srpskinacionalisti.com

Eкономија Србије

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
exberekin
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 513
Приступио: јан 2007
Место: Београд , понекад Книн

Re: Eкономија Србије

Порука exberekin 12.6.2017. 11:43

Него шта би са оним парама са Кипра? Мислим да би Вучко то требао да пита Динкића... прича се да се њима гради Београд на води.. какав бизнис.. па те паре ће се оплодити и то дупло! Квадрат у центру Београда није испод 3000 евра.
Сила Бога не моли , али Бог силу не воли.
Аватар
Đorđo Napolitano
Војвода
Војвода

Порука: 1783
Приступио: мар 2012

Порука Đorđo Napolitano 29.8.2017. 12:02

Слика

привредни раст убедљиво најмањи у региону

свако ко није слеп види да Вучићеве приче о економији и хвалоспеви самом себи вреде ко искоришћени тоалет папир
rođen da me svi iskorišćavaju, ne zato što sam naivan i glup, već zbog toga što sam nekotrolisano human -K.G.
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15386
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 29.8.2017. 20:50

Пре пар дана имао сам разговор са човеком који је увек реалан и барата тачним информацијама. Страшно ме је забринуо. Каже да је највећи проблем што уопште нема раста у нашој Србији. Влада приказује као раст оне проценте које би требала по законима да усклађује плате и пензије због инфлације.
Закони се доносе за мафију.
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
Lurking
Војвода
Војвода

Порука: 1159
Приступио: феб 2008
Место: Страдија

Порука Lurking 30.8.2017. 14:32

vemavuk ::Пре пар дана имао сам разговор са човеком који је увек реалан и барата тачним информацијама. Страшно ме је забринуо. Каже да је највећи проблем што уопште нема раста у нашој Србији.

Практично се може и голим оком видети, овде се углавном отварају само фабрике за које смо дебело платили из сопственог џепа, не сећам кад је последњи пут било већих "гринфилд" инвестиција, тј. да је неко дошао и подигао нешто од нуле.
"Zablude ćemo plaćati siromaštvom, trovanjem duha i položajem daleke periferije u Evropi... "

Side? I am on nobody's side. Because nobody is on my side, little orc.
Аватар
Zola
Војвода
Војвода

Порука: 2630
Приступио: јан 2004
Место: N.Bg

Порука Zola 17.9.2017. 19:12

Свако ко ради за плату зна да нема никаквог раста,ја сам почео од 2015 да одлазим у иностранство тј јуесеј радим било шта пола године колико могу да останем и вратим се са парама а овде кад сам радио остане ми у најбољем случају и то понекад 2 'иљаде дин :) Како видим Србија ће бити још деценијама рај за најцрњу експлоатацију јер радник нема ама баш никакву свест..
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука: 3574
Приступио: окт 2003
Место: Негде у равници

Порука origin 26.9.2017. 2:03

Наравно да у српској економији нема никаквог раста када је на власти поново црвено-црна коалиција.
Треба смањити порезе као доходак државе а самим тим и социјална давања као издатак исте да би се ниво дуга и фискална политика одржали стабилним.
Само привреда растерећена додатхих намета може да буде мотор развоја и неког одрживог раста.
Може бити само један.
Срби брзо забораве и оно мало што упамте.
Коста ::- аiде, будало, не сери. Сви прави људи су и интернационалисти и националисти.
Претходна

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 10 гостију