srpskinacionalisti.com

РАТ на КосМету?

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
imenijevazno
Националиста
Националиста

Порука: 496
Приступио: мај 2011

РАТ на КосМету?

Порука imenijevazno 4.12.2018. 15:37

То је то, можемо прочитати између редова. Војска ''Косова'' се спрема у децембру или јануару, Вучић пиз.дри више него кад му се поквари шминка пре емисије, шиптари отворено оштре ножеве . . . Него, шта ће ко да УРАДИ?

Ево, када шиптари за месец дана, организују да тзв. Косова упадне у неку српску кућу, подметне дрогу и оружје, ухапси њих тројицу-четворицу . . . Увече, шиптари из освете због ''српских терориста и наркодилера'' запале ту кућу, силују жену, ћерку... Прекосутра, поновиће се 17. март, само са много више мртвих... Или . . .пребиће они неког свог, силовати неку своју, није њима мрско да наместе. . .
Изаберите, има и мање глупих сценарија...

'Оће л' Вучић да шаље Војску? Полицију? Свог Данила и своју Милицу у строј? Или ће слинави и дезертер да глуме мрштавце и да слажу фаце?

За српске националисте знам, они ће да формирају дивизију за десет минута, али ће чекају да им изабрани командант дивизије (именијеважно) нареди напад.

Знајући оно што знам о српском народу и Вучићу, чекаће се десета силована српска девојчица, која ће да одлучи да пређе на ислам, уда се за свог силоватеља и задржи дете - и онда ће Вучић да им потпише независност. И ником неће морати да објашњава да је он КосМет одавно продао у замену за власт и да је све то било само позориште-смоквин лист. 500-600 људи ће да изађе три пута на улице Београда, једном ће полиција да одбије бубреге и све ће покрити снегови и шаш.

Најдаље шест месеци после тога, на улице Новог Пазара изаћи ће Суља, Зукорлић... и почеће стварање независног Санџака.

п.с. Не брините, ако за то време онај Стаматовић стави један шраф у гондолу на Златибору, ако неко писне због поскупљења таксе за РТС (да, са 150 иде на 250 или тако нешто), ако неко упита за Мубадалу, хеликоптер, асомакум, кафану на копаонику, савамалу, метро... мрзи ме више...има Вучић да му баци не једну него три атомске бомбе. И да за то оптужи Ђиласа, Јеремића и Јанковића.
Србе кољу, силују и пљачкају на КосМету, а они који себе зову српски националисти не раде ништа у вези тога. И још се крију иза чедићеваца, тадићевих испрдака и њима сличних.
Коста
Војвода
Војвода

Порука: 6329
Приступио: мар 2006

Re: РАТ на КосМету?

Порука Коста 4.12.2018. 17:13

- биће рата. Iа идем. Замолићу да мене приме, а да ми сина не мобилишу. Могу iа iош. И - за мене ниiе штета, наживео сам се. Напио се, напушио се, напливао, наскиiао... - шта ћу више?

- а рат iедва чекам. Да чуiем жвалавог Вучића ("шта замерате Милошевићу? - замерам му што iе водио ратове!" - рече жвалава будала Вучић.)

- е па - да те видим сад, маiсторе! Шта, Пашић био будала? - Слоба био будала? - они водили ратове, као будале, а Ти, препаметни Жвалави Пичкоусти - ти ћеш све да постигнеш без рата?

- видим, постигао си. Будало iедна жвалава!
Правда држи земљу и градове...
Кадры решают всё! (Иосиф Виссарионович)
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука: 4562
Приступио: сеп 2011
Место: Gradac Moravski

Порука SMUK 5.12.2018. 0:12

биће рата.

Biće, ali u novinama. :badgrin:
Аватар
Zola
Војвода
Војвода

Порука: 2688
Приступио: јан 2004
Место: N.Bg

Порука Zola 5.12.2018. 18:53

Биће рат тако што ће Вучић да распамети Албанце тако што ће да направи још неки ''резерват'' са још неким међунатодним бројевима у Прешеву,Бујановцу и Новом Пазару и ови ће нам увести таксе од 200% и тиме ће да буду потпуно разваљени као после бриселског споразума. :D
Аватар
Lurking
Војвода
Војвода

Порука: 1180
Приступио: феб 2008
Место: Страдија

Порука Lurking 6.12.2018. 11:22

Коста :: Слоба био будала? - они водили ратове, као будале, а Ти, препаметни Жвалави Пичкоусти - ти ћеш све да постигнеш без рата?

- видим, постигао си. Будало iедна жвалава!

Србија никад мања и слабија, а он сам умро у затвору као последња протува - ал' је постигао.

SMUK ::
биће рата.

Biće, ali u novinama. :badgrin:

Тај рад
Од Велике Србије до дај шта даш
Коста
Војвода
Војвода

Порука Коста 6.12.2018. 13:03

- сомино глупа? - и Карађорђе iе умро као последња будала (у оноi колиби у Радовањском лугу, одсече му главу секиром онаi Црногорац) али iе ипак постигао!

- па су после његови наследници владали Србиiом и Југославиiом.

- па се његово дело предаiе у школама. Као што ће се предавати и Слобино.

