srpskinacionalisti.com

Eкономија Србије

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука: 3784
Приступио: окт 2003
Место: Негде у равници

Re: Eкономија Србије

Порука origin 22.3.2018. 19:55

Иначе зар не беше Мило некада давно у младости пионир и комуниста.
Може бити само један.
Срби брзо забораве и оно мало што упамте.
Коста ::- аiде, будало, не сери. Сви прави људи су и интернационалисти и националисти.
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 1947
Приступио: јан 2008
Место: Београд

Порука Српски родољуб 22.3.2018. 20:02

origin ::Иначе зар не беше Мило некада давно у младости пионир и комуниста.

Мењао је идеологију како ветар дува, сходно интересима. Исто као Новак Килибарда. Килибарда је симбол за неког ко је мењао ставове за 180 степени. Прво је био члан савеза комуниста, па је 1989. године постао радикални националиста, и тако је било све до 1995. Након те године постаје националиста грађанске провинијенције, да би након 1999. године постао антисрбин, и све оно против чега се декларативно борио. Постао је заговорник независности, црногорског језика и такозване "цпц".
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука origin 22.3.2018. 20:08

Па такви су ти сви комунисти.
Ево на овм форуму пример црног бугарчета.
Може бити само један.
Коста ::- аiде, будало, не сери. Сви прави људи су и интернационалисти и националисти.
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 22.3.2018. 20:10

origin ::Па такви су ти сви комунисти.
Ево на овм форуму пример црног бугарчета.

Не мора да значи... Да ли је покојни Владан Батић био комуниста? Колико се сећам не. А добро је познато колико је често мењао ставове. Или историчар Никола Самарџић. Неко je мењао ставове због интереса, а неко је једноставно таква личност...
Последњи пут изменио Српски родољуб дана 22.3.2018. 20:18, измењено укупно 1 пут.
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука origin 22.3.2018. 20:14

Ја сам рекао да су такви сви комунисти али нисам рекао да су они једини такви.
Може бити само један.
Аватар
Kolya
Војвода
Војвода

Порука: 1226
Приступио: сеп 2008
Место: Kenjada/DR

Порука Kolya 23.3.2018. 4:23

Moj stric nije bio takav "komunista". Valjda je zato morao na dokvalifikaciju na Goli otok, ali mu to prevaspitanje nije radilo.
Umro je kao PRAVI komunista, a njih je bilo mozda 15 u celoj Jugoslaviji.

Ne mesati Komunjare ( karijeriste) i Komuniste.

Da ne mislit valjda da su ovi clanovi SDS neki likovi sa ideologijom i uverenjima?

Ko vam je to na ovu skupocu?

Niko se tako lako ne turci kao sto se Srbin turci.
"IDUC UCI, U VEKOVE GLEDAJ"
Аватар
Vranac
Војвода
Војвода

Порука: 10235
Приступио: мар 2006
Место: Београд, Србија

Порука Vranac 24.3.2018. 14:37

Српски родољуб ::Мењао је идеологију како ветар дува, сходно интересима. Исто као Новак Килибарда. Килибарда је симбол за неког ко је мењао ставове за 180 степени. Прво је био члан савеза комуниста, па је 1989. године постао радикални националиста, и тако је било све до 1995. Након те године постаје националиста грађанске провинијенције, да би након 1999. године постао антисрбин, и све оно против чега се декларативно борио. Постао је заговорник независности, црногорског језика и такозване "цпц".

Aли постоји једно заједничко у његовом политичком деловању. Увек је био кретен. Е сада проблем је док је био Србин што се неким Србима свиђао као њихов кретен, а када је постао кретен друге стране одједномсе питају шта му се десило... Фаца си ако истераш кретена док је у твојим редовима...

Српски родољуб ::Или историчар Никола Самарџић. Неко je мењао ставове због интереса, а неко је једноставно таква личност...

Никола Самарџић је пример оног прелома у мозгу, када екстремни националиста (а он је имао и чисто расистичке текстове) види да се све што је вероавао урушило и онда се прешалтује за 180 степени...
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 25.3.2018. 6:52

Vranac
Aли постоји једно заједничко у његовом политичком деловању. Увек је био кретен. Е сада проблем је док је био Србин што се неким Србима свиђао као њихов кретен, а када је постао кретен друге стране одједномсе питају шта му се десило... Фаца си ако истераш кретена док је у твојим редовима...

Вероватно мислиш на ово! :)

"Jедном приликом када је српски песник из Црне Горе Момир Војводић гостовао у некој ТВ емисији новинар га је питао за његово мишљење о Новаку Килибарди. Војводић је одговорио отприлике овако: "Док је био српски националиста са њим сам се заиста доста дружио, али послије једног догађаја сам изгубио потпуно повјерење у њега иако је и тада србовао. Наиме сасвим случајно сам га једне године ухватио да на Велики петак глође свињску главу. Сваки мој даљи коментар о Новаку Килибарди је сувишан".
Аватар
Vranac
Војвода
Војвода

Порука: 10235
Приступио: мар 2006
Место: Београд, Србија

Порука Vranac 25.3.2018. 22:56

То сада први пут чујем али мислим на целу његову појаву и када се сетим његових интервјуа које сам последњи пут гледао пре много година. Као што је и Вук Драшковић био кретен у сваком свом издању...
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 25.3.2018. 23:34

За Вука се слажем 100 %. Заборавих да те питам. Зашто сматраш да је она хумористичка емисија "Никад извини" била идиотска? Мени је била симпатична. И током деведесетих су постојале представе које су исмејавале српске политичаре. Индексово позориште.
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15972
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 25.3.2018. 23:35

Vranac ::То сада први пут чујем али мислим на целу његову појаву и када се сетим његових интервјуа које сам последњи пут гледао пре много година. Као што је и Вук Драшковић био кретен у сваком свом издању...

И као што је жилави (живковић) педер у сваком свом издању.
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 3801
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 26.3.2018. 7:48

Српски родољуб ::Зашто сматраш да је она хумористичка емисија "Никад извини" била идиотска? Мени је била симпатична. И током деведесетих су постојале представе које су исмејавале српске политичаре. Индексово позориште.

Зато што су 90% времена товарили искључиво Коштуницу и власт, односно СРС, дочим су Тадића далеко мање подјебавали, а Чеду никако (после је Ћесић отворено признао да му је то било планирано јер је он члан ЛДП). Што и не би био толики проблем да се неретко није радило о глупостима и бизарним скечевима који су забрањени тек када су стварно прекардашили меру (са Хамлетом и Ђинђићем). Миленко Јованов док је још био у ДСС је неком приликом поменуо да то што је таква емисија свакодневно била емитована на националној фреквенцији годину и по дана у континуитету представља најбољи доказ да је за време ДСС било највише демократије у Србији.

За индексовце је Мићко у неком интервјуу поменуо да су током деведесетих имали неформалну забрану да гостују било где ван Београда како не би били забрањени. А они су били далеко суптилнији у свом хумору, Воја Жанетић и покојни Лазић су били мајстори за те скечеве и игре речима.
Претходна

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Bing [Bot] и 12 гостију