srpskinacionalisti.com

Шешељ је фантастичан!

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука: 4547
Приступио: сеп 2011
Место: Gradac Moravski

Re: Шешељ је фантастичан!

Порука SMUK 16.9.2018. 19:08

Zola ::Човек или тешка прсотина или има добру вајду,ја лично мислим да је паметан да има неку вајду .

Evo malopre moj komšija ode u Užice na SNS terevenku.. Imaju kaže neku proslavu, dođoše po njega kolima i odoše.
Коста
Војвода
Војвода

Порука: 6313
Приступио: мар 2006

Порука Коста 18.9.2018. 11:39

- аiде, будало, не сери. Сви прави људи су и интернационалисти и националисти.

- неке будале iош нису схватиле величину моiих ставова?

- схватиће, ваљда. Мислим, iесу будале, али - има наде...
Правда држи земљу и градове...
Кадры решают всё! (Иосиф Виссарионович)
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука: 3782
Приступио: окт 2003
Место: Негде у равници

Порука origin 18.9.2018. 16:01

Коста ::
- аiде, будало, не сери. Сви прави људи су и интернационалисти и националисти.

- неке будале iош нису схватиле величину моiих ставова?

- схватиће, ваљда. Мислим, iесу будале, али - има наде...

Тај твој цитат је чист и очигледан пример твоје шизофреније, зато сам га и ставио у потпис.
Такве бисере лудила , толико концизно срочене , нормалан човек ретко може да пронађе.
Може бити само један.
Срби брзо забораве и оно мало што упамте.
Коста ::- аiде, будало, не сери. Сви прави људи су и интернационалисти и националисти.
Коста
Војвода
Војвода

Порука Коста 18.9.2018. 16:19

- хехе, Ориџине-Млад-Маiмуне, можда ће ти на примерима бити лакше обiаснити?

- пази овамо: Тито (Јосип Броз) - био Хрват и Југословен, интернационалиста. А био велики човек. Капираш, маiмуне?

- Аiнштаiн, Алберт. Био Јевреiин и космополита. Капираш, малоумни?

- Тесла, Никола. Био Србин и Американац. Капираш, идиоте?

- примера кол`ко `оћеш. Али си сувише глуп (маме ти га малоумне!) да би то схватио.
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука origin 18.9.2018. 16:30

Лепо ја рекао шизофреније.
Ево црно бугарче у овим његовим примерима није дао ни један који подкрепљује његову тезу да су сви велики људи национаилисти и интернационалисти истовремено.
а да неговорим да намерно меша бабе и жабе и износи своје ставове као чињенице.
Рецимо Тито јесте био интернационалиста али није био ни националиста ни велики човек.
Ајнаштајн јесте био и интернационалиста и велики човек али не и националиста.
Тесла као и Ајнштајн.
Као што видимо ниједан од примера незадовољава све услове и тврдње који су садржани у оригиналном цитату.
Што на крају крајева није ни чудно јер је оригинални цитат пун контрадикторности и логички немогућ , зато и јесте бисер лудила и врхунски израз шизофреније.
Може бити само један.
Коста ::- аiде, будало, не сери. Сви прави људи су и интернационалисти и националисти.
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука: 1080
Приступио: феб 2014

Порука ДејанНационалистa 18.9.2018. 17:54

Коста ::- пази овамо: Тито (Јосип Броз) - био Хрват и Југословен, интернационалиста. А био велики човек. Капираш, маiмуне?

Дај нестаните више...
Коста
Војвода
Војвода

Порука Коста 18.9.2018. 18:01

- сероњо глупи малоумни пожаревачки?

- Тито iе био Хрват, али iе за Србиiу учинио много више него неки "велики Срби". Био већи Србин од тебе, идиоте!

- рецимо: Воiводина никад пре Тита ниiе имала српску већину (апсолутну, морону!) - али iе Тиле, протеравши пола милиона Немаца и Мађара и доводећи "погорелце" из Лике, Херцеговине, Далмациiе "влаковима без возног реда" зацементирао Воiводину као српску, са 70% Срба.

- будало пожеревачка...
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука ДејанНационалистa 18.9.2018. 18:02

"Тилету" само капа доле што је Хрватима дао мању државу од Карађорђевића...
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука origin 18.9.2018. 18:14

Ма Тито је по црном бугарчету испао српски националиста.
Лепо ја рекао шизофренија и то она неизлечива.
А што се тиче колонизације после Другог Светског Рата у целој СФРЈ она је рађена по Совјетском моделу мешаног меса . све у циљу интернационалне идеје.
Сада ако су је радили необразовани козари па нису знали да рачунају , па им се омакла грешка и добили резултат сасвим супротан од оног који су имали на уму и намери , то је превасходно проблем кадрова и контрадикторности које су такође и у основи комунизма као идеологије.
Може бити само један.
Sistem
Војвода
Војвода

Порука: 1603
Приступио: мар 2011

Порука Sistem 18.9.2018. 19:45

Коста ::- сероњо глупи малоумни пожаревачки?

