srpskinacionalisti.com

Избори за Београд, за кога ћете гласати

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Sistem
Војвода
Војвода

Порука: 1603
Приступио: мар 2011

Re: Избори за Београд, за кога ћете гласати

Порука Sistem 23.1.2018. 3:08

Коста ::- избори за Београд показаће право лице многих лажних "Српских Националиста".

- усраће се сви они коiи ће гласати за Ђиласа, Шапића, Шулета, Бошка, Радула и остале жутаре.

- усраће се дефинитивно. Било би добро да се, кад прођу избори, искључе са овог Форума.

- да више не iеду говна. Да се не представљаiу лажно. Ебем ти "националисту" коiи iе гласао за Ђиласа!

08.01.2018. |19:12
Oštre osude Amfilohija zbog komentara o Vučiću

Iz opozicije, razlicite reakcije. Iz Demokratske stranke poručuju da su napadi na instituciju Predsednika države nedopustivi.

"Svaka činjenica da neko misli da sme da kleveće druge da su izdajnici i da se to tretira kao sloboda govora je netačna. Jer postoji jasna razlika između verbalnog nasilja i slobode govora. Ovo je verbalno nasilje. I ja ne znam razloge ni motive, da li mu je samo sočno tako da kleveće ljude ili je to propaganda koju želi da koristi, ali kako god bilo, nedopustivo je i zaslužuje reakciju svih u Srbiji", rekla je Gordana Čomić.

Воле вас ваши оснивачи и када загусти бране а ту улази и н1, што ће се тек видети када дође време да свако покаже трагове.

Основао вас је Мики Ракић, саветник Бориса Тадића, који је хапсио Младића и Караџића а ти неком пребацујеш да је жути.
Пола врха ваше странке су жути, истине коруптивни шеме одрађују као и пре.
Иначе то показује колико вас Вучић презире и сматра за дебиле када они добијају најбоље и кључне функције, као што је она олош из ЛДП, коју је Вучић запослио по Привредној комори.
Што се види и на овим изборима за Београд, где је ефективно почистио цео СНС са водећих позиција на листи. Буквално га је срамтоа таквих као што си ти.
Да не говорим да вам је данас Шунатовац притајени партнер.

И пожури на скијање можда више нећеш имати прилике да се иживљаваш од народног новца.
Аватар
Горан
Војвода
Војвода

Порука: 5881
Приступио: мај 2004

Порука Горан 23.1.2018. 20:51

ДС је једини подржао Вучића у промени Устава 2006 године. ДС очекује да у блиској будућности замени СНС на власти.
"нека буде борба непрестана,
нека буде што бити не може.
Аватар
imenijevazno
Националиста
Националиста

Порука: 484
Приступио: мај 2011

Порука imenijevazno 23.1.2018. 21:24

Коста, почињем да мислим да се Ви не правите глупи, да Ви стварно имате нека ограничења...

Дакле, нисам питао ''може ли'', ''има ли право'' . . . него ''би ли му Стаљин дозволио?''
Што мењате тезе и одговарате на питање које Вас нико не пита него га сами измишљате? Можда је то (лоша) последица превише времена проведеног у Вучићевом шупку?

Коста ::- а коiи риалити iе "измислио Вучић"?! Баш да чуiем?

...
13. Министар војске - није служио војску.
14. Министар полиције и градоначелник купили др диплому. Узгред, је л' Ви продајете те Ваше испите из
физике за коју се прича да предајете?

15. Ово је посебна тачка.
Оно што мене посебно занима, и због чега бих волео да Вучићева листа и сателити изгубе изборе, је да видим да ли би он(и) мирно предали власт. Одувек сам, признајем, имао ту дилему. А било би добро да то знамо пре неких супстанцијалнијих избора (председник, република).
Србе кољу, силују и пљачкају на КосМету, а они који себе зову српски националисти не раде ништа у вези тога. И још се крију иза чедићеваца, тадићевих испрдака и њима сличних.
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15972
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 23.1.2018. 21:35

Да додам:
16. Лезбејка председница владе.
17. Црепаџија на челу ДБ.
18. Она шипарица министарка правде,
19. Мали вршио приватизације за које је Силиконац галамио да су лоповске и да ће сви у затвор.
20. Весић био највећи жутаћ, сада највећи снс'овац.
21. Министарка Михајловић Лабусова десна рука.
22. Плаћени службеник ММФ министар финансија.
23. Блер и Клинтон саветници.
Ајде професоре одговори на све ово!
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 3802
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 23.1.2018. 21:50

Оно што мене посебно занима, и због чега бих волео да Вучићева листа и сателити изгубе изборе, је да видим да ли би он(и) мирно предали власт. Одувек сам, признајем, имао ту дилему. А било би добро да то знамо пре неких супстанцијалнијих избора (председник, република).

