srpskinacionalisti.com

Избори 2019

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Sistem
Војвода
Војвода

Порука: 1610
Приступио: мар 2011

Re: Избори 2019

Порука Sistem 11.1.2019. 4:38

Тако га је гледала екипа око Иглбергера и ммф.
Итекако је у тим почетним годинама свога раста било подршке Милошевићу од стране набројаних изнад.
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 2031
Приступио: јан 2008
Место: Београд

Порука Српски родољуб 11.1.2019. 4:45

Помињеш овде Москву. На шта конкретно мислиш? Пуч се десио 1991.године, ако на то циљаш?
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука: 2685
Приступио: феб 2014

Порука Republikanac 11.1.2019. 5:31

Sistem ::Итекако је у тим почетним годинама свога раста било подршке Милошевићу

Да, нарочито су га Западњаци подржавали 1988-е и 1989-е када су га упоређивали са Мусолинијем, говорили да је кривац због "пробуђеног српског национализма", изражавали забринутост због "ширења Србије", "нарушавања права етничких Албанаца", "анектирања Војводине и Косова", "аншлуса Црне Горе" итд, итд...
"Не постоји срећан просјак ни богата колонија", Слободан Милошевић.
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 11.1.2019. 6:24

Кад сам се већ дотакао старих вести вреди прочитати и ово. Фебруар, 1998. Рат на Косову још увек није званично почео..
.

Kontinuirano podizanje tenzije na Kosovu - prema nezvanicnom vasingtonskom izvoru - predstavljalo je glavnu temu prekjucerasnjeg Gelbardovog razgovora sa Milosevicem u Beogradu. Pored vec uobicajenog americkog ukazivanja na neprihvatljivost policijske represije protiv obespravljenog albanskog stanovnistva, od novog domacina beogradskog dvora ponovo je tom prilikom zatrazeno uspostavljanje dijaloga sa albanskim liderima na Kosovu, uz pratece upozorenje da Amerika, podrzana Evropskom unijom, ni najmanje nema nameru da posmatra skrstenih ruku dalju eskalaciju ove krize, za koju se procenjuje da moze potencijalno vrlo ozbiljno da ugrozi i sire podrucje jugoistocnog Balkana.

http://www.yurope.com/nasa-borba/arhiva ... 2502_1.HTM

А ово је вест из децембра 1997.

http://www.yurope.com/nasa-borba/arhiva ... 1312_3.HTM
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
Zola
Војвода
Војвода

Порука: 2694
Приступио: јан 2004
Место: N.Bg

Порука Zola 11.1.2019. 10:01

Слободан је сам нудио још пре него што се отворило Косово после ратова у Хрватској и БиХ да цела СРЈ уђе у НАТО пакт да би се спасли као јединствена земља али из НАТО је стигао негативан одговор јер су они имали већ разрађене планове за даље растурање земље а ти планови су данас свакоме ко није тотална коњина поптуно јасни или ко не прима дебеле апанаже па тера своје кад је практично извршена и званично анексија Косова и Метохије а прворазредни интерес Сједињених Држава пре свега је што већа могућа Албанија и следећа ствар је анексија делова Македоније па делова централне Србије на југу и тзв Санџак,Црне Горе и Грчке.А постоје само две могућности а то су да ови народи и земље то мирно прихвате или да униште тај пројекат како је то једино могуће а то је бруталном војном силом..А да не причам за нас да иду и паралелни пројекти на покушају издвајања целе Војводине..Што ће рећи Македонија каква је била 1990 би ушла одмах у НАТО већ тад а ови нови из Монтенегра мисле да ће се спасти али Сједињене Државе имају већ уходане планове и за Монтенегро а то је оних 6 општина у црмогорском делу Санџака и ово до Подгорице и Петровца а ако се мало заиграју можда навале и на Подгорицу шта је то ни 200 хиљада становника.
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 11.1.2019. 17:43

https://www.danas.rs/politika/sergej-tr ... dnika-psg/

Не знам да ли је вест тачна, али ово би било превише. Сергеј јесте добар глумац, зна често да засмеје народ својим испадима. Међутим, то не значи да може бити на челу неке политичке организације, покрета... Народ ће пре бојкотовати изборе него дати глас покрету чији је он председник. Шта он уопште нуди, какву алтернативу? Вучић може бити миран ако има овакву опозицију.
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 3880
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 11.1.2019. 18:29

