srpskinacionalisti.com

Проблем наталитета

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 1851
Приступио: јан 2008
Место: Београд

Re: Проблем наталитета

Порука Српски родољуб 5.5.2018. 0:06

ДејанНационалистa ::Овај Ђукановски је тешка будала

На майка ти у путката ще ти го нагнетя! ;-)
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
ДејанНационалистa
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 985
Приступио: феб 2014

Порука ДејанНационалистa 5.5.2018. 11:28

Српски родољуб ::На майка ти у путката ще ти го нагнетя! ;-)

Ма *ебали ти они матер, го*но једно чокалијско-усташко.
Аватар
Юрков
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 602
Приступио: мар 2012
Место: Србија

Порука Юрков 5.5.2018. 11:56

Родољубе, какве везе има Гоце Делчев са проблемом наталитета?
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 5.5.2018. 13:36

Юрков ::Родољубе, какве везе има Гоце Делчев са проблемом наталитета?

Никакве. Али, као што си могао видети тема је одавно изгубила смисао.
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
Юрков
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 602
Приступио: мар 2012
Место: Србија

Порука Юрков 5.5.2018. 15:43

Српски родољуб ::
Юрков ::Родољубе, какве везе има Гоце Делчев са проблемом наталитета?

Никакве. Али, као што си могао видети тема је одавно изгубила смисао.

Дођи себи док још имаш коме. Који ће ти к'урац Гоце Делчев и остала багра у животу. :)
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 5.5.2018. 16:30

Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука: 1168
Приступио: јул 2015

Порука M-91 5.5.2018. 18:39

Ти ко онај баштован/каменорезац пре 5-6 година.....
Србија нема алтернативу!
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука M-91 5.5.2018. 18:40

Иначе, када видим неки текст на чокалијском/бугарском, падне ми мрак на очи. Види се да су ретардиране (татаризоване) верзије српског језика. :roll: :roll:
Србија нема алтернативу!
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 5.5.2018. 18:41

M-91 ::Ти ко онај баштован/каменорезац пре 5-6 година.....

Шта је он писао, заборавио сам?
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука M-91 5.5.2018. 20:15

Српски родољуб ::
M-91 ::Ти ко онај баштован/каменорезац пре 5-6 година.....

Шта је он писао, заборавио сам?

Спамовао је сваку тему са комуњарским глупостима и сликама Тита и остале банде, баш као и ти са овим татарским циганима и убицама српских цивила у Јужној Србији из 1. и 2. св. рата.
Србија нема алтернативу!
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 5.5.2018. 20:20

Спамовао је сваку тему са комуњарским глупостима и сликама Тита и остале банде, баш као и ти са овим татарским циганима и убицама српских цивила у Јужној Србији из 1. и 2. св. рата.

Ти си стварно глуп к`о она ствар... Гоце Делчев убијао српске цивиле у Првом светском рату?! Памети моја, човек је убијен 1903. године од стране Турака. Једино се против њих борио, не против Срба. Био је социјалиста, попут Светозара Марковића. И није био Бугарин већ Македонац. Истеран је из софијске војне школе, баш због својих социјалистичких идеја, баш због тога што се залагао да се призна посебна македонска нација.
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука M-91 5.5.2018. 20:43

Српски родољуб ::.....................

Како год, припадници бугарског/македонског народа (многи од њих чланови, симпатизери или рођаци чланова ВМРО) су клали и стрељали Србе у Јужној Србији у оба светска рата. Чак су и кували српску децу и жене у врелом олову. Једино су усташе биле горе.
Србија нема алтернативу!
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 5.5.2018. 20:46

Како год, припадници бугарског/македонског народа (многи од њих чланови, симпатизери или рођаци чланова ВМРО) су клали и стрељали Србе у Јужној Србији у оба светска рата. Чак су и кували српску децу и жене у врелом олову. Једино су усташе биле горе.

Тадашњи ВМРО нема везе са тим. Борио се против Турака. Гоце је био левичар, волео је све балканске народе. Залагао се за независну, обједињену Македонију, у којој би сви народи били равноправни. Сматрао је да се сви балкански народи требају ујединити... Није био једини који је имао такве ставове у то време...

Што се тиче каснијих злочина, опет се неке ствари прескачу. Србија је насилно анектирала Македонију, режим Карађорђевића је вршио терор над народом. Ко је оно горео децу у фурунама?! Управо жандарми које је "мудри" краљ слао доле...
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука M-91 5.5.2018. 21:00

Српски родољуб ::Што се тиче каснијих злочина, опет се неке ствари прескачу. Србија је насилно анектирала Македонију, режим Карађорђевића је вршио терор над народом. Ко је оно горео децу у фурунама?! Управо жандарми које је "мудри" краљ слао доле...

Тај народ је хтео отцепљење од Југославије и припајање Бугарској. И логично је да ће добити по пи*ки због тога. Сепаратизам ни у једној иоле нормалној држави не може проћи без казне. :wink:
Србија нема алтернативу!
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 5.5.2018. 21:02

Тај народ је хтео отцепљење од Југославије и припајање Бугарској. И логично је да ће добити по пи*ки због тога. Сепаратизам ни у једној иоле нормалној држави не може проћи без казне. :wink:

Не, него је хтео независну Македонију! ;) Запитај се што је МК тада изгубљена. Управо због такве лудачке политике!
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 8 гостију