- а жута говна издаiничка, какав си и Ти - биће заборављена, као неприiатна епизода српске Историiе.

- поука: ниси Ти никакво чудо - у Србиiи свега може да понестане, али издаiника iе увек било, и више него довољно. У сваком времену.

- нема да бринеш, само ћете ви издаiници преживети!
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука: 3804
Приступио: окт 2003
Место: Негде у равници

Порука origin 6.12.2018. 18:37

Па него шта него да је у Србији увек било издајника а међу њима су увек били највећи издајници комунисти.
Па они су и веру и вечеру продали зарад неке фиктивне интернационале а да не говоримо о њиховим масовним злочинима над српским народом искреним српским националистима.
Иначе Слоба је хтео да буде Тито 2.0 па ће о њему историја слично и да суди.
Тита скоро па и да нема у уђбеницима историје данас и тако и треба његова , историска улога је била занемарљива , потнуно у супротности са пропагандом која је владала за време комунистичког режима.
Може бити само један.
Срби брзо забораве и оно мало што упамте.
Коста ::- аiде, будало, не сери. Сви прави људи су и интернационалисти и националисти.
Коста
Војвода
Војвода

Порука Коста 7.12.2018. 11:54

- млади маiмуне из Пожаревца? - Тиле био светска фаца. Његово тек долази. После почетног антикомунистичког лудила, подизаће Титу споменике. У свим краiевима покоiне Југославиiе. Већ су почели.

- последњи ће, наравно, бити Срби, коiи тренутно iош iеду го*вна и величаiу Дражу, Недића, Љотића.

- али ће схватити, iедног дана, да iе Тито зацементирао Воiводину као српску, своiом колонизациiом после `45-те. Воiводина никад пре Тита ниiе имала апсолутну српску већину! А сада има.

- а има захваљуiући томе што iе друг Маршал протерао око пола милиона Мађара и подунавских Шваба. И населио Личане, Кордунаше, Краiишнике, Херцеговце. Србе, дакле.

- његово ће се име тек славити. А ти и теби слични антикомунисти сте маргинална поiава. Слепо црево Историiе.

- сероњо мали недозрели...
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука origin 7.12.2018. 19:14

Па када се немају аргументи онда се иде на примитивизам који је тако карактеристичан за оне које је Тито довео из разних вукојебина.
Мислим разумем ја зашто су они издали српство , зарад бољег живота и отимања.
Може бити само један.
Коста ::- аiде, будало, не сери. Сви прави људи су и интернационалисти и националисти.
Коста
Војвода
Војвода

Порука Коста 8.12.2018. 0:26

- еее, говно iедно смрдљво четничко издаiничко.

- значи, Тито крив што iе те Србе у Воiводини населио из њихових српских вукоiебина? И тиме Воiводину учинио већински српском?

- цркни, пи*зда ти материна издаiничка! И малоумна...
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука origin 8.12.2018. 0:31

Коста ::- еее, говно iедно смрдљво четничко издаiничко.

- значи, Тито крив што iе те Србе у Воiводини населио из њихових српских вукоiебина? И тиме Воiводину учинио већински српском?

- цркни, пи*зда ти материна издаiничка! И малоумна...

Али спинује СНС бот али лоше , покварио стомак од устајале саламе у сендвичу .
Свако ко поново прочита моју предходну поруку у целини може видети да се она у целости односила на њега и њему сличне а о Војводини нисам уопште говорио.
Може бити само један.
Аватар
Zola
Војвода
Војвода

Порука: 2688
Приступио: јан 2004
Место: N.Bg

Порука Zola 8.12.2018. 10:14

Дијаболик,прича о неким комунистима,спинује о неким резерватима којима је актуелан режим дао међународни број и да играју међународне утакмице иако су могли то да стопирају..А ствар је много озбиљнија јер се ради на стварању новог ''резервата'' у Новом Пазару који ће се одмах активирати кад Косово потпуно стави под контролу овај север Косова који је до бриселског споразума већ и био под нашом контролом и стављање тога под директну контролу Србије би била лака зајебанција и не би ''гинула деца'' али кад крене Нови Пазар итекако ће '' гинути деца''.Под овим будалама можда већ следеће године почне ново жариште.
Коста
Војвода
Војвода

Порука Коста 8.12.2018. 17:12

- ма нема ПРОБ-ле-ма, ви четници ћете гинути за Косово, и на краiу тешке битке ви ћете га вратити у уставно-правни оквир Републике Србиiе.

- а ми комунисти ћемо да кибицуiемо, ми смо своiе изратовали.

- маме вам га четничке издаiничке!
Аватар
СлобаСрбија
Војвода
Војвода

Порука: 2068
Приступио: јун 2009
Место: Беловград, Србија

Порука СлобаСрбија 9.12.2018. 19:22

О ком рату ви лупетате???
Блокирана анти-српска олош: Vemavuk, orgin, Verterdegete, Зорад, Sistem, Српски родољуб...
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 1961
Приступио: јан 2008
Место: Београд

Порука Српски родољуб 9.12.2018. 19:23

СлобаСрбија ::О ком рату ви лупетате???

Боте, јел укусна салама?
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Следећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 19 гостију