Нисам сигуран да си у праву. Сергеј ипак има неко име, већ се прилично доказао као антивучићевац, експонира се и са овим протестима, а иза себе нема неког негативног публицитета, као што је Јанковић накупио. А парадоксално је да такав неко и одговара режиму, да васкрсне Јанковићево мртворођенче звано ПСГ и тиме додатно дели опозицију. Вучићу и одговара да се на крилу опозиције што више промовише и јача ЛДП идеологија, јер зна да што је она јача међу опозицијом, то су мање шансе да он буде угрожен. То се кристално јасно видело на председничким изборима 2017, када је Јанковић био у приличној заветрини, док је главна тура мазања говнима са режимских медија била намењена Јеремићу, који је једини имао макар и теоријску шансу да евентуалним уласком у други круг некако угрози Вучића (што Сале Прангија није могао да замисли ни у лудилу).
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 11.1.2019. 20:06

Овај се злочин, напад на полицију догодио у Македонији, на данашњи дан, пре 19 година, годину дана пре него што је званично почео конфликт у Македонији. То се догодило у земљи која је у том тренутку имала 100 % проамеричку власт. Где је био нато да ово спречи, и да касније казни злочинце?

"На данашњи дан, пре 19 година (11.01.2000) на улазу у село Арачиново у заседи су убијена тројица припадника македонске полиције. Годину дана касније, када је почео војни конфликт у Македонији, терористи, припадници УЧК су преузели одговорност за ову заседу.

Тога дана су полицајци вршили рутинску контролу аутомобила, тражећи починиоце крађа у главном граду.
Увече око 22:30 тројица полицајаца су зауставила аутомобил.
Иза заустављеног возила налазила су се још три аутомобила, из којих су изашла четворица нападача. Тројица од њих су пуцала на полицајце из аутомата, а један из пиштоља.

Полицајци су умрли на лицу места.

– КИРИЛ ПЕТРУШЕВСКИ († 23) (Маџари, Скопје)
– АЦО АНГЕЛОВСКИ († 26) (Скопје)
– ЕРОЛ ГОТАК († 27) (Радовиш)"

Слика
Аватар
Đorđo Napolitano
Војвода
Војвода

Порука: 1846
Приступио: мар 2012

Порука Đorđo Napolitano 11.1.2019. 23:28

Протести су добили на маси само зато што су нестраначки

Опозиција никад није била слабија а Вучић никад није био јачи

Ја лично не бих гласао за Ђиласа ни да ми живот зависи од тога
rođen da me svi iskorišćavaju, ne zato što sam naivan i glup, već zbog toga što sam nekotrolisano human -K.G.
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука: 1295
Приступио: јул 2015

Порука M-91 11.1.2019. 23:36

Đorđo Napolitano ::Ја лично не бих гласао за Ђиласа ни да ми живот зависи од тога

Управо тако. Колико год да су ми Вучић и екипа огавни, жута банда је 10 пута грознија! :-B :puke:
Србија нема алтернативу!
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука: 4594
Приступио: сеп 2011
Место: Gradac Moravski

Порука SMUK 11.1.2019. 23:38

Najbolje bi bilo da izbije građanski rat između dosmanlija i neodosmanlija na vlasti.
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука M-91 11.1.2019. 23:39

SMUK ::Najbolje bi bilo da izbije građanski rat između dosmanlija i neodosmanlija na vlasti.

Да се скупе на неком пољанчету и да се међусобно побију до задњег, а са њима и лажни војвода шешељ те бошко који шурује са жутим дегенерицима.
Србија нема алтернативу!
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 11.1.2019. 23:40

М-91,виде ли какве је бисере писао дојучерашњи радикал, а садашњи обожавалац лика и дела Вука Манитога србски ратник? :)
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука M-91 11.1.2019. 23:40

Српски родољуб ::М-91,виде ли какве је бисере писао дојучерашњи радикал, а садашњи обожавалац лика и дела Вука Манитога србски ратник? :)

Ма он је одувек лапарао глупости.....
Србија нема алтернативу!
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 3880
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 11.1.2019. 23:42

Ако вам се Ђилас не свиђа, онда уживајте у Психовој диктатури... Ђилас (а колико знам он је само један од чланова шаренолике коалиције) колико год да је брљао и лапао, показао се знатно мање лошим од ове пошасти данас. Иза њега је макар понешто остало, иза ових данас не остаје ништа (сем новогодишње расвете)
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 11 гостију