srpskinacionalisti.com

Тражи се опозиција

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15972
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Re: Тражи се опозиција

Порука vemavuk 11.3.2018. 18:50

Kolya ::
Коста :: Ко те шиб`о по ушима да правиш клеро-четничку државу?

ако си пустио попове са ланца, мораћеш да пустиш и хоџе...

Na zalost Kosta u pravu 100%.

Ондак се чврсто ухвати за Косту и неиспушћај га!
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
Kolya
Војвода
Војвода

Порука: 1226
Приступио: сеп 2008
Место: Kenjada/DR

Порука Kolya 12.3.2018. 1:36

Ovde se radi o sekularnoti.
Ili to jesi ili nisi, ili si lav ili nisi.
Trece nema.
Me mozes po bolnicama da imas kapele, a ne i sobe za molitve za muslimane. Ne traze hram, vec sobu.
Srbija mora da se opredeli da li je sekularna republika ili klero-monarhija.
Povanpirili su se svi i svakakvi zarad zastite srbije i to su proglasili Srpstvom, a to ima veze sa timme ko i sa lanjskim sbegom.
Sinagoge po Subotici ( nekada jevrejski grad) obnavljaju Madzari.
To ti nije strano?
Koliko je sinagoga u Beogradu obnovljeno?
Koliki je spomenik na Autokomandi kod Topovskih supa?
Postali ste klerikalni mrzitelji i samo slavljenje se pretvorilo u Pravoslavlje, a sve ostalo u Krivoslavlje?
Zaboravili ste da nas je Vizantija pokorila religikom, i to toliko da ste i istoriju iskrivili sa ovo par bandita koje proglasiste imperijom Nemanjica.
Nigde ni jedna istorija iz okruzenja ne pominje tu banditsku porodicu, a mi se natrtili da i seriju o tome pravimo.
U-krajinci su sledeci sa "kraljem"Tomislavom i njegovom "kraljevinom"ne bi li se sada opet pobili zarad tih "kraljevina".
Imate suplju i pamet i istpriju, a ne treba da idete u 12 vek radi toga. Dovoljno je i 20 godina da se vidi koliko ste u stanju da sebe slazete i uvedete u masovnu histeriju lazi.
Shoshoni, pa to ti je.
"IDUC UCI, U VEKOVE GLEDAJ"
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука: 1272
Приступио: јул 2015

Порука M-91 12.3.2018. 2:36

Коља, интересантно дискутујеш.

Иначе, по мом мишљењу, добродошле су све верске заједнице у Србију (сем муслимана и јевреја)* , само ако поштују уставни и правни поредак државе (подразумева се наравно да је ово сада катастрофа).

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

* ислам и јеврејство НИСУ религије , већ опасни култови и идеологије попут комунизма, педерлука, сатаниста, анархиста, фемињара и сличног. Имају тежњу да се прошире на цели свет, уништавајући све друго. Зато не сме бити милости према њима.
Србија нема алтернативу!
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука: 4554
Приступио: сеп 2011
Место: Gradac Moravski

Порука SMUK 12.3.2018. 5:07

Postali ste klerikalni mrzitelji i samo slavljenje se pretvorilo u Pravoslavlje, a sve ostalo u Krivoslavlje?

Izliv Pravoslavlja u mozak :D
Аватар
Đorđo Napolitano
Војвода
Војвода

Порука: 1834
Приступио: мар 2012

Порука Đorđo Napolitano 12.3.2018. 12:05

Елем да поновим своју тезу са почетка теме: овај систем који примењује СНС је непобедив (капиларни гласови, помагање бабама и дедама, дељење шећера и уља, терање чланова да врбују још људи итд). Било која опозиција која стварно буде хтела да сруши СНС ће морати да ради све што и они само још дупло јаче. Није тачно да је највећи проблем што то изискује страховито много пара, много више изискује људског ресурса и теренског рада. Да бих илустровао да паре нису највећи проблем узмимо пример да један добар стан у БГ кошта 100 000 е. Има Људи из претходних власти који су накрали себи по десетак станова. За паре од једног стана може да се купи 200 000 кг шећера. Један од СНС штосева који не изискује ни динар је да СНС шаље своје активисте да зову бабе и деде да их питају за здравље па дођу шатро да им измере притисак. Има још мноштво тих фора и фазона које су напредњаци савладали и помоћу којих су навукли 45% гласова, није само ту пропаганда у питању ни класично поткупљивање, посреди је огроман теренски рад. Играти "поштено" против таквих је немогуће
rođen da me svi iskorišćavaju, ne zato što sam naivan i glup, već zbog toga što sam nekotrolisano human -K.G.
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 3802
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 12.3.2018. 12:17

Све што си рекао је начелно тачно.
Проблем је што све и када би се некако организовали и почели да раде то што предлажеш, режим је опет у великој предности, јер су његови ресурси за такву борбу далеко већи.
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука: 2630
Приступио: феб 2014

Порука Republikanac 12.3.2018. 12:25

Зорад ::Све што си рекао је начелно тачно.
Проблем је што све и када би се некако организовали и почели да раде то што предлажеш, режим је опет у великој предности, јер су његови ресурси за такву борбу далеко већи.

