srpskinacionalisti.com

Шешељ је фантастичан!

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
ЕКОНОМИСТА
Националиста
Националиста

Порука: 280
Приступио: дец 2012
Место: Београд

Re: Шешељ је фантастичан!

Порука ЕКОНОМИСТА 21.5.2018. 13:05

Увек је био принципијелан:
s.png
Благостање сваког појединца је колективна одговорност заједнице. Благостање још значи физичко и морално здравље једног друштва
(Вебстеров речник - држава благостања)
Аватар
imenijevazno
Националиста
Националиста

Порука: 480
Приступио: мај 2011

Порука imenijevazno 23.5.2018. 23:25

Е што ми је драго што је Шешељ купио кућу у Хртковцима. Стварно.

Мислим, довољно се знамо да знате шта мислим о Шешељу, а и писао сам већ којегде... Али, је.боте, стварно не могу да верујем какав се одијум дигао. Чуј, осуђени ратни злочинац. Еј, бре, пич.ка ли вам либерална материна, је л' од оног суда коме су Готовина, Орић, Тачи и Харадинај невини као трогодишња девојчица? Од оног суда који је човека годинама држао без суђења, 11 година заточеног, па га избацио без пресуде? Оног коме је потпуно нормално да Харадинајеви сведоци нестају без трага? Који нема ништа да примети жутој кући? Који забашурује најгора зверства над србима, а предимензионира сваку непријављену жваку на царини сваком србину...

Главно да се мени не секирају бели листићи, јако ми је важно да ми они буду задовољни. Тадић им није ваљао јер се манекенисао, сигуран сам да им је Вучић супер. Само да ми се они не констернирају јер је србин купио кућу сред Србије. Немој случајно да се зај.ебу да се јаве када усташе ломе табле, тад увек имају преча посла. Први су да аутошовинистички честитају шиптарима годишњицу независности, а кад се помену поклана и силована српска деца, кажу да треба гледати у будућност и да треба пустити ' албанске и хрватске уметнике' да повраћају по српској застави и шире заставу велике албаније усред Београда.
Е, ал' кад србин купи кућу усред Србије, онда их је срамота што су срби, онда ми као држава и друштво заслужујемо све што свет мисли о нама, ма треба нас бомбардовати и увести нам санкције . . .
Како ли се сад, мамицу им је.бем, не сете да бране право слободног човека и грађанина на слободно кретање, право на неповредивост приватне својине, право на јавну реч и слободан говор, како ли се не сете да подрже право човека да се бори за истину...

Чудовишта разних врста кидишу на државу Србију. Малигно, са канибалним и геноцидним намерама, уједаће на смрт и до смрти. Њихов зверски карактер и спремност да се сс-овски и јасеновачки обрачунају са српском децом и народом уопште напросто не остављају избор у погледу начина супротстављања.

Представићу разне групе карактеристичним представницима.
Вучић, за разлику од Тадића је спреман да то ради због дана више опстанка на власти. Највећим делом из користољубља, мањим из злобе, обичне покварености и лицемерја које има корен у комплексу ниже вредности.
Кандићка, јер је зла и мрзи србе на личној основи.
Зукорлић, Муслију ...и сви остали шипци, ује и мује јер су класичне звери и чудовишта. Овде спада и Мило, с тим што он, бар за сада, не испољава ту крволочну компоненту (шта он мисли у себи је сасвим друго питање).
Империја, јер смо им монета за поткусуривање. Они то не схватају лично.
Србе кољу, силују и пљачкају на КосМету, а они који себе зову српски националисти не раде ништа у вези тога. И још се крију иза чедићеваца, тадићевих испрдака и њима сличних.
Коста
Војвода
Војвода

Порука: 6292
Приступио: мар 2006

Порука Коста 31.5.2018. 16:26

Улемек овластио Шешеља да покрене ревизију судских поступака

Лидер радикала Војислав Шешељ посетио је у затвору Милорада Улемека Легију осуђеног за убиство премијера Србије Зорана Ђинђића који му је, тврди, дао „овлашћење” за покретање ревизије тог поступка. Улемек је осуђен на максималну казну затвора од 40 година.

„Овлашћујем др Војислава Шешеља да у моје име и у договору с мојим адвокатима покреће сва правна питања и улаже све судске поднеске у циљу остваривања ревизије судских поступака који се воде против мене и у којима сам осуђен”, пише на папиру који је Шешељ показао по изласку из Забеле, преноси Б92.

Наводно овлашћење које је Шешељ показао је исписано руком и потписано са Улемек Милорад, а на њему нема печата, других података овлашћених лица, нити печата нотара. Према тврдњама Шешеља, Улемек му је рекао да поред тога што „чита, пише и тренира”, такође ни не жали за убијеним премијером Ђинђићем.

Шешељ каже да је код Улемека отишао „да заједно ослобађају Косово” о чему ће, додаје, сутра разговарати и са Звезданом Јовановићем који је такође осуђен на максималну казну затвора за убиство Ђинђића. (Танјуг)

- идемо, говнари другосрбиiански, бивши националисти са Форума: има ли ко нешто против овога?!

