода

Порука Lazarica 7.6.2013. 7:56

Милица_царица ::Таман сам хтела да се укључим у расправу (после дужег времена), кад видим да је екипа "залудне радикалке", која има овде посебну улогу или задатак (а сви знате који), добила феноменалан одговор од НВетерника.
НВетерник...као и увек...свака част!!!

НВетерник :: Не бих ја тако кокодакао за те како и сама кажеш страначке лопурде, па таман да ми нуде лоповски хотел на Фрушкој гори на поклон.

Заиста не знам какве су то паре потребне или какви су интереси у питању, да неко ради то, што ради ова екипа горе поменута.

Lazarica :: тамо непознати лик да ми каже да сам кокошка.

Чуј, непознат!? А ти си поооозната......кокошка... :lol:

Охоо...почели сте и латински да користите (као у Ватикану???)...Је ли то по угледу на онај, неки покрет, беше ли то 1389...? Па, да, на њиховом сте нивоу...и броју...мислим странка...захваљујући таквима као што сте ви!

Lazarica ::О премудри и препоштени, што не почесте спасавање СРС-а пре 2008. године? Како то да сте тек августа месеца 2008. године схватили да руководство странке не ради ваљано?

Колико знам, било је критика...али су критике летеле у депонију, а критичари чак и са форума.
Није чудо што вас зову комуњарци.

А, метаморфоза??? О каквој метаморфози причаш??? Исти радикали...то ће их и уништити!!!
Можда мислиш на наочаре???????? 8) Ма, није то ништа...скроз су провидне...!!!
Уосталом, ти то одлично знаш...ти си поооозната паметница...!!!

На ове будалаштине је узалудно трошити време.Још једном - уопште ме не интересује шта о мени мисле неки тамо непознати ликови.
Аватар
с.р.б.и.ј.а.
Војвода
Војвода

Порука: 3916
Место: Београд

Порука с.р.б.и.ј.а. 7.6.2013. 13:18

Милица_царица ::

Потпуно сте се сада разоткрили, али наравно кроз перцепцију. Интереси, паре..то је вама на уму. Открило вас је лицемерје.
Кријете се иза наводне подршке Шешељу, а радите против његових интереса. Блатите намерно странку која њему значи - живот, свесно радећи на њеном уништењу. Да ли схватате да тако саучествујете у Шешељевом убиству?
Никакав Мирчић, или било ко други из врха странке није мотив вашег пљувања, јер је потпуно јасно да иза својих кадрова увек стоји председник странке.
У чему се онда разликујете од Николића, Вучића, Тадића..?

П.С. Шешељ је у Хагу 10 година, или 3756 дана. Њему, као и сваком затворенику на свету, може се писати. Шта сте чекали, могли сте му писмено изнети све примедбе, уместо што га сада дочекујете копајући му раку иза леђа? Лицемери и продане душе.
http://www.vseselj.com/
Завештање србству
Нека нам школе буду са вером,политика са поштењем, војска са родољубљем,држава са Божијим благословом.Нека се сваки врати Богу и себи,нека нико не буде ван Бога и ван себе, да га не би поклопила језива тама туђинска, са лепим именом и шареном одећом.Нека се свако ко је србски родољуб пашти да задобије Царство Небеско,којим се једино може одржати царство земаљско на дуже време. - Св.Владика Николај србски

http://www.youtube.com/watch?v=yUE6AjR5KZc
Селена
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 180
Приступио: јан 2013

Порука Селена 7.6.2013. 19:26

Милица_царица ::

O, Боже. За чега се она ухватила. Што неко користи надалеко познате латинске изреке. Е, јес` ти аргумент. А тек злобан коментар ... То само о теби говори.

НВетерник ::
Селена ::А сви ви што пишете другачије ... ваша мора да се уважи, ви сте у праву. И, не дај Боже, да неко реагује на ваше мишљење

Управо обрнуто, прочитај још једном. Вориор је написао неколико занимљивих порука, а Лазарица није умела аргументовано да изнесе своје неслагање, него је почела да вређа без разлога.

Видиш, линк је био ка Врангеловом посту, али ти си се осврнуо само на оно што теби одговара.

НВетерник ::Наравно, послушао сам твој савет и пажљиво прочитао препоручени коментар, али заиста не видим никакву везу са овом темом. На теми о Ветернику, нико никада није написао ништа лоше о Шешељу, а исто тако ни Динкић није хваљен.

Нема са темом него са овом твојом констатацијом ...
НВетерник ::Смрдљиво комуњарство вашег удбашко партијског кокодакања и кукурикања не бих коментарисао. Вашим глупим коментарима, успели сте изгледа и овај форум да дотерате испод „цензуса“.
(иако ни та констатација неме директне везе са овом темом)

Али... све то, као и коментар `царице` ... је само потврда онога о чему сам ја писала.
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Google [Bot] и 76 гостију