- Тито iе био Хрват, али iе за Србиiу учинио много више него неки "велики Срби". Био већи Србин од тебе, идиоте!

- рецимо: Воiводина никад пре Тита ниiе имала српску већину (апсолутну, морону!) - али iе Тиле, протеравши пола милиона Немаца и Мађара и доводећи "погорелце" из Лике, Херцеговине, Далмациiе "влаковима без возног реда" зацементирао Воiводину као српску, са 70% Срба.

- будало пожеревачка...

Војводина је имала апсолутну већину Срба све до срединe 19 века.
Примера ради, први пописи у Бачкој са почетка 18 века, након Карловачког мира, говоре о 70% Срба у Бачкој.
То се мења времена јер Аустрија врши колонизацију Немаца.
Након 1860 и стварања Аустро-Угарске, када Војводина бива гурнута под контролу Угара, долази колонизације Мађара.
Простор Војводине је након Мохачке битке 1520 и катастрофе Мађара и њихових вазала, попут хрвата, остала пуста, као и Славонија. Било је тога и пре попут Монголске најезде када су спали Пешту до темеља, као и већи део данашње хрватске али је највише страдао данашњи Банат.
Тако да са преласком Срба Саве и Дунава након пада Деспотовине те територије постају скоро искључиво српске. Тако имамо прво устанак Срба против Турака у Банату крајем 16 века(Први спрски устанак, други је био у слично време у Херцеговини, ови из 19 века нису баш најправилније названи) а једно време је Суботица била престоница једне краткотрајне српске државе исто у 16 веку.
Београд се добро држао, штавише, одбио је један велики турски напад због чега у католичком свету звоне звона у подне. Тада се прославио Јан Хуњади са неколико Срба 1456, који се славе у мађарској историји.

Комунисти су поделили Србију на три дела и то ову скраћену, авној-евску, без излаза на море. Иако су онолике жртве у Балканским и Првом светском рату дате за излазак на море.
Петар Стамболић причао како није важно да ли је Косово српско ако је комунистичко.
План комуниста још од двадесетих година 20 века је слабљене Србије и децентрализација кроз федерализацију, што су урадили 1945, стварањем непостојећих нација на штету Срба, а онда конфедерализовали 1974 и поделили Србију на АП са овлашћењима република, због чега се све десило деведесетих.

Комунисти уопште нису крили планове борбе против, како су они говорили, великосрпског хегемонизма. Зато су сарађивали са усташама и бугарашима из вмро између два светска рата.
Sistem
Војвода
Војвода

Порука: 1603
Приступио: мар 2011

Порука Sistem 18.9.2018. 20:18

ДејанНационалистa ::"Тилету" само капа доле што је Хрватима дао мању државу од Карађорђевића...

Стварање бановине хрватске 1939 је била изнуђена мера гурана од Британаца у освит Другог светског рата(он је већ био кренуо са Минхеном и Далеким истоком) да би се хрвати одвукли од Италије и тако сачувала земља. То се 1941 показало погрешним размишљањем.
У то време је већ било јасно да ако држава опстане као таква да ће Србија бити много већа од хрватске јер Србија требала да укључи данашњу Србију са великим делом Босне, ЦГ и Македоније.
Та држава би по површини била 2.5 пута већа од бановине хрватске.

Са друге стране Карађорђевићи никада нису измишљали нове нације, нити федерализовали државу. Штавише, они су нападани од комуниста, усташа, врмо и зеленаша због унитаризма и доминације Београда и Срба.
Није краљ Александар убијен јер је давао усташама и бугарашима, већ зато што није.
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука ДејанНационалистa 18.9.2018. 23:31

Sistem ::То се 1941 показало погрешним размишљањем.

Слажем се у потпуности, али треба бити свестан те грешке. На крају крајева, нисам ја лудак попут оног домољуба (живи у Земуну, није ни чудно што мирише ује) који пљује Карађорђевиће на пасја кола и приписује им све и свја.
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 1947
Приступио: јан 2008
Место: Београд

Порука Српски родољуб 19.9.2018. 5:53

Слажем се у потпуности, али треба бити свестан те грешке. На крају крајева, нисам ја лудак попут оног домољуба (живи у Земуну, није ни чудно што мирише ује) који пљује Карађорђевиће на пасја кола и приписује им све и свја.

Смрдо, у Земуну нема Хрвата. Иако их има, статистичка су грешка. Али, зато твојих тракториста, козојеба из Крајине има колко хоћеш! ;)
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука ДејанНационалистa 19.9.2018. 12:25

А ипак си се пронашао, а ујо? :D
Претходна

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 14 гостију