srpskinacionalisti.com

Република Српска

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 1304
Приступио: јан 2008
Место: Београд

Re: Република Српска

Порука Српски родољуб 18.10.2017. 22:18

Неки наивни верују да ће Караџића ослободити након жалбе коју је поднео. То се тамо не дешава, могу само да му преиначе казну. Уместо 40 година да буде доживотна.
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 8.11.2017. 7:57

Занимљиво је да је Ђинђић некада овако размишљао... Писао је генералу Ратку Младићу те далеке 1994. године.

Поштовани г. генерале,

У име свих чланова Демократске странке, и у моје лично име, свим војницима, подофицирима, официрима и Вама лично, честитам Дан Војске Републике Српске.

Војска Републике Српске, настала у рату за слободу, је пример како једна мала али народна војска може успешно сачувати државу и заштити народ. Без обзира на мировне преговоре, чији успех сви желимо, нама је потребна снажна војска, како би друга страна одустала од намере да настави рат.

Надам се да ће српски народ као и Војска Републике Српске већ следећи Видовдан дочекати у миру.

С поштовањем, др Зоран Ђинђић.
Приложени фајлови
djindjic.png
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
Обилић
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 835
Приступио: нов 2009
Место: Србско Царство

Порука Обилић 13.11.2017. 20:38

ДОДИК: Република Српска биће независна држава

Сањам и верујем да ће Република Српска једног дана бити држава. Да ли ће то бити за пет, десет или петнаест година, није важно.

Гарантујем, независна Српска ће нам пасти у крило као зрела јабука. БиХ је неодржива, а када би се РС данас издвојила, не бисмо имали ниједан проблем да живимо као самостална држава. Кад бих могао сутра да направим независну РС а да не падне ниједна глава, урадио бих то. Моја политика је да то учиним политичким средствима.

Овако, у разговору за "Новости", председник Републике Српске образлаже своју тежњу, која се претворила у његов главни политички циљ и која ће, чини се, обележити његову политичку каријеру. За Додика, Босна и Херцеговина је "морање, а не жеља", а за себе каже да се никада није осећао Босанцем:

- Увек ме заболи када дођем у Београд и неко ме пита шта има ново у Босни. Утрнем од таквог питања. Не мрзим никога у Босни, али се не идентификујем са том државом, већ са народом којем припадам, својом вером, језиком и писмом. Мој прадеда је на Солунском фронту изгубио ногу и јасно вам је на којим причама сам ја одрастао.

http://www.pravda.rs/2017/11/13/dodik-r ... na-drzava/
ДЕЛИЈЕ СЕВЕР - ФРАТРИЯ - ΘΥΡΑ 7
Најјаче братство у Европи
Сильнейшее братство в Европе
Η δυνατότερη αδελφότητα στην Ευρώπη
The strongest brotherhood in Europe

Од Крушевца, Призрена, Цетиња, Дубровника, Книна, Невесиња,
са Авале, Ловћена и Шаре кличе србство "устани Лазаре"!

Догодине у Призрену и Книну!!!
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 13.11.2017. 20:42

Класично замајавање народа, продаја магле. То исто ради и Вучић. Додик много прича, а ништа конкретно не предузима. Да будем поштен, ни опозиција у РС није ништа боља. Алтернатива режиму је ужасна.
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 21.11.2017. 21:02

Сутра ће ционистички "суд" у Хагу изрећи првостепену пресуду Ратку Младићу. Сви знамо каква ће пресуда бити. Или казна од 40 година, или доживотна робија. Очекујте након пресуде још веће притиске на Републику Српску. На све начине ће покушати да смање њене надлежности. Крајњи циљ ће бити укидање.
Аватар
ДејанНационалистa
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 739
Приступио: феб 2014

Порука ДејанНационалистa 23.11.2017. 1:04

Српски родољуб ::Сутра ће ционистички "суд" у Хагу изрећи првостепену пресуду Ратку Младићу. Сви знамо каква ће пресуда бити. Или казна од 40 година, или доживотна робија. Очекујте након пресуде још веће притиске на Републику Српску. На све начине ће покушати да смање њене надлежности. Крајњи циљ ће бити укидање.

