srpskinacionalisti.com

Паде тужба

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Batistuta
Војвода
Војвода

Порука: 3076
Приступио: мај 2003
Место: United States Of Serbia-Argentina

Re: Паде тужба

Порука Batistuta 26.2.2007. 20:48

Tужба је пала највише захваљујући феноменалној одбрани Милошевића у Хагу и на оном процесу који је трајао 5 година. Западњаци су проценили да би било каква осуђујућа пресуда била смешна и трагикомична.Иначе приметно је да су демократе изненаћене јер су изнанећене што нисмо осуђени с обзиром на катастрофалну одбрану коју су они водили.Чеда,Чанак и НВО отворено плачу...
SAMO!
SRS!
SRBIJU !
SPASAVA!
Аватар
Стефан_СССС
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 918
Приступио: јан 2007
Место: БГД,Велика Србија

Порука Стефан_СССС 26.2.2007. 21:22

Ја стварно не знам шта ЛДП,Ку*ве у црном,Иницијатива младих дебила и остала гамад да би завршили на вешалима или макар у затвору.Па ово је нечувено!ј**** ти 'ваку државу. :evil:
"Него удри докле махат можеш,
а не жали ништа на свијету!"

Kнез Раде "Горски Вијенац"

Удри за крст, за образ јуначки,
ко гођ паше свијетло оружје,
ко гођ чује срце у прсима!

Владика Данило "Горски Вијенац"
Аватар
Горан
Војвода
Војвода

Порука: 5881
Приступио: мај 2004

Порука Горан 26.2.2007. 21:25

"Presuda u korist Srbije je čisti kompromis sa NATOM i sada će Srbija da izvrsi svoju stranu dogovora a to je ukidanje optuznice koja tereti NATO pakt za bombardovanje Srbije!"

Vrlo moguce!!!
"нека буде борба непрестана,
нека буде што бити не може.
Аватар
rade
Националиста
Националиста

Порука: 367
Приступио: јун 2004

Порука rade 26.2.2007. 21:31

Pa da nije bilo Milosevicevog glupog i nepotrebnog insistiranja na kontinuitetu, tuzba bi u potpunosti pala jos devedeset i neke zbog nenadleznosti. Ovako je nazalost povrdjen kvazi-genocid u Srebrenici a Srbija je okrivljena zbog nesprecavanja i nekaznjavanja tog kvazi-genocida...

Ipak, moglo je biti daleko gore, oslobodjeni smo direktne odgovornosti i tako i zigosanja i ratne odstete koje bi usledilo a i RS je barem delimicno oslobodjena ziga genocidne tvorevine jer je cin tog navodnog genocida ogranicen na teritoriju i stanovnistvo od marginalnog znacaja i to pred sam kraj rata...
Коста
Војвода
Војвода

Порука: 6327
Приступио: мар 2006

Порука Коста 26.2.2007. 21:37

N.S. ::ЗАШТО У ПРОТЕКЛИХ 12 ГОДИНА НИЈЕ ОДРЖАН ПОПИС СТАНОВНИШТВА У БИХ? ОДГОВОР ЈЕ ВИШЕ НЕГО ОЧИГЛЕДАН.

Тако, тако. Само ФАКТИ, само БРОЈКЕ, све друго је политика и лаж.

На овоме треба инсистирати. Ма, ако треба као држава да учествујемо у ТРОШКОВИМА ПОПИСА У БИХ (није то неки трошак) или да пошаљемо пописиваче, техничку помоћ... - шта год.

Од тога они беже. Уосталом, к`о и на Косову. Што УНМИК не спроведе, за све ове године присуства, један `људски` попис? Него се не зна ни колико је Шифтара, ни чији су држављани (углавном се дупло броје, и овамо и онамо, како већ затреба).

Па зато да не би било - података. Да може да опстане флоскула како је, је ли, Милошевићев режим починио `масовне злочине` (где су им `сателитски снимљене масовне гробнице` Џејмија Шеја?). А да онда та `општеприхваћена истина` (као и она о Сребреници) постане аргумент за: пресуде, одлуке о статусу, резолуције...

