srpskinacionalisti.com

Република Српска

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Коста
Војвода
Војвода

Порука: 6281
Приступио: мар 2006

Re: Република Српска

Порука Коста 3.3.2018. 23:08

- момци? - видимо се у понедељак-iутро. Осећаћете се као будале.

- а ако сте у недељу гласали за неку жуту опциiу(од Ђиласа да Бошка - све су то жута го*вна) - онда и iесте будале.

- да сачекамо, а? Биће оно: iутро iе паметниiе од вечери...
Правда држи земљу и градове...
Кадры решают всё! (Иосиф Виссарионович)
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15970
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 3.3.2018. 23:18

Па ја ништа не добијам било ко да победи. А и нисам добијао пљескавице, пакете и скијање. Ти исувише лично доживљаваш саме иѕборе. Због чега, је.беш пакетиће и пљескавице,
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
Serlancelot
Војвода
Војвода

Порука: 1462
Приступио: феб 2009

Порука Serlancelot 4.3.2018. 10:09

vemavuk ::Па ја ништа не добијам било ко да победи.

Почео си да долазиш к'себи, пуковниче.....Ово што си написао је срж свега! Сва та ђубрад, звали се они СНС, СПС, ДС итд, су исто сра*е друго паковање. Поента свега је интерес, интерес и само интерес. Њих све до једнога боли к**** за народ, гледају само да обезбеде себе а идиоти, несхватајући, и даље гласају за њих.

Ево како ја тај СНС зајебавам. Дођу код мене, дан пре избора, и донесу листић на коме је окружен АВ,АВ или његова партија. Треба да им вратим празан листић. Ја одем иза паравана заокружим све опције и убацим у кутију. Наравно, листић је неважећи. У дугом случају ако траже да сликам листић ја то урадим после заокружења, па онда поново окружим све или прецртам листић. Хе,хе... а они мени за узврат доносе разноразне пакете или 2к динара
никад се не расправљај са будалом јер ће те спустити на свој ниво а онда ће те потући искуством.

Живи сваки дан као да ти је последњи, јер ти нико не гарантује да ћеш се ујутро пробудити....
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука vemavuk 5.3.2018. 13:43

Прво бих те замолио да ме не зовеш пуковниче, ја сам само пензионер, и ништа више. А те твоје трикове настави да користиш, мени су неприхватљиви!
Аватар
Serlancelot
Војвода
Војвода

Порука: 1462
Приступио: феб 2009

Порука Serlancelot 5.3.2018. 18:02

vemavuk ::Прво бих те замолио да ме не зовеш пуковниче, ја сам само пензионер, и ништа више. А те твоје трикове настави да користиш, мени су неприхватљиви!

Могу ли да те ословљавам са пуковниче у пензији? А што се тиче трикова нигде нисам навео да и ти треба да их радиш.
никад се не расправљај са будалом јер ће те спустити на свој ниво а онда ће те потући искуством.

Живи сваки дан као да ти је последњи, јер ти нико не гарантује да ћеш се ујутро пробудити....
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука vemavuk 8.3.2018. 13:10

Serlancelot ::
vemavuk ::Прво бих те замолио да ме не зовеш пуковниче, ја сам само пензионер, и ништа више. А те твоје трикове настави да користиш, мени су неприхватљиви!

Могу ли да те ословљавам са пуковниче у пензији? А што се тиче трикова нигде нисам навео да и ти треба да их радиш.

Не може, може само са пензионеру.
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука: 2630
Приступио: феб 2014

Порука Republikanac 12.3.2018. 12:35

Додо ударио жестоку анти-натовску реторику. .Ебе им матер све у шеснаест, набија им на нос све што су нам радили од 1995-е до данас. И још их зајебава да РС неће никад у НАТО а њиховог команданта отворено назива лажовом. Права шешељевска реторика, данас у Србији незамислива. Неко ће рећи да је то само део предизборне кампање али Додо је већ дуже времена у том анти-НАТО фазону тако да ја баш не би ставио руку у ватру да се ради само о стратегији за изборе. Биће право чудо ако га ЦИА једног дана не пошаље у вечна ловишта...
"Не постоји срећан просјак ни богата колонија", Слободан Милошевић.
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 1888
Приступио: јан 2008
Место: Београд

Порука Српски родољуб 12.3.2018. 16:12

На данашњи дан, пре 75 година рођен је српски херој који је неправедно осуђен од стране лажног суда.