Па ни Милошевић није хтео да преда мирно, а камо ли тек овај данашњи олош, који је покваренији на куб.
Али, што је Јово Бакић рекао, без револуционарне правде неће бити праве промене.
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука vemavuk 23.1.2018. 22:00

Тачно, и ја сам за револуционарну правду. Гејовима забранити рад у свим државним институцијама. А приватници ако оће да имају гејеве нека их примају.
Аватар
Горан
Војвода
Војвода

Порука: 5881
Приступио: мај 2004

Порука Горан 23.1.2018. 22:23

Да се надовежем на вемавук:

24. Јелена Триван, перјаница ДС, чак се и на овај форум обрушила, данас директор Службеног гласника постављена од стране СНС.

http://static.vesti.rs/downloads/210138 ... ROVICH.jpg
"нека буде борба непрестана,
нека буде што бити не може.
triatlon
Војвода
Војвода

Порука: 1650
Приступио: сеп 2004

Избори за Београд, за кога ћете гласати

Порука triatlon 23.1.2018. 23:07

Коста, волео бих да си ти у праву, али како гласати за СНС кад прочиташ ово?
Коста
Војвода
Војвода

Порука: 6318
Приступио: мар 2006

Порука Коста 23.1.2018. 23:41

- море, гласаi за Малог и не iеди го*вна.

- Мали био одличан градоначелник. Биће опет. Заслужуiе iош iедан мандат.

- а границе, кажеш? Шта мислиш, ко ће да реши те "границе" боље од Вучића? Ђилас? Јанковић? Радуловић?

- и: какве те границе спопале? Ово су избори за Београд. Мало се правиш луд,а? Опозиционари, кад их питаш за Косово - преврћу очима и кажу: какво сад па Косово, ово су београдски избори!

- о чему ти кењаш, дечаче? Гласаi Малог и - не свираi ку*рцу!
Правда држи земљу и градове...
Кадры решают всё! (Иосиф Виссарионович)
Аватар
imenijevazno
Националиста
Националиста

Порука imenijevazno 24.1.2018. 0:18

Зорад ::Па ни Милошевић није хтео да преда мирно, а камо ли тек овај данашњи олош, који је покваренији на куб.
Али, што је Јово Бакић рекао, без револуционарне правде неће бити праве промене.

Хм . . . па, сад. Ево како ја видим ствари. Милошевић је био убица, и то свог народа, то му највише замерам. Ако његов шеф државне безбедности каже да је у ноћи преврата добио налог да ракетира Београђанку, ту нема даље о чему да се прича. Закопао другог србина у кречану јер се плашио избора.

Вучић, ма колико ја њега мрзео - а мрзим га врло аргументовано, и то одувек - до сада је показао да је спреман на приличне гадости, на разна непочинства, па и на насиље широког спектра - али до сада ја нисам видео - а ви ме зовите и глупим и слепим и наивним - нисам, дакле, видео да је спреман да убија.
Нека буде да је спреман и да хушка и да потпирује и да навија, да се унапред радује . . . али није спреман да наређује и да лично повуче обарач.

Оно што у мени изазива дилему је следеће. Тај човек (Вучић) је психопата, болесно и сујетан и покварен, тешко искомплексиран (један од највећих извора му је управо Тадић), са синдромом пичкице коју шеф малтретира а која не сме да му се супротстави па дође кући и иживљава се на жени и деци. С обзиром да је врло интелигентан, схвата колико је јадан, што отвара негативну повратну спрегу. Подсетите се његовог израза лица док је 2012. изговарао ''Томислав Николић је председник Србије''. Умало га кап није стрефила.
Међутим, једна основна ствар га дели од тога да предузме крајњу меру - он нема муда. Није мушко.
Е, оно што је мени непознаница је чињеница да ја не знам како и колико његов карактер може да еволуира у тренутку када му се свет буде рушио. Са ментално лабилним ликовима као што је он, човек напросто не може да буде сигуран. Тачно и кад би он сад тврдио да би или не би мирно предао власт, мени ништа не би значило. Чак ни он то не може да зна.

Због свега овога, мислим да ћемо о томе какав је тај мост моћи да судимо тек када га будемо прешли. Због свих нас, мислим да је добро да се то деси што раније.

п.с. Неки Слобин саветник је причао негде да је Слоба месецима после 9. марта покушавао да схвати и схватао шта се заправо десило тог дана и да се нпр. тек после шест месеци вратио у нормално радно стање. Моје је мишљење да је то искуство њега заувек изменило.

