srpskinacionalisti.com

Срби жене Албанке

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Стефан90
Националиста
Националиста

Порука: 434
Приступио: јан 2012

Re: Срби жене Албанке

Порука Стефан90 19.8.2012. 14:46

Zola ::Међу Албанцима постоји као код нас нетрпељивост на верској основи (мислим на Србе православце и Србе муслимане тј сада Бошњаке) у самој Албанији,кад се мало загребе те Албанке из Албаније су углавном хришћанке и није им тешко да се уклопе и прилагоде..Мало људи овде зна али православци чине преко 20% популације Републике Албаније и преко 10% су католици.

Нема Срба муслимана и Срба католика, Србин је само православац,као што је Рус само православац.
Да су Турци сматрали да ће они остати Срби и када промене веру тј. бити Срби муслимани они их не би приморавали на то него би нас само таманили и тако решавали проблем овако су створили проблем који траје вековима и ескалира на сваких 50 година.
Православац+родољуб+добар домаћин=СРБИН
БОЉЕ ТИ ЈЕ ИЗГУБИТИ ГЛАВУ НЕГО СВОЈУ ОГРЕШИТИ ДУШУ

...,,нема врба колико има Срба али има граната колико и Хрвата''
Аватар
Валера
Војвода
Војвода

Порука: 6585
Приступио: сеп 2005
Место: =РУСИJА=Москва=

Порука Валера 19.8.2012. 16:10

Стефан90 ::
Нема Срба муслимана и Срба католика, Србин је само православац,као што је Рус само православац.

истина Божија :D Потврђујем као Рус!!!!!!!!!!!!!!!!!! Рус мусульманин je Татарин, Башкир, Чечен, Азербайджанец и т.д. али није Рус !!!!!!!
Буди Србин! Пиши Ћирилицом!
Господе, помилуј, сачувај, спаси и заштити благодаћу Твојом јунаке србске Радована и Ратка! Господе благослови, заштити и спаси нас верне слуге Твоје!
Амин!
Востани, Сербије! Давно си заспала,
У мраку лежала; сада се пробуди,
И Сербље возбуди!
Аватар
ландсер
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 197
Приступио: дец 2011
Место: Нови Сад

Порука ландсер 19.8.2012. 17:41

Ја чуо да има Срба будиста! А има и Руса будиста...
Аватар
Валера
Војвода
Војвода

Порука: 6585
Приступио: сеп 2005
Место: =РУСИJА=Москва=

Порука Валера 19.8.2012. 19:16

ландсер ::Ја чуо да има Срба будиста! А има и Руса будиста...

1. Руска култура је култура хришћанска православна
2. У свету је Руска православна црква, али не постоји руска исламска или друга црква.
3. Рус будист има индијску културу или ово је његови хоби.
Буди Србин! Пиши Ћирилицом!
Господе, помилуј, сачувај, спаси и заштити благодаћу Твојом јунаке србске Радована и Ратка! Господе благослови, заштити и спаси нас верне слуге Твоје!
Амин!
Востани, Сербије! Давно си заспала,
У мраку лежала; сада се пробуди,
И Сербље возбуди!
Аватар
Делија са Севера
Војвода
Војвода

Порука: 1253
Приступио: окт 2008
Место: Маракана, Север

Порука Делија са Севера 20.8.2012. 13:41

Не знам како је тема дошла до тога до Православља, али нико не може неком Србину који није Православац да брани да се осећа Србином. То су чисте глупости. Јесте наша вера Православна, али управо због таквих ставова су остали Срби који нису Православци престали бити Србима!
Не треба нам плаћена титула,
Држава цела зна да је лоповчина
Караџић Томислав!!!

Слика
Аватар
Vranac
Војвода
Војвода

Порука: 10220
Приступио: мар 2006
Место: Београд, Србија

Порука Vranac 6.9.2012. 7:52

Један од највећих Срба у Црној Гори је имао мајку католичку албанку:

Марко Миљанов је рођен у Медуну од оца Србина и мајке католичке Албанке из племена Кучи.
http://sr.wikipedia.org/sr/%D0%9C%D0%B0 ... 1.9A.D0.B5
Аватар
Đorđo Napolitano
Војвода
Војвода