НЕ СМЕМО ПРИСТАТИ НА ЛАЖ! НИКАКО!`
Правда држи земљу и градове...
Кадры решают всё! (Иосиф Виссарионович)
Аватар
Bora
Војвода
Војвода

Порука: 1028
Приступио: мај 2005
Место: Velika Srbija

Порука Bora 26.2.2007. 22:13

Nema razloga za slavlje jer je ovo jako losa presuda. Ovako nesto smo i ocekivali, u neku ruku. Nije genocid ali je ratni zlocin, nismo krivi ali nismo ni sprecili i ono sto je najgore u presudi je tacka na kraj Republike Srpske. Nazalost ovde se provlaci teza o uspehu naseg pravnog tima koji je stvarno smesan, jer se i desio ocekivani kompromis i za to niko nije zasluzan. Cilj presude je obostrano nezadovoljstvo, pomirenje i integracija ma koliko to smesno zvucalo ...
http://www.eparhija-prizren.org/
http://www.novinar.de/

"И даље сам Епископ рашко-призренски. Без валидне пресуде Црквеног суда, нећу се повиновати неканонским одлукама. Никакав процес против мене није покретан, вођен, нити има пресуде. Постоје само одлуке које су донели прегласавањем."- Вл. Артемије

АПЕЛ ЗА ПОМОЋ ЕПАРХИЈИ РАШКО-ПРИЗРЕНСКОЈ У ЕГЗИЛУ
http://www.eparhija-prizren.org/sr/2011 ... 06-34.html
NACIONALISTA
Војвода
Војвода

Порука: 3238
Приступио: апр 2003

Порука NACIONALISTA 26.2.2007. 22:52

Ljudi, samo stavite prst na celo i recite mirno u sebi, ako mozete, MI SMO JEDINI NAROD NA SVETU CIJA JE VOJSKA POCINILA GENOCID!!! E ako je vama ovo dobro i ako vam je to dobra presuda onda sa vama nesto nije u redu.
Аватар
vojvoda nikola
Националиста
Националиста

Порука: 465
Приступио: јан 2006
Место: Крагујевац

Порука vojvoda nikola 26.2.2007. 23:10

Горан ::"Presuda u korist Srbije je čisti kompromis sa NATOM i sada će Srbija da izvrsi svoju stranu dogovora a to je ukidanje optuznice koja tereti NATO pakt za bombardovanje Srbije!"

Vrlo moguce!!!

Па зар та тужба није већ одбачена јер се суд прогласио ненадлежним?
СВЕ НАМ УЗЕТ МОГУ АЛ' ДУШУ НЕ МОГУ
Аватар
Kaurin
Војвода
Војвода

Порука: 2015
Место: Ниш

Порука Kaurin 26.2.2007. 23:10

А какву смо пресуду и могли да очекујемо када се наш правни тим не усуђује да демантује јавне наводе в.д. министра спољних послова на основу некомпетенције о томе да тајна служба штити Младића на шта се "бошњачка страна" позвала као на признање кривице?
Читајући постове мени стварно није јасно дал су у Сребреници муслимани убијени у борби или су стрељани цивили или су убијени муџахедини ...
Нека комисија Р. Српске је потврдила големе бројке "несталих" у Сребреници.
Мени стварно сада ништа није јасно о томе ко је ту погинуо и свашта ми пада на памет, чак и то да је "Сребреница" намерно направљена да би се оправдала "Олуја" месец дана касније...
Аватар
Batistuta
Војвода
Војвода

