srpskinacionalisti.com

Убијен Оливер Ивановић

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Serlancelot
Војвода
Војвода

Порука: 1462
Приступио: феб 2009

Re: Убијен Оливер Ивановић

Порука Serlancelot 17.1.2018. 18:49

origin ::Ево имамо и овде на форуму један такав примерак који све горе наведено редовно користи у ширењу назадњачке пропаганде.

А то је?
никад се не расправљај са будалом јер ће те спустити на свој ниво а онда ће те потући искуством.

Живи сваки дан као да ти је последњи, јер ти нико не гарантује да ћеш се ујутро пробудити....
Аватар
Горан
Војвода
Војвода

Порука: 5881
Приступио: мај 2004

Порука Горан 17.1.2018. 18:54

Делија са Севера ::
Горан ::Тадић није издајник-кад је одјебао Брисел срушили су га са власти.

А кад је то Тадић одјебао Брисел??

Кад је Тадић одбио да потпише Бриселски споразум Меркелова му је рекла:" Ако нећеш ти знам ко хоће"! Тадић је пао са власти. Да је Тадић потписао срамни акт ови који су данас на власти би га разапели као Исуса на крсту као издајника.
"нека буде борба непрестана,
нека буде што бити не може.
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 3801
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 17.1.2018. 19:00

Горане, јеси у праву, али мислим да нека линија ипак мора да постоји.
Не можеш баш да кажеш за Тадића да није издајник само на основу тога што се на крају нешто као побунио и одбио да иде даље.
Аватар
Горан
Војвода
Војвода

Порука Горан 17.1.2018. 19:02

Говорим само у погледу Космета. Ни Тадић није имао храбрости да иде до краја.
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 17.1.2018. 19:23

Наравно, о Космету је реч.
Можда се Тадић зауставио у неком моменту, али мислим да то ипак не може да га амнестира за претходну масу катастрофалних издајничких потеза у вези косовске политике у периоду док је имао неограничену власт у Србији 2008-2012 (прихватање "ЕУЛЕКС", гашење српских општина, онај циркус када је 2010 наредио да Јеремић одустане од већ припремљене резолуције у УН, па Брисел 1 који је потписао Борко Стефановић, пристајање да ОЕБС спроводи изборе доле...).
Тада су и ударени темељи свега овога што Вучић данас ради.
А Ивановић је иначе у том периоду био државни секретар у Министарству за КиМ.
Аватар
Горан
Војвода
Војвода

Порука Горан 17.1.2018. 19:34

Наравно, али Вучић је могао све да поништи, па узгред и обећао је у кампањи да ће све да ради другачије да је Бриселски споразум издаја и да ће понишити, међутин од је отишао даље у издаји....Такође Тадић је изручио Караџића и Младића што је издаја, па урушавање војске. У последњих 100 година води се погрешна политика, сви су издавали, продавали, неко више неко мање, али Вучић ће само остати у историји као председник за време чијег је мандата Косово добили столицу у УН и то се само памти.
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 17.1.2018. 19:38

У последњих 100 година води се погрешна политика, сви су издавали, продавали, неко више неко мање, али Вучић ће само остати у историји као председник за време чијег је мандата Косово добили столицу у УН и то се само памти.

Е ово си лепо приметио, са овим се апсолутно слажем.
А када добију столицу, онда ћемо моћи да заборавимо на Косово за подужи временски период.
Аватар
Горан
Војвода
Војвода

Порука Горан 17.1.2018. 19:41

Кад Космет добије столицу у УН добићемо Косово на Југу Србије.
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 1947
Приступио: јан 2008
Место: Београд

Порука Српски родољуб 17.1.2018. 20:15

Горане, не секирај се ништа. Вучић ће и тада уверавати своје присталице да је Космет део Србије, и да је столица у УН само формалност. Данас многи верују да Косово није добило међународни број, да је он у власништву Србије. :roll:

Иначе, делим твоје мишљење да је Коштуница најбољи српски политичар од 2000. године, иако је без сумње правио грешке. Знао је да поступи као прави државник када је то требало. О Тадићу немам било шта позитивно рећи. Али, једно је сигурно, Вучић ће остати уписан као највећи издајник у новијој српској историји.
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15972
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 17.1.2018. 21:50

Немојте да нападате Костиног идола. Идолова Слина је дала пројекат на којем су ангажоване десетине научника, а ради се о усавршавању система ботовања.
Не би ме изненадило да на крају министар полиције саопшти да покојни Ивановић није убијен као што је био случај и са арсеналом код Силикончеве куће.
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
Горан
Војвода
Војвода

Порука Горан 17.1.2018. 22:37

Прочитао сам давно књигу 1984 Џорџ Орвела.

Три државе ратују једна против друге. Како једна држава склапа пријатељство са другом тако пропаганда државе иде у правцу- ми смо пријатељи, браћа, савезници. Како раскину савезнитпво и крене рат иде прича-они су непријатељи, терористи, зликовци......