Срећан рођендан генерале!
Приложени фајлови
0GrX1BSE1lA.jpg
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
СлобаСрбија
Војвода
Војвода

Порука: 2060
Приступио: јун 2009
Место: Беловград, Србија

Порука СлобаСрбија 12.3.2018. 20:59

Republikanac ::Додо ударио жестоку анти-натовску реторику. .Ебе им матер све у шеснаест, набија им на нос све што су нам радили од 1995-е до данас. И још их зајебава да РС неће никад у НАТО а њиховог команданта отворено назива лажовом. Права шешељевска реторика, данас у Србији незамислива. Неко ће рећи да је то само део предизборне кампање али Додо је већ дуже времена у том анти-НАТО фазону тако да ја баш не би ставио руку у ватру да се ради само о стратегији за изборе. Биће право чудо ако га ЦИА једног дана не пошаље у вечна ловишта...

Неће, јер су то све празне приче. БиХ је протекторат. Нити Додик, нити Бакир било шта одлучују. Они могу нешто локално да мењају, уређују итд. Али никакве промене граница, статуса, уласка, неуласка у ЕУ, НАТО итд - 0. Ништа ту не могу. Могу нешто да блокирају, да коче. Али џаба. Дође високи представник и поништи све одлуке. Донесе своје. Све одлучују странци.
Ни једна страна иза себе нема гвожђе. "Само гвожђе одлучује, а све друго је пичкин дим." - Да цитирам професора Момчила Милиновића. А Република Српска се одрекла своје војске, тако да све те приче не значе ништа.
Блокирана анти-српска олош: Vemavuk, orgin, Verterdegete, Зорад, Sistem, Српски родољуб...
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука: 1029

Порука ДејанНационалистa 12.3.2018. 23:06

Republikanac ::Додо ударио жестоку анти-натовску реторику. .Ебе им матер све у шеснаест, набија им на нос све што су нам радили од 1995-е до данас. И још их зајебава да РС неће никад у НАТО а њиховог команданта отворено назива лажовом. Права шешељевска реторика, данас у Србији незамислива. Неко ће рећи да је то само део предизборне кампање али Додо је већ дуже времена у том анти-НАТО фазону тако да ја баш не би ставио руку у ватру да се ради само о стратегији за изборе. Биће право чудо ако га ЦИА једног дана не пошаље у вечна ловишта...

Наравно да је део предизборне кампање. Шта би са чувеним референдумом о независности? Махао је с њим само када му је било важно у кампањи да (п)остане председник Републике Српске и/ли да приграби што више општина у које ће да ставља своје послушнике (управо у вези са тим је и онај чувени Референдум о Дану Републике Српске из 2016. године који је имао за циљ да приближи победу СНСД-а на локалним изборима, а на крају су резултати формално-правно и укинути).
Ево ових дана видим Иванићева ПДП осула дрвље и камење на Додиков лоповлук, па ме занима - зашто се Иванић онда неће кандидовати за члана Председништва БиХ (таман да истисне ратног профитера који је "важне одлуке" доносио на Палама), већ ће највероватније у трку за место председника Републике Српске (да не смета Баји који је одрадио своје на тој функцији)? То су само празне приче које треба да распале масу и ништа више.
Додик је неубедљив, он и Мектић (СДС) - као браћа рођена.
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука: 2630

Порука Republikanac 10.4.2018. 13:56

Као што сви већ знате, ове године биће одржани избори у БиХ. Додик је кандидат за члана Председништва а његова странка има аспирације да освоји већину у НСРС и поново формира владу. Стога, да видимо шта је то добро а шта лоше Додик урадио у протекле четири године. Прво оно лоше:

-претио је референдумом о Суду и Тижилаштву и на крају од свега није било ништа. Он се сад вади да је од референдума одустао због „нејединства“ у самој РС али свеједно, није требао да се залеће.

-дозволио је да СНСД донесе идиотску декларацију којом се предвиђа референдум о независности у 2018-ој. Кад је коначно дошла та 2018-а заборавио је на декларацију и почео да говори како нико у РС није луд да се сада отцепљује. Ја сам наравно знао да ће тако и бити и зато сам и попиздео кад је та декларација донешена. И он и СНСД су испали неозбиљни, без потребе.

-ни једна надлежност за време његовог председничког мандата није враћена РС. Ни једна једина! И то и поред скоро свакодневне приче о „повратку надлежности“. Не знам да ли је Додик луд ил' се прави луд ал' и будали је јасно да добровољног повратка надлежности неће бити, да се то мора урадити једностраним потезима (онако као што су то Словенци радили у задњој фази СФРЈ ).

-претио је референдумом за сваки к****. ОК, референдум и јесте најдемократскији начин да се нешто одлучи али баш потезати га за сваку ситницу... Па за који мој онда служи Народна скупштина?

Добре ствари:

-није савијао кичму пред странцима и није ишао амбасадорима на ноге. Тренутно је једини политичар на Балкану који се усуђује да то ради.

-није дозволио пренос нових надлежности.

-потпуно је маргинализовао улогу гаулајтера (Високог представника) кога приде и редовно вређа и пљује.

-и поред притисака Запада одржао је референдум о Дану Републике.

-стављен је на америчку црну листи што је листа на којој се углавном нађу истински борци за српске националне интересе (и Слоба је био на истој). Тренутно му стижу претње „санкцијама“ и из Четвртог Рајха.

-опремио је МУП РС са новим наоружањем.

- оголио је издајничку политику опозиције због чега их је СНСД и растурио на локалним изборима пре две године.

-блокирао је (барем до сада) успешно све покушаје признања Косова и уласка БиХ у НАТО пакт. Оштро се супротставио предвиђеној војној вежби НАТО на Мањачи.

-успоставио је добар однос са Драганом Човићем, вођом БХ Хрвата што се савршено уклапа у политику „где год можеш а ти клип у точак подметни“.

Ето, то би било то. Све у свему кад се саберу добре и лоше ствари а онда се све то упореди са Иванићем (који има само једну позитивну ствар а то је присуство на прослави Дана Републике) мислим да је Миле најбољи кандидат за функцију за коју се кандидовао. Знате ли ви неког бољег?
"Не постоји срећан просјак ни богата колонија", Слободан Милошевић.
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 3749
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 10.4.2018. 14:26

Ако се гледа стриктно национална прича, Додик је у овом тренутку најмање штетан по српске интересе, ако већ не може да нешто уради на побољшању позиције, он је макар ни не квари, нити допушта да се преносе даље надлежности.
Е сад, остаје да се види да ли само константним (испоставља се највећим делом празним) причама о референдуму може вечно владати у лошој економској ситуацији. Не треба заборавити да је протекле четири године Додик владао танком већином чији је легитимитет био упитан.
По Додика постоје две врсте опасности, прва је да ће се на изборима сви бошњачки гласови слити ка његовом противкандидату, а то није безначајно (и Иванић је захваљујући њима тукао Цвијановићку, а и Радишић Крајишника својевремено), приде што су то гласови које броји ОЕБС у џаковима. Друга је да се ускурчи неко од коалиционих партнера у којима одавно тиња унутрашње незадовољство (ДНС и СП) и да истакне своје кандидате и засебне листе. Али са друге стране, опозиција је за протекле четири године скренула у тоталну пробошњачку причу, и тиме себи пуцала у ногу.
Иако се Додик лепо слизао са Вучићем, мислим да му дугорочно од њега прети највећа опасност, јер када овај буде коначно довршио посао око пријема "Косове" у УН, одмах ће добити нов домаћи задатак - рад на укидању РС.
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 1888
Приступио: јан 2008
Место: Београд

Порука Српски родољуб 10.4.2018. 14:41

Зораде, ти знаш да сам више пута критиковао Додика управо због истих ствари. Превише прича, а мало ради... Ипак, нема никакве сумње да је бољи избор од Младена Иванића. Јеси ли приметио шта ради садашње руководство СДС-а? У последње време су почели много величати Радована Караџића. Покушавају да на тој причи придобију гласаче, иако је свима добро познато да садашњи СДС осим имена нема ништа са старим, Караџићевим.

Својевремено су за Хрвата Комшића гласали многи Бошњаци... Иако Иванића често нападају бошњачки медији, не треба бити много паметан па закључити да им Иванић далеко више одговара од Додика.

Ја схватам каква је позиција власти у РС. Они не желе да стварају конфронтрацију са властима у Србији. То је један од главних разлога зашто је Додик подржавао Тадићеву, а данас Вучићеву власт. Међутим, као што си сам рекао није свестан да му од Вучића прети велика опасност. Вучићу истиче време. Нема више одуговлачења око Косова... Када се заврши с тим, крећу притисци на РС. Вучићу је најважније да задржи власт, без обзира на цену. Неће му сметати да се Републици Српској смање надлежности. На све ће пристати само да учврсти своју власт...
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 3749
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 10.4.2018. 14:49

Наравно, мислим да око тога сви имамо мање-више исти став. Додик је далеко од доброг, али бољег/бољих тренутно нема.
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука vemavuk 12.5.2018. 20:46

Зорад ::Наравно, мислим да око тога сви имамо мање-више исти став. Додик је далеко од доброг, али бољег/бољих тренутно нема.

У праву си. И ми на форуму мислимо да тренутно нема бољег чмара од твог. :D
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 20 гостију