Порука: 1824
Приступио: мар 2012

Порука Đorđo Napolitano 4.10.2012. 23:57

Ja bih bambusao Atifete Jahjagu
rođen da me svi iskorišćavaju, ne zato što sam naivan i glup, već zbog toga što sam nekotrolisano human -K.G.
бистрица
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 594
Приступио: авг 2010

Порука бистрица 5.10.2012. 7:57

Тако је то: кад неће Срби-хедонисти да се жене српкињама ( такође хедонистима), онда ће Срби -домаћини Албанкама! Само, питам се , за кога се удају Српкиње- "ајваруше"?
Аватар
Đorđo Napolitano
Војвода
Војвода

Порука Đorđo Napolitano 5.10.2012. 16:32

Đorđo Napolitano ::Ja bih bambusao Atifete Jahjagu

http://www.b92.net/info/vesti/index.php ... _id=648938
Pobeže mi za dlaku
rođen da me svi iskorišćavaju, ne zato što sam naivan i glup, već zbog toga što sam nekotrolisano human -K.G.
Аватар
Verterdegete
Војвода
Војвода

Порука: 3250
Приступио: сеп 2009
Место: Vidikovac - Beogradski Akropolj

Порука Verterdegete 5.10.2012. 17:34

Nema, Lija i Lazarica zauzete. Ovo ostalo nista ne valja. A gde mogu da se naruce te albanke, i jel primaju debitnu ?
Банована је Лазарица,
разлог:вређање руског народа и подршка америчком марионетском режиму у Кијеву и геноциду руског народа Новорусије.
Аватар
Đorđo Napolitano
Војвода
Војвода

Порука Đorđo Napolitano 5.10.2012. 17:50

Đorđo Napolitano ::
Đorđo Napolitano ::Ja bih bambusao Atifete Jahjagu

http://www.b92.net/info/vesti/index.php ... _id=648938
Pobeže mi za dlaku

Pogledajte kako je bezveznog muža našla
Слика
Аватар
Vranac
Војвода
Војвода

Порука: 10220
Приступио: мар 2006
Место: Београд, Србија

Порука Vranac 6.10.2012. 2:03

Срби су најгоре пролазили у мешаним браковима са Хрватима/Хрватицама. Ту су деца у апсолутној већини случајева постајали Хрвати. Тако је и данас у овим естрадним браковима где су деца католици (Драгана Мирковић, Северина). Док из бракова Срба и босанских муслимана ситуација је била негде пола-пола.
Аватар
Стекс95ПФК
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 688
Приступио: феб 2012

Порука Стекс95ПФК 23.10.2012. 10:55

Опричник ::Gluperdo smrdljiva gibaničarska, koga bre ti vređaš? Ovo ti je već treći uzastopni komentar u kojem me provociraš! Ajde junačino, što nisi pokazao svoj heroizam u Krajini, nego si prvi zajahao traktor i došao ovde da filozofiraš i držiš nam predavanja o rodoljublju. Bitno je da si još jednom pokazao da nisi dovoljno čitao Nikolaja Velimirovića, ali ti ipak nedostatak obrazovanja ne smeta da meni kažeš da podmećem citate. Ovaj citat zna svaki Srbin. Jedino ti POBEGULJO izgleda ne znaš ništa.

Вређаш ти и мене, јер ми је барем 15 члаова породице бежало од усташког зулума 1995. године.
Ти можеш само да јашеш мој к****, дегенерику љотићевски и хитлеровски, маму, секу и девојку ти ретроградну у п***у.
Побегуља си ти сам, али из ду*ета.
И иди на форум усташке младежи, тамо пишу гајевицом, овде те не разумемо.
Истина је непроменљива и вечна.
radikal1
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 68
Приступио: јун 2010

Порука radikal1 23.10.2012. 12:35

Makni tog hitlera.
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 3690
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 23.10.2012. 14:25

Срби су најгоре пролазили у мешаним браковима са Хрватима/Хрватицама. Ту су деца у апсолутној већини случајева постајали Хрвати. Тако је и данас у овим естрадним браковима где су деца католици (Драгана Мирковић, Северина). Док из бракова Срба и босанских муслимана ситуација је била негде пола-пола.

Сад, све је релативно, ја знам за три супротна примера, и то где су се деца из тих мешовитих бракова 90их (бар) јавно експонирали као најжешћи четници.
Наравно, говорим о људима који су живели у Србији.
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Google [Bot] и 11 гостију