Наравно, не постоји организација која може да се у погледу ресурса такмичи са државом. То је једноставно немогуће и глупо је о томе и расправљати.

У вези оног Костиног Зукорлића... Ако му се сад попусти па му се да соба за молитву шта је следеће? Халал храна у скупштинском ресторану? Једном кад даш прст, знате већ шта следи...
"Не постоји срећан просјак ни богата колонија", Слободан Милошевић.
Аватар
Kolya
Војвода
Војвода

Порука: 1226
Приступио: сеп 2008
Место: Kenjada/DR

Порука Kolya 12.3.2018. 14:37

Republikanac ::
Наравно, не постоји организација која може да се у погледу ресурса такмичи са државом. То је једноставно немогуће и глупо је о томе и расправљати.

Da li, bas?

Pitanje je u cemu je takmicenje? Ako se u visestranackoj republici boris na izborima, onda nisu protiv resursa drzave, a ako se boris protiv ustavnog poretka onda jesi.
To prvo da razlucimo.
I ako se borimo protiv samo partije na vlasti, da bi mi postali vlast, e onda svim srestvima treba da je ocrnimo i dezavuisemo. Prosto, gerilska borba.
Idemo da babama merimo pritisak u laznim uniformama, odkuda babe znaju da li smo mi iz SNS, ili SPS, ili ko zna odakle. Prestavimo se lepo da jesmo, i onda im naduvamo rukicu dok ne poplavi. Stalno smo ljubazni, a gledamo da joj nesto maznemo iz stana. Bilo sta. Neku sitnicu, koje ce se secati.
E, ta vise nece pustati te iz SNS-a u stan i te kao ce im to zapamtiti.
Znaci DIVERZIJA .
Onda secer i pirinac, a narociteo konzerve. Staviti razne purgarole u secer, jer njega rastvaraju u kafu. Pa kada se useru ima i te kako da vas se sete. Za konzerve, kupite pokvarene, sa isteklom dekleracijom, i prelepite etikete. Kada se potruju krivice SPS.
Borba nije nesto u rukavicama i sa osmehom.
Pobednik u ratu je totalan, jer je rat totalan.
Nema tu ni pravila, ni sudija.
Pa, ne igramo fudbal ( a i tamo se noge lome).
"IDUC UCI, U VEKOVE GLEDAJ"
Аватар
imenijevazno
Националиста
Националиста

Порука: 484
Приступио: мај 2011

Порука imenijevazno 13.3.2018. 19:29

https://www.b92.net/info/vesti/index.ph ... id=1368906

Ako podignu spomenik Miloševiću, lično ću da ga srušim"

Lider Zelene ekološke partije – Zeleni iz Šida Dejan Bulatović naveo je za Danas da će da sruši spomenik Slobodanu Miloševiću ako bilo ko reši da ga podigne.
Izvor: Danas utorak, 13.03.2018. | 18:01
Podeli
foto: mc.rs.
foto: mc.rs.

Kako je naveo, nije zaboravio batine koje je dobio zato što je nosio Miloševićevu lutku u prirodnoj veličini sa zatvorskim odelom.

"Nije mi jasno kako je bilo kome pala na pamet ideja da podigne spomenik najvećem zločincu i diktatoru koji je na hiljade majki zavio u crno, osobi koja je odgovorna za to što je Srbija ostala bez hiljada života u ratovima, bez stotina hiljada mladih stručnjaka koji su napustili ovu zemlju. Nisam zaboravio batine koje sam dobio zato što sam nosio Miloševićevu lutku u prirodnoj veličini sa zatvorskim odelom. Nisam zaboravio ni zatvorsku kaznu na koju sam osuđen zbog toga. Ali u svemu tome, ja sam najmanje važan: Nisam zaboravio, a ni oprostio, niti mogu da zaboravim, a još manje oprostim sva zla, ratove, likvidacije, ekonomsku i ljudsku propast koju je ova zemlja doživela za vreme Miloševićeve diktature“, navodi Bulatović.

Dodao je i da bi “s ponosom srušio pomen na najvećeg zlotvora srpskog naroda“.

“Ne postoji način da me bilo ko zaustavi u toj nameri. Poručujem svim organima i institucijama, kao i kompletnoj vladajućoj garnituri da spomenik Slobodanu Miloševiću, ako bilo ko reši da ga podigne, neće opstati ni jedan jedini dan. Za ovu tvrdnju sam spreman da žrtvujem i svoju slobodu. Neka dođu i hapse me. Zlotvor ne može da dobije spomenik", napisao je Bulatović.

Ето. Он то тако.
Што се мене тиче, могу савршено да се сложим са овим типом. Делимо одушевљење Слобом, скоро у потпуности. Ево, као гест добре воље, хоћу и да му помогнем у том рушењу . . .

АЛИ. Ево, шта мене сврби. Где је био овај Булатовић када су шиптари тражили и поставили споменик ОВК у сред Србије? Има ли макар нека изјава? Је л' и то хтео да руши? Има ли шта да примети у вези Зукорлићевог нелегалног вакуфа? Нелегалне џамије у Земун пољу?
МЛого бих волео да га чујем. Јер иначе том Булатовићу може да се деси да му баш ја дођем да му забраним да руши Слоби споменик!
А ако он оде да сруши прво ово што сам помињао, е, онда ћемо заједно и Слобу да рушимо.

