srpskinacionalisti.com

Република Српска

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 2244
Приступио: јан 2008
Место: Београд

Re: Република Српска

Порука Српски родољуб 18.2.2019. 21:11

Већина форумаша зна да волим да читам старе, архивиране вести. Свашта ископам. Нашао сам анализу једног човека, из 1999. године. Баш када је потписан Кумановски споразум. Човек је детаљно упоредио споразум који је нуђен у Рамбујеу, и текст Резолуције 1244. Човек се потписао као Ђорђе Каран. Текст, тј. анализу је поставио 9. јуна 1999. године. Имајте у виду да је тада мало ко користио интернет, у то време је то била привилегија малог броја људи...

http://www.yurope.com/kosovo/arhiva/kosovo-9/0077.html
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 2244
Приступио: јан 2008
Место: Београд

Re: Република Српска

Порука Српски родољуб 18.3.2019. 6:43

Прекосутра ће тзв. суд у Хагу изрећи правоснажну пресуду првом председнику РС Радовану Караџићу. Не очекујем ништа позитивно. Или ће потврдити казну од 40 година робије, или ће је преиначити у доживотну.
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Претходна

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 7 гостију