srpskinacionalisti.com

Проблем наталитета

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука: 1212
Приступио: јул 2015

Re: Проблем наталитета

Порука M-91 5.5.2018. 21:06

Српски родољуб ::Не, него је хтео независну Македонију!

Како год, хтео је отцепљење. И логично је да свака иоле озбиљна држава гуши сепаратизам на својој територији .
Србија нема алтернативу!
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 1886
Приступио: јан 2008
Место: Београд

Порука Српски родољуб 5.5.2018. 21:08

Нема више краљевине, нема Карађорђевића. Што пре схватиш, то боље! ;) Оно говедо што не зна српски језик, никада неће бити српски краљ. Џабе што он жели!
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука: 1212
Приступио: јул 2015

Порука M-91 5.5.2018. 21:12

Српски родољуб ::Нема више краљевине, нема Карађорђевића. Што пре схватиш, то боље! ;) Оно говедо што не зна српски језик, никада неће бити српски краљ. Џабе што он жели!

За говедо се слажем.

Али сам и против братимљења са разноразним шушама из окружења а и шире.
Србија нема алтернативу!
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 5.5.2018. 21:16

За говедо се слажем.

Али сам и против братимљења са разноразним шушама из окружења а и шире.

Тог мајмуна треба протерати из Србије. Најважнији су добри односи са Бугарском, Македонијом. Са Хрватима се мора постићи трајни мир. Добросуседски односи!
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
Atreid
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 530
Приступио: јун 2004

Порука Atreid 5.5.2018. 21:41

Српски родољуб ::Са Хрватима се мора постићи трајни мир. Добросуседски односи!

aj vazi, ali kad se osude proslomilenijumski zlocini nad srbima (moze i ostalima) i kad vrate otetu zemlju, sume, pasnjake, kuce, stanove ...
milijarde su to!
e onda moze mir.
SMUK :: пре потопа инцест је био дозвољен јер није било мутације коју су спречавали препотопни животни услови.
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 5.5.2018. 23:02

aj vazi, ali kad se osude proslomilenijumski zlocini nad srbima (moze i ostalima) i kad vrate otetu zemlju, sume, pasnjake, kuce, stanove ...
milijarde su to!
e onda moze mir.

Требају и наши престати да причају о такозваној "РСК". Ко хоће, може да се врати доле.
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука: 4503
Приступио: сеп 2011
Место: Gradac Moravski

Порука SMUK 5.5.2018. 23:04

о такозваној "РСК".

:badgrin:
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 5.5.2018. 23:05

Шта је било СМУЧЕ?! Нема више те РСК. Тешко ти је то да схватиш?! То је изгледа свима јасно, осим оним трактористима који су овде дошли 1995.
Аватар
Раде Дерикоња
Војвода
Војвода

Порука: 1562
Приступио: феб 2013

Порука Раде Дерикоња 6.5.2018. 10:19

РСК не постоји тренутно што не значи да се неће опет обновити, а сигуран сам да хоће у будућности и то за зеленим столом.

Што се тиче престолонаследника (у династији Карађорђевић) кад би он био наш највећи проблем Србија би била најсрећнија земља. Он је потпуно небитан у целој причи, нити човек има неких већих политичких аспирација нити династија Карађорђевић има једина право на србски престо. Јер, сваки просвећени Србин је потенцијални народни вођа и самим тим претендент на монархистички трон.

Ово лицитирање бројем србских и других жртава у Јасеновцу је некоректно, најблаже речено. Сигурно је да се ради о десетинама и десетинама хиљада побијених али поента је у тежини злочина, у ономе како се усташка НДХ односила према Србском народу.

У вези Македонаца: не мислим да су ВМРО-вци нешто посебно јаки. Постоји то њихово екстремно крило које мрзе Србе, то су углавном полушиптари или неки идиоти. Иначе, генерално они доле немају снаге да се одупру унутрашњој окупацији, слично као и ми овде у Србији.
А кад би и ВМРО ојачали, и неким чудом створили македонску националну државу, мислим да не би били просрбски оријентисани већ пробугарски. Мада, познајем неколико Македонаца изразито просрбски настројених, не фолирају, искрени су у томе.

Добре су девојке Македонке, у близини главне станице у Скопљу или Ђевђелији кад сам рекао да сам из Београда, гледале су ме као да сам неки полу-бог. Осетио сам да у дубини душе оне (тј. Македонке) пате за нама , хехе.. :wink:
"Свак је рођен за по једном мријети, част и брука живе довијека!" - П.П. Његош
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука SMUK 6.5.2018. 13:47

Шта је било СМУЧЕ?! Нема више те РСК. Тешко ти је то да схватиш?!

Slepče RSK nije bila "takozvana" taj vokabular si pokupio sa HRT-a.

осим оним трактористима који су овде дошли 1995.

I ovo takođe, jebale te ustaše po sto puta!
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 6.5.2018. 14:59

А кад би и ВМРО ојачали, и неким чудом створили македонску националну државу, мислим да не би били просрбски оријентисани већ пробугарски. Мада, познајем неколико Македонаца изразито просрбски настројених, не фолирају, искрени су у томе.

Уколико мислиш на данашњу партију ВМРО ДПМНЕ, они нису пробугарски оријентисани. Да јесу, не би славили 11 октобар, дан устанка македонаког народа против бугарске окупације.

Све у свему, ново руководство је лоше. Многи чланови су већ прешли у нову партију, Јединствену Македонију. Та партија је против нато, еу, за савез са Русијом. Јавно су затражили да се повуче признање Косова.

https://sitel.com.mk/edinstvena-makedon ... -na-kosovo
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 6.5.2018. 16:21

Slepče RSK nije bila "takozvana" taj vokabular si pokupio sa HRT-

Значи, и ти гледаш ХРТ. :lol: Не бих се изненадио и да летујеш у Хрватској. :-)
Аватар
promaja
Војвода
Војвода

Порука: 1597
Приступио: феб 2008

Порука promaja 6.5.2018. 23:58

Ne znam ciji si rodoljub, ali srpski nisi :mrgreen:
Треба „радити дела... докле је дан, док не настане ноћ, јер онда нико не може радити" (Јован 9,4; 12,35).
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука SMUK 7.5.2018. 17:21

Значи, и ти гледаш ХРТ.

Ko kaže da gledam? Ja ne gledam televiziju uopšte.

Не бих се изненадио и да летујеш у Хрватској.

Letujem kod sebe.
Аватар
жерар
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 156
Приступио: јул 2008

Порука жерар 7.5.2018. 17:41

@Српски родољуб

Колико вас пише са тог профила? Немогуће је да имаш толики јеб.ени хаос у глави - Бугари и Македонци нам браћа, Хрвати добри суседи, био си члан ДСС-а а готивиш Слобу, док је истог тог Слобу скинуо Коштуница који је био на челу ДСС-а, затим се уби да цитираш неког ћелавка Пиваша. (А то Пиваш ми зазвучало познато, кад сам био клинац знам да је био неки чупави нацош Пиваш, класичан блејач из Студентског парка.)
Ако си једна особа, свака си част, Схизо!
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 17 гостију