- иначе, Шеки наiављуiе и ревизиiу поступка за убиство Ћурувиiе (НАТО-ђубрета) и Стамболића (тоже.)
Правда држи земљу и градове...
Кадры решают всё! (Иосиф Виссарионович)
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука: 2630
Приступио: феб 2014

Порука Republikanac 31.5.2018. 19:20

Легија? Јел' то онај што је издао Слобу?
"Не постоји срећан просјак ни богата колонија", Слободан Милошевић.
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука: 4516
Приступио: сеп 2011
Место: Gradac Moravski

Порука SMUK 31.5.2018. 23:08

Republikanac ::Легија? Јел' то онај што је издао Слобу?

Njega i Pavkovića je trebalo streljati za izdaju!
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15972
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 1.6.2018. 9:34

кога бре боли пиштољ за легију и осталу братију. Нама је бре омча око врата ова власт, а шешељ подржава ту власт!
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
Vranac
Војвода
Војвода

Порука: 10230
Приступио: мар 2006
Место: Београд, Србија

Порука Vranac 2.6.2018. 12:21

Коста ::- идемо, говнари другосрбиiански, бивши националисти са Форума: има ли ко нешто против овога?!

- иначе, Шеки наiављуiе и ревизиiу поступка за убиство Ћурувиiе (НАТО-ђубрета) и Стамболића (тоже.)

Опет потези очајника да се одржи на било који начин у медијима...
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука: 1239
Приступио: јул 2015

Порука M-91 2.6.2018. 12:58

Vranac ::
Коста ::- идемо, говнари другосрбиiански, бивши националисти са Форума: има ли ко нешто против овога?!

Опет потези очајника да се одржи на било који начин у медијима...

Занима ме колико Костур добија за ботовање у корист (в)учк-а и фефеља?

Ако каже било шта више од 1000 дин. недељно, лаже ко пас. :wink:
Србија нема алтернативу!
Аватар
ЕКОНОМИСТА
Националиста
Националиста

Порука: 280
Приступио: дец 2012
Место: Београд

Порука ЕКОНОМИСТА 2.6.2018. 17:12

Бити хрват и педер је јако популарно у Србији. Прво Брнабићка, сад и Шешељ:

Шешељ подржао гејеве

- Немамо ништа против да лица истог пола могу потписати у општини уговор о заједничком животу јер се онда зна која су им права и обавезе, па тако не може доћи до остваривања права на породичну пензију. Не прихватамо хомосексуализам као начин живота, као систем друштвених вредности, али смо увек били против прогањања хомосексуалаца. Они морају бити равноправни у остваривању права и обавеза - казао је Шешељ.

http://www.alo.rs/vesti/drustvo/seselj- ... 66214/vest

Срамно је како издајнички смрад припрема Српски народ,заједно са својим газдом Вучићем, за легализацију содомије. Следеће године треба да буде усвојен грађански законик који ће легализовати педерске бракове у Србији.
Иначе, грађански закон су комунисти укинули 1946. године. У СФРЈ је содомија по кривичном закону била кажњива све до оног несрећног устава из 1974. када је све доста либерализовано.
Благостање сваког појединца је колективна одговорност заједнице. Благостање још значи физичко и морално здравље једног друштва
(Вебстеров речник - држава благостања)
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука: 1239
Приступио: јул 2015

Порука M-91 2.6.2018. 19:59

Шешеља су већ једном силовали у зеничком затвору 1983. Тако да и није чудо што подржава педере.
Србија нема алтернативу!
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука vemavuk 2.6.2018. 22:29

M-91 ::Шешеља су већ једном силовали у зеничком затвору 1983. Тако да и није чудо што подржава педере.

Blago cmarku, podrzava ga seki :D
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 3771
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 2.6.2018. 22:30

ПКИИМБ
Аватар
Đorđo Napolitano
Војвода
Војвода

Порука: 1832
Приступио: мар 2012

Порука Đorđo Napolitano 3.6.2018. 11:32

https://www.kurir.rs/vesti/politika/306 ... skoj-banci

види види "највећи живи борац бротив глобализма" има позамашне девизне рачуне по Аустралији и Порторику

Све док не буде скинут са "црне листе" неће моћи да подигне 187.000 долара које је, како каже, зарадио држећи предавања и продајући књиге српској четничкој емиграцији широм света крајем осамдесетих и почетком деведесетих година.

:lol: :lol: :lol: :lol:

изгледа да и Шеки има тетку из Канаде =D>
rođen da me svi iskorišćavaju, ne zato što sam naivan i glup, već zbog toga što sam nekotrolisano human -K.G.
bogdan
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 947
Приступио: мај 2008

Порука bogdan 7.6.2018. 10:37

Читам и чуду се чудим, чудим па опет чудим, како злосрпи реже на Шешеља, мрзе га и завиде му, јадни јадови самозвани националисти и самозвани срПи, разгакали се како гуске о Шешељу и његовим политичким потезима, па се слажу само у мржњи и презиру према Шешељу и Србству. А Шешељ све полако и мудро, баш као да и неће, растура ове злосрпи-це као Срђа Злопоглеђа Турке. Да се посетите злосрПи-це ко је Срђа Злопоглеђа. "Који оно добар јунак бјеше, "Што два и два на копље набија, "Преко себе у Ситницу тура?" "Оно јесте Срђа Злопоглеђа.". Мудрост чуда чини.
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука vemavuk 8.6.2018. 22:15

U bre al si se prosrao :D
ПретходнаСледећа