Порука: 3076
Приступио: мај 2003
Место: United States Of Serbia-Argentina

Порука Batistuta 26.2.2007. 23:12

Положај Србије и Републике Српске је бољи након пресуде јер далеко би горе било да су нас осудили као државу за геноцид,јер би тад питање укидања РС било рутинска ствар.Није пресуда каква би требала да буде,али запад је много уложио у причу о Сребреничком ''геноциду'' тако да је ту причу оставио чисто због себе. Мене је лично изненадила пресуда јер сам очекивао најгору варијанту по наш народ.''Одбрану'' је водио Стојановић и ДС тако да будемо осуђени а и ДС је био шокиран пресудом што видимо у глупом саопштењу председника Тачија који одмах тражи да се посипамо пепелом и сами себе осудимо кад није већ Хаг.Западњацима је вероватно преломило да нас не осуде сјајна одбрана Слобе у Хагу који је рашчланио тужбу и потпуно је унаказио,нарочито кад су се срели Шеки и он.
SAMO!
SRS!
SRBIJU !
SPASAVA!
Аватар
Patriota86
Војвода
Војвода

Порука: 2875
Приступио: мар 2006
Место: Београд

Порука Patriota86 26.2.2007. 23:50

Bora ::Nema razloga za slavlje jer je ovo jako losa presuda. Ovako nesto smo i ocekivali, u neku ruku. Nije genocid ali je ratni zlocin, nismo krivi ali nismo ni sprecili i ono sto je najgore u presudi je tacka na kraj Republike Srpske. Nazalost ovde se provlaci teza o uspehu naseg pravnog tima koji je stvarno smesan, jer se i desio ocekivani kompromis i za to niko nije zasluzan. Cilj presude je obostrano nezadovoljstvo, pomirenje i integracija ma koliko to smesno zvucalo ...

Опет глупости.Лоша пресуда?
Ја вас питам,која би пресуда била боља од ове.
Да смо геноцидан народ?
Нема ратне одштете,нема смарања,нисмо извршили агресију над њима,НИСМО КРИВИ!!!
Због тога не могу да укину РС.Схватате ли колико је ово добро?
Сад је само питање личне кривице,највише Ратка и Раше,које и овако никада неће ухватити.Може тачић да осуђује шта хоће,све је свирање ку*цу.Срби глуме демократију.
Сребреница је последица клања Срба од стране насера орића(који је побио преко 5000 цивила), и ту је страдало 2000 муслимана,највише муџахедина(мада је било и цивила).
Сада би могли да кажемо онима у Хагу:
"Еј људи,ако није било геноцида осим у Сребреници,што не пустите онда притворене Србе?"
До године у Приштини, следеће у Книну
Слика
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15972
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 27.2.2007. 0:01

vojvoda nikola ::
Горан ::"Presuda u korist Srbije je čisti kompromis sa NATOM i sada će Srbija da izvrsi svoju stranu dogovora a to je ukidanje optuznice koja tereti NATO pakt za bombardovanje Srbije!"

Vrlo moguce!!!

Па зар та тужба није већ одбачена јер се суд прогласио ненадлежним?

вас двојица заборављате неке битне чињенице.
ДосмаНлије су одмах по пучу поништиле пресуде нашег суда против НАТО злочинаца, повукле све потернице и званично одустале од тужбе Србије против злочинаца из НАТО-а. Повучене су тужбе против БиХ и Хрватске. Тако да следује зајебавање усташа са причом, хоће ли или неће инсистирати на својој тужби против Србије пред овим истим судом.
ДосмаНлије су одмах из затвора пустиле 900 албанских терориста који сада чине језгро њиховог заштитног корпуса.
досмаНлије су дозволиле пролаз НАТО злочинцима кроз србију без икаквих надокнада и контрола.
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15972
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 27.2.2007. 0:05

Ово је изузетно повљна пресуда имајући у виду ко је доносио исту.
даље, јасно саопштава да на простору БиХ није било геноцида већ само на једном простору у Сребре3ници који иначе и није у саставу РС.
Опстанак РС и њен статус искључиво зависи од српских власти у РС и Београду.
е сада што су те власти труле, па надам се у НАРОД.
народ ипак доноси коначне пресуде и одлуке.
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
Bora
Војвода
Војвода

