srpskinacionalisti.com

Сећања - Слободан Милошевић

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука: 2630
Приступио: феб 2014

Re: Сећања - Слободан Милошевић

Порука Republikanac 8.4.2018. 18:39

M-91 ::
Republikanac ::Национализам је идеолошки неутралан. Правог националисту у суштини боли к**** која ће идеологија да влада све док је онај први услов („моћ“) задовољен.

То су будалаштине. Тако размишљају свиње

Сумњам да се свиње оптерећују са питањима као што су војна и економска моћ, спољна политика, независност и суверенитет, национални ресурси итд.
"Не постоји срећан просјак ни богата колонија", Слободан Милошевић.
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука: 1212
Приступио: јул 2015

Порука M-91 8.4.2018. 18:44

Republikanac :: .....

Под "свињама" подразумевам оне ликове којима није битно ко влада и под којом идеологијом, већ им је само битно да имају да једу, пију, дрогирају се, је6у и слично. Човек је и духовно биће.
Србија нема алтернативу!
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука Republikanac 8.4.2018. 18:49

M-91 ::
Republikanac :: .....

Под "свињама" подразумевам оне ликове којима није битно ко влада и под којом идеологијом, већ им је само битно да имају да једу, пију, дрогирају се, је6у и слично..

Океј. Само што се мој пост не односи на ликове којима је само битно да једу, пију, дрогирају се и јебу. Када један руски националиста узме у руке Стаљинову слику сигуран сам да он не мисли на ишта од тога...
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука: 1029

Порука ДејанНационалистa 8.4.2018. 22:19

Све ти је у реду, осим овога:
Republikanac ::Националисте боли стојко и за гулаге и за комунизам. Они пре свега гледају када је њихова држава била на врхунцу моћи а то је било тада. Ја не кажем да је то у реду, само објашњавам зашто је тако и тврдим да се ту нешто не треба много ишчуђавати...

Прво, ми никада у историји нисмо имали толику групу психопата на власти, као што је то био случај са СССР-ом, тако да нити можемо повлачити директне паралеле, нити можемо у потпуности да разумемо однос који Руси имају према СССР.
Суштина свега је да појединог Руса који је од таквог режима страдао, директно или индиректно, не може да боли стојко за гулаге и комунизам. Код човека се тај субјективни елемент никада не може искључити. Примера ради, имаш и Српског родољуба који пљује Александра Карађорђевића на пасја кола, иако је тај човек по први пут у историји (да, у историји) ујединио Србе у једну државу. Све зато што је вршио репресије по Маћедонији... У СССР су милиони људи денунцирани само зато што је некоме из партије био ћеиф да у гулаг пошаље "неподобне". А тих "неподобних" је било необично много...
Понављам, ми те ствари не можемо да појмимо на прави начин јер нам се тако нешто никада није десило у историји, у толиким размерама. И хвала Богу да је тако.
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 1888
Приступио: јан 2008
Место: Београд

Порука Српски родољуб 8.4.2018. 22:40

Није вршио само репресију у Македонији, него и у Црној Гори. Та држава је била нефункционална у сваком погледу. Покушавао је да насилно одржава ту творевину... Због тога је и платио главом. Постао је некакав "мученик", иако се слободно може рећи да је био један од наших најгорих владара. Краљ звани Аца Паликућа!
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука Republikanac 9.4.2018. 0:51

ДејанНационалистa ::....

Ма све је то ОК што ти пишеш, но мени није била намера анализирати изопаченост стаљинистичког система. Или уопште совјетски систем. Једноставно сам се осврнуо на то зашто један руски националиста данас кује Стаљина у звезде (не раде то сви, разуме се). Уз приде мали осврт на „идеолошку неутралност“ национализма...

Кад смо већ код страдалника гулага... Гледао сам једном неки документарац где потомци тих паћеника хвале Стаљина као великог лидера и државника. А гледао сам једном на ТВ-у и неког нашег типа (.ебига, заборавих му сад име), коме је отац био послат на Голи Оток и чија је комплетна фамилија пропатила због тога а он данас хвали Тита као велику фацу којој ови данашњи нису „ни до глежња“. Свашта има на овом дуњалуку што би рекли БХ муслимани...
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15970
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 9.4.2018. 12:04

Republikanac ::
ДејанНационалистa ::....

Ма све је то ОК што ти пишеш, но мени није била намера анализирати изопаченост стаљинистичког система. Или уопште совјетски систем. Једноставно сам се осврнуо на то зашто један руски националиста данас кује Стаљина у звезде (не раде то сви, разуме се). Уз приде мали осврт на „идеолошку неутралност“ национализма...

Кад смо већ код страдалника гулага... Гледао сам једном неки документарац где потомци тих паћеника хвале Стаљина као великог лидера и државника. А гледао сам једном на ТВ-у и неког нашег типа (.ебига, заборавих му сад име), коме је отац био послат на Голи Оток и чија је комплетна фамилија пропатила због тога а он данас хвали Тита као велику фацу којој ови данашњи нису „ни до глежња“. Свашта има на овом дуњалуку што би рекли БХ муслимани...

Дал је нормално да мушко прима у дупе. Није. Али и овде на форуму имамо тог који прима у дупе. Па каква је његова свест. Изопачена, јел тако. Па однак кад прочиташ његове коментаре усташке и елдепејске незнаш дал да замериш његовој свести ил његовом дупету. Компликовано! :D
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 3749
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 9.4.2018. 12:49

ПКИИМБ
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука: 3751
Приступио: окт 2003
Место: Негде у равници

Порука origin 9.4.2018. 17:36

Српски родољуб ::Није вршио само репресију у Македонији, него и у Црној Гори. Та држава је била нефункционална у сваком погледу. Покушавао је да насилно одржава ту творевину... Због тога је и платио главом. Постао је некакав "мученик", иако се слободно може рећи да је био један од наших најгорих владара. Краљ звани Аца Паликућа!

Да је био добар није али је био 100 пута бољи од Тита и комуњара.
Може бити само један.
Срби брзо забораве и оно мало што упамте.
Коста ::- аiде, будало, не сери. Сви прави људи су и интернационалисти и националисти.
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука vemavuk 9.4.2018. 23:30

Зорад ::ПКИИМБ

Шта, ти се се препознао у овом посту. Значи ти си дупедавац са идеологијом усташа и чеде наркомана. Бато то значи да си обична шљива говнара.
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 10.4.2018. 7:38

ПКИИМБ
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука vemavuk 10.4.2018. 11:33

Зорад ::ПКИИМБ

Шљиво говнаро иди бре на у92 међу твоје, има да ти буде лепо ки кад примаш гумењаци од анчи :D
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 10.4.2018. 12:02

ПКИИМБ
Аватар
vemavuk