Овај форум не треба да има никакву дилему, да могу да вратим време и када бих био у прилици, Слобу бих устрелио хладнокрвно, као бесног пса. (слично као што би он и њему слични урадили мени, Тадићу и као што су Ђинђићу, Стамболићу и Ћурувији).
Али, постоји редослед.
Србе кољу, силују и пљачкају на КосМету, а они који себе зову српски националисти не раде ништа у вези тога. И још се крију иза чедићеваца, тадићевих испрдака и њима сличних.
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 1947
Приступио: јан 2008
Место: Београд

Порука Српски родољуб 13.3.2018. 19:33

Овај форум не треба да има никакву дилему, да могу да вратим време и када бих био у прилици, Слобу бих устрелио хладнокрвно, као бесног пса. (слично као што би он и њему слични урадили мени, Тадићу и као што су Ђинђићу, Стамболићу и Ћурувији).
Али, постоји редослед.

Расплакаћу се због Ћурувије и Стамболића. Два издајника мање! ;)
Последњи пут изменио Српски родољуб дана 13.3.2018. 19:35, измењено укупно 1 пут.
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 13.3.2018. 19:34

...
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15972
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 13.3.2018. 20:48

Свако убиство се користи у политичке сврхе и они који највише плачу за убијенима су убице, старо и доказано правило.
Ћурувија је у току агресије на земљу писао свашта. У рату је неминовно да се тако заврши.
Ђинђића су убили странци и то са знањем Ђинђићевих ''пријатеља''. Само да се постави ко је узео 5 милиона долара од изручења Слобе. И све је јасно, људи крвавих руку не опраштају кад их неко заврне за лову.
Станболића је убила опозиција, односно њихов газда са запада и шта ту има даље да се дискутује.
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 13.3.2018. 21:06

Колико је тек зло био Стамболић. Ишао је у Сарајево за време рата, да пружи подршку муслиманима. Он и неколицина те другорбијанске жгадије!
Аватар
rade
Националиста
Националиста

Порука: 367
Приступио: јун 2004

Порука rade 13.3.2018. 21:29

Milosevicu svakako treba odati postu kao bivsem predsedniku Srbije i treba premestiti njegove posmrtne ostatke u Aleji Velikana ali ga pritom ne treba idealizovati jer bi to pokazalo da nismo izvukli nikakve pouke iz njegove pogubne vladavine. Mirno je posmatrao hrvatsku agresiju na Krajinu, potom je umesto da sa punim moralnim pravom stane u zastitu bar Istocne Slavonije, Baranje i Srema, on bez da trepne potpisao predaju i tog dela RSK - a da zauzvrat nije cak obezbedio ni hrvatsko prihvatanje granica na Dunavu nego je od Tudjmana samo dobio tehnicki dogovor o privremenoj granici na Dunavu do nekog buduceg konacnog dogovora (za koji sada vidimo da ukljucuje hrvatske aspiracije i na drugoj obali Dunava). Ako to nije nesposobnost koja se granici sa izdajom onda ne znam sta je... Da ne ulazimo u to koliko je bio los pregovarac u Dejtonu, sreca pa se tamo uopste nije pregovaralo o drzavnom ustrojstvu ili o procentima za entitete nego "samo" o operatvnom delu definisanja linija razgranicenja izmedju entiteta jer se bojim da bi on i to u suprotnom uprskao. A nikada mu necu oprostiti ni insistiranje na nastavku naziva "Jugoslavija" za drzavu sto nam je samo dodatno odlozilo nacionalno otreznjenje od te istorijske zablude i dodatno iskomplikovalo polozaj oko Kosova. Ipak, uprkos svemu tome, cinjenica ostaje da su ga neprijatelji Srbije i srpskog naroda srusili sa vlasti i na kraju ubili zbog toga sto nije bio spreman na dalje korake izdaje na koju su nazalost (i to pod za nas mnogo povoljnijim okolnostima) vise nego spremni sadasnji vlastodrsci i to je nesto sto ipak zavredjuje neko postovanje. Da li da to postovanje iskazemo spomenikom, nisam siguran, ali na kraju krajeva sto da ne cak i to - samo da to ne bude u smislu velicanja njegove nakaradne ideologije nego da to u tom slucaju to bude u smislu potenciranja njegovog prkosa i opiranja namerama svetskih mocnika u poslednjih par godina njegove vlasti. Primera radi, da pored njegovog imena i datuma rodjenja tu bude i neki kraci izvod iz njegovog poznatog govora neposredno pred petooktobarski prevrat...
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука: 2630
Приступио: феб 2014

Порука Republikanac 14.3.2018. 0:06

rade ::Milosevicu svakako....

А јеси ли и ти деведесете провео између обданишта и основне школе? Тако ми нешто делује кад те читам...
"Не постоји срећан просјак ни богата колонија", Слободан Милошевић.
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 20 гостију