Порука: 1028
Приступио: мај 2005
Место: Velika Srbija

Порука Bora 27.2.2007. 0:27

Patriota86 ::
Bora ::Nema razloga za slavlje jer je ovo jako losa presuda. Ovako nesto smo i ocekivali, u neku ruku. Nije genocid ali je ratni zlocin, nismo krivi ali nismo ni sprecili i ono sto je najgore u presudi je tacka na kraj Republike Srpske. Nazalost ovde se provlaci teza o uspehu naseg pravnog tima koji je stvarno smesan, jer se i desio ocekivani kompromis i za to niko nije zasluzan. Cilj presude je obostrano nezadovoljstvo, pomirenje i integracija ma koliko to smesno zvucalo ...

Опет глупости.Лоша пресуда?
Ја вас питам,која би пресуда била боља од ове.
Да смо геноцидан народ?
Нема ратне одштете,нема смарања,нисмо извршили агресију над њима,НИСМО КРИВИ!!!
Због тога не могу да укину РС.Схватате ли колико је ово добро?
Сад је само питање личне кривице,највише Ратка и Раше,које и овако никада неће ухватити.Може тачић да осуђује шта хоће,све је свирање ку*цу.Срби глуме демократију.
Сребреница је последица клања Срба од стране насера орића(који је побио преко 5000 цивила), и ту је страдало 2000 муслимана,највише муџахедина(мада је било и цивила).
Сада би могли да кажемо онима у Хагу:
"Еј људи,ако није било геноцида осим у Сребреници,што не пустите онда притворене Србе?"

To je tvoje misljenje. Presuda glasi da je u Srebrenici pocinjen genocid, ali da mi nismo krivi i ti mislis da je to gotovo. Meni se cini da gresis i da ce to neko platiti. Nazalost, ali je to tako i da je sada Srpska u velikoj opasnosti ...
http://www.eparhija-prizren.org/
http://www.novinar.de/

"И даље сам Епископ рашко-призренски. Без валидне пресуде Црквеног суда, нећу се повиновати неканонским одлукама. Никакав процес против мене није покретан, вођен, нити има пресуде. Постоје само одлуке које су донели прегласавањем."- Вл. Артемије

АПЕЛ ЗА ПОМОЋ ЕПАРХИЈИ РАШКО-ПРИЗРЕНСКОЈ У ЕГЗИЛУ
http://www.eparhija-prizren.org/sr/2011 ... 06-34.html
Аватар
gorskivuk
Војвода
Војвода

Порука: 8793

Порука gorskivuk 27.2.2007. 9:22

Да,
управо је Српска сада у великој опасности,али од предсједника тачија и његове свите,више него од овог суда!

Није ли његов компањон свилановић склонио главне аргументе,тј.повукао против-тужбу српског народа да је исти злочин извршен и над нама,тако је све потурице ослободио било какве одговорности за убијање Срба?

Сада нам пријети неком резолуцијом скупштине,а ако у тој резолуцији не помену подједнако и српске жртве до 95',и да је то управо био главни покретач акције на Сребреницу на крају рата,исто би му пожелио у животу да дочека као што је тај српски народ дочекао страдање својих најмилијих!тако нешто сам пожелио и милошевићу после предаје Сарајева турцима,а Србе је послао у егзодус,и било му је!

Ако још једном тадићи дође да опонаша Вилија Бранта и клечи на мезару шехида потуричких,лично бих га набио ногом у дупе у том положају!

И напокон би Србија могла да расвјетли та догађања око Сребренице,тиме што би материјално помогла изградњу меморијалног комплекса српских жртава у Кравици,Братунцу и Скеланима,и да свјетлост истине дође на видјело,ко је ту први страдао и од кога,па тек онда епилог заузимање тог града и бјежанија потурица злочинаца!да нису чинили злочине ваљда би се војнички предали,а неби бјежали кроз шуме до тузланског подручја,с тим да су оставили своје жене и дјецу српској војсци и холандском батаљону!
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Majestic-12 [Bot] и 13 гостију