90-тих, Таћи, Харадинај, Чеку на телевизијама државним били су непријатељи број један, њихове слике у свим новинама као највеће зло на кугли земљакој, дилери, убице, терористи...ма нешто најгоре. Као клинац сам се гнушао таквих ликова и плашио њихових слика. Они су за мене нешто страшно што треба убити, ухапсити, највећи непријатељи-моја мржња је ишла према њима. Гледајући наше медије од РТС до других они су ми били предмет мржње. Најавише су о њима говорили са презиром Вучић, Дачић називајући их терористима и убицама, непријатељима Србије.

2017-2018- После уласка у клуб одабраних у Нови светски поредак и пар ручкова са Меркеловом ствари се мењају. Упалим ТВ и РТС и читам називају из председницима и премијерима Косова и то државна телевизија, пријатељима, чују се сваки дан телефонима само што не пију кафу једни са другима. Они у медијима, телевизији нису убице, терористи, дилери---него колеге, премијери, пријатаљи, браћа, кумови, сарадници...испирање мозга. брутално испирање мозга.

Како се све мења...желе да забораве да смо икада ратовали са шиптарима, да нас је НАТО извршио агресију...Нема више у медијима да говоре о агресији то је сад бомбародвање за наше добро...

Они који су на митинизима викали терористи, агресори, после десетак година аплаузом дочекују НАТО агресоре и њихове терористе!

Овце брзо промене размишљање и препусте се зарад удобности, они паметни дигну руку од свега и схвате, а ми мало тврдоглави са великим курцем е ми ћемо да им јебемо матер глобалистичку, Великог брата. Ми све памтимо, имамо меморије, знамо шта је било и шта ће бити и не дамо се.

Јер оног тренутка кад нам Нови светски пореда испере мозак онда смо изгубили али КИНЕСКИ ЗИД је подигнут!

Давно сам подигао кинески зид, непробојан, нема шансе да ме неко убеди, преобрати. Како су кренули да нам испирају мозак испашће да Космет никад није био српски.

Није мени Таћи, мусави шипатри непријатељи него тзв политичка елита у Србији. Систем у Србији, говна, фукара, смрдибуде, пета колона!

Нас нису сломили путеј медија, телевизије, радија...на свим местима стратешким њихови људи-КУРВИНИ СИНОВИ, у војсци, политици, клубовима, пошти, превозу......

Ми градски плебс смо несаломиви!
Аватар
Srbin - Sremac
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 113
Приступио: јул 2012

Порука Srbin - Sremac 18.1.2018. 0:59

Ja nikad nisam bio za politiku Olivera Ivanovica.Ne smaram ga nekim "liderom" Srba.Medjutim Oliver je postao simbol stradanja Srba na Kosmetu.Prvo su ga Albanci strpali u zatvor a na kraju ubili.Svakako mi je zao coveka bez obzira sta mislio o njegovoj politici.

Mislim da je ovo super i extra za Vucica.On ce najvise da profitira od njegovog ubistva.Prvo ide dramska pauza pa njegove dramoserne konferencije za stampu gle glumi patriotu.Odlusao sam deo tog njegovog lupetanja i ugasio tv jer nisam mogao vise da slusam nebuloze.Kaze silikonac kako ce Srbija da nadje ubice ako sipci to ne urade. :lol: Da , bas ce sipci i NATO da pusti nase pandure da traze ubice Olivera po Kosmetu.Ja ne znam dal je moguce da retardirani narod zaista veruje u to sto prica silikonac?

Prvo Vucic je potpisao sporazum kojim je ukinuo Srpske institucije na Kosmetu.Onda je izasao na njihove nelegalne izbore.Onda na kraju najgora stvar a to je sklapanje koalicije sa krvnikom.Meni ta koalicija sa Siptarima zvuci kao da Srbi posle 2 svetskog rata udju u vladu sa Pavelicem.U fazonu - sta ima veze , malo ste nas klali i bacali u jame i sad puj pike ne vazi.Ej , koliko smo mi kontradiktorni.Ovamo kao dizemo optuznicu protiv njega a sa druge strane ulazimo u njegovu vladu.Sta reci a ne zaplakati.Jos to proglasavamo "pobedom".

I sad taj isti predsednik ide na Kosmet da lije suze junacke.Sto je najgore narod dole ce da proguta svo to s**nje samo tako.Posto svi znamo ko sprema doticnog za ovakve stvari jasno je da ce samo da pojaca svoju popularnost.Nije dzaba narod rekao - Dok jednom ne smrkne drugom ne svane!Ne znam ko je ubio Olivera ali po meni to su ljudi kojima je on smetao i koji su hteli da ga maknu po svaku cenu posto nisu uspeli zatvorom.

Ne znam dal ste gledali pink veceras.Ladno su doveli u goste Cedu praska i ono zuto govance Krstica.Mada nisam vise neki ljubitelj Seselja ali je Cedi ocitao bukvicu i rekao mu ono sto zasluzuje a to je da je