Реакција овдашњих политичара (част изузецима) - срамна!
Sistem
Војвода
Војвода

Порука: 1537
Приступио: мар 2011

Порука Sistem 23.11.2017. 3:06

Где сте јунаци? Није стигло одобрење. Нема везе, главно да вам је срце уз двери, за остало ће бити времена.

Аватар
ДејанНационалистa
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 739
Приступио: феб 2014

Порука ДејанНационалистa 26.11.2017. 20:14

Ма за*ебите, и ми смо ти го*на од народа. За процес Младићу и Караџићу се нико није интересовао, пусти се с времена на време бува да ће Србија или Русија дати гаранције за њега и то је то. Пре пар недеља Лавров мртав хладан изјави како је Хашки трибунал одавно требало да престане да ради?! Ма немој, а зашто ништа не учинише пре него што нам је цео политички и војни врх тамо или осуђен или убијен. Набијем ја и њих на ону ствар. Нигде никаквог протеста, народ једноставно боли ку*ац. Нису нама други криви колико смо ми један саможив, глуп и у целини - нечастан народ
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 3162
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 27.11.2017. 0:28

Јбг, скоро тридесет година разочарења, понижења, пораза, на ивици егзистенције... онда се друго и не може очекивати, мада су суштински у праву, невероватно је шта смо били, а у шта смо се данас претворили.
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 27.11.2017. 0:41

Требали су одавно тражити укидање те пародије правосуђа. Русија је примера ради донела закон који забрањује да се грађани Русије испоручују било каквом међународном суду.

Али, требамо кривити наше власти, овде превасходно мислим на Тадићеву. Нису смели испоручити Караџића и Младића том лажном суду. Коштуничина власт макар њих двојицу није дирала, јер су врло добро знали какве су последице уколико их осуде (и врапци на грани су знали да ће их осудити).

Чекају нас тешка времена. Сада ће сви непријатељи ударати на Републику Српску, говориће да је творевина која је настала на "геноциду". Покушаће да јој смање надлежности.
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 27.11.2017. 0:48

Мене уопште не оптерећује шта мисле неки људи са стране, више ме забрињавају аутошовинисти у Србији. Да сте само видели понашање твитераша након пресуде Ратку Младићу.

Море оваквих твитова је било!
Приложени фајлови
Screenshot_20171126-120951.png
Изрод!
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 3162
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 27.11.2017. 0:56

Требали су одавно тражити укидање те пародије правосуђа. Русија је примера ради донела закон који забрањује да се грађани Русије испоручују било каквом међународном суду.
Али, требамо кривити наше власти, овде превасходно мислим на Тадићеву. Нису смели испоручити Караџића и Младића том лажном суду. Коштуничина власт макар њих двојицу није дирала, јер су врло добро знали какве су последице уколико их осуде (и врапци на грани су знали да ће их осудити).

Русија је Русија, може им се... мада ни нама нико не брани да променимо устав и напустимо Римски трибунал.
Сви су брљали, од Милошевића (његов режим је још у прво време још наивно веровао да ће тај "суд" да суди поштено, било је изјава како ће СРЈ у пуној мери сарађивати, не треба заборавити ни хапшење и изручивање Ердемовића), Ђинђића (предао Милошевића из шићарлука, уместо да му се суди овде за све и свашта), Коштунице ("добровољна предаја" генерала), Тадића (већ потпуна издаја), до Вучића (тотална пасивност) и онда не треба да нас чуди што смо прошли тако како смо прошли у Хагу.
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 27.11.2017. 0:57

С друге стране, прочитајте реакциију неких Бугара.
Приложени фајлови
Screenshot_20171125-073705.png
Screenshot_20171125-072436.png
Screenshot_20171124-203012.png
Screenshot_20171124-202042.png
Screenshot_20171126-123319.png
Screenshot_20171126-123953.png
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 27.11.2017. 1:09

И како човек да се не постиди када види неке наше аутошовинисте?!
Приложени фајлови
Screenshot_20171127-000734.png
Коста
Војвода
Војвода

Порука: 5988
Приступио: мар 2006

Порука Коста 27.11.2017. 11:23

- Бугарине? - одiеби!
Правда држи земљу и градове...
Кадры решают всё! (Иосиф Виссарионович)
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?