Измена. Ево, рецимо за Дачића сам сигуран да би мирно предао власт. За Тому исто. За рецимо, Бошка Обрадовића појма немам, тип делује врло милитантно а, за разлику од Вучића, не делује нимало пичкасто. Иш'о он ономад на неке консултације, знам, али није то ништа релевантно за ово овде. Нема то везе са чином и позицијом, сетимо се, па чак су и Геринг и Химлер били вољни на мирну предају. Сигуран сам, рецимо да Хајдрих не би био.
Тадић, рецимо, извињавам му се што га критикујем, за мој укус је био мало превише кооперативан. Ако је процена била да би Мишково хапшење добило изборе, требало је више да се потруди. Ево докле је довео земљу тим круто легалистичким приступом.
Последњи пут изменио imenijevazno дана 24.1.2018. 0:45, измењено укупно 2 пута.
Србе кољу, силују и пљачкају на КосМету, а они који себе зову српски националисти не раде ништа у вези тога. И још се крију иза чедићеваца, тадићевих испрдака и њима сличних.
Коста
Војвода
Војвода

Порука Коста 24.1.2018. 0:30

- ооо, маме вам га жуте набием, да ви га набием!

- о чему ви кењате? О мирноi предаiи власти - после 30 година вишепартизма у Србиiи?!

- па како вас ниiе срамота, го*вна iедна београдска! Да ли Словенци - да ли Хрвати - да ли било ко размишља о "мирноi предаiи власти"?! Пи*зда вам материна жута! Као да iе било неког крвопролића у Србиiи приликом смене власти?

- срећом, нећете моћи да проверите како ће Вучић предати власт. Пошто нећете успети да га победите. Говна сте. А говна ретко побеђуiу...
Аватар
imenijevazno
Националиста
Националиста

Порука imenijevazno 24.1.2018. 0:41

Коста, мислим да сам вам већ негде написао, неке Ваше постовео као да пише обезглављена кокошка која још увек није пала. Неконтролисано јурца по дворишту, док јој се телесне течносто изливају свуда наоколо. На неартикулисано баљезгање и неповезано вређање је врло тешко одговорити.

Јосиповић, Месић, Косоруша, Санадер . . . су сви мирно предали власт. О Словенији да и не говоримо. Ама, бре, па и шипци, Тачи, Чеку, Пацоли . . . исто. Мало су гунђали, али нико није изводио тенкове на улице.

Ах, видећемо. крајем 1999. сам био убеђен да ће Слоба владати још бар 20 година. Кампања обнављања мостова је била у пуном јеку, рат (бомбардовање) је био готов . . . људи су деловало смиреније. Као што је познато, дебело сам се зајеб'о.

Да не буде дилеме, моје је мишљење да Вучић добија и ове градске изборе, а да чак и ако му зафали, купиће неког одборника, можда баш и са листе за коју ја будем гласао (Ђилас). Па купио човек и Врачар (беше од ДСС и Радуловића, извињавам се, нисам сигуран...). И да ће владати бар још 5-8 година.

Али . . . ја сам се већ показао као очајан прогнозер.

п.с. Поштовани академик Теодоровић је баш пропустио прилику да оћути.
Коста
Војвода
Војвода

Порука Коста 24.1.2018. 0:57

- море не iеди го*вна. Ко iе изводио тенкове у Београду? - iел` то било кад iе она будала Вук Драшковић тражио власт на силу, уличним демонстрациiама, без победе на изборима?

- дакле: Милошевић iе мирно предао власт (мада ниiе требало, ти избори никад нису формално-правно завршени, и ту iе био недемократски притисак улице - ено питаi нашег Вему, и он се тамо тртио!) - па iе после Коштуница мирно предао власт, па iе Тадић мирно предао власт, па iе Тома Николић мирно предао власт.

- дакле: већ постоiи дуга традициiа мирне предаiе власти.

- али ти iедеш говна и даље? Наравно, ти си жуто говно. Не знаш ти боље. Жуља те пиштаљка у џепу, и шерпа у кухињи. Ала би поново лупао у шерпу и дувао у пиштаљку, а?

- е па - нећеш имати прилике ни да га дуваш више. Готово.
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука vemavuk 24.1.2018. 1:17

Robert Keli je strucnjak za odabir botova. Код њега постоје три нивоа: мрав (бот који ради и само ради), смрдибуба (шири лажне вести о противнику, и Master (обједињује рад мрава и смрдибуба).
Наш форум има част да се овде јавља Master.
Коста
Војвода
Војвода

Порука Коста 24.1.2018. 1:23

- Синишу Малог за градоначелника! Слушаiте Мастера, не iедите го*вна!
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Google [Bot] и 23 гостију