srpskinacionalisti.com

Република Српска

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 1275
Приступио: јан 2008
Место: Београд

Re: Република Српска

Порука Српски родољуб 18.10.2017. 22:18

Неки наивни верују да ће Караџића ослободити након жалбе коју је поднео. То се тамо не дешава, могу само да му преиначе казну. Уместо 40 година да буде доживотна.
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 8.11.2017. 7:57

Занимљиво је да је Ђинђић некада овако размишљао... Писао је генералу Ратку Младићу те далеке 1994. године.

Поштовани г. генерале,

У име свих чланова Демократске странке, и у моје лично име, свим војницима, подофицирима, официрима и Вама лично, честитам Дан Војске Републике Српске.

Војска Републике Српске, настала у рату за слободу, је пример како једна мала али народна војска може успешно сачувати државу и заштити народ. Без обзира на мировне преговоре, чији успех сви желимо, нама је потребна снажна војска, како би друга страна одустала од намере да настави рат.

Надам се да ће српски народ као и Војска Републике Српске већ следећи Видовдан дочекати у миру.

С поштовањем, др Зоран Ђинђић.
Приложени фајлови
djindjic.png
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
Обилић
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 817
Приступио: нов 2009
Место: Србско Царство

Порука Обилић 13.11.2017. 20:38

ДОДИК: Република Српска биће независна држава

Сањам и верујем да ће Република Српска једног дана бити држава. Да ли ће то бити за пет, десет или петнаест година, није важно.

Гарантујем, независна Српска ће нам пасти у крило као зрела јабука. БиХ је неодржива, а када би се РС данас издвојила, не бисмо имали ниједан проблем да живимо као самостална држава. Кад бих могао сутра да направим независну РС а да не падне ниједна глава, урадио бих то. Моја политика је да то учиним политичким средствима.

Овако, у разговору за "Новости", председник Републике Српске образлаже своју тежњу, која се претворила у његов главни политички циљ и која ће, чини се, обележити његову политичку каријеру. За Додика, Босна и Херцеговина је "морање, а не жеља", а за себе каже да се никада није осећао Босанцем:

- Увек ме заболи када дођем у Београд и неко ме пита шта има ново у Босни. Утрнем од таквог питања. Не мрзим никога у Босни, али се не идентификујем са том државом, већ са народом којем припадам, својом вером, језиком и писмом. Мој прадеда је на Солунском фронту изгубио ногу и јасно вам је на којим причама сам ја одрастао.

http://www.pravda.rs/2017/11/13/dodik-r ... na-drzava/
ДЕЛИЈЕ СЕВЕР - ФРАТРИЯ - ΘΥΡΑ 7
Најјаче братство у Европи
Сильнейшее братство в Европе
Η δυνατότερη αδελφότητα στην Ευρώπη
The strongest brotherhood in Europe

Од Крушевца, Призрена, Цетиња, Дубровника, Книна, Невесиња,
са Авале, Ловћена и Шаре кличе србство "устани Лазаре"!

Догодине у Призрену и Книну!!!
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 13.11.2017. 20:42

Класично замајавање народа, продаја магле. То исто ради и Вучић. Додик много прича, а ништа конкретно не предузима. Да будем поштен, ни опозиција у РС није ништа боља. Алтернатива режиму је ужасна.
Претходна

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Bing [Bot], Google [Bot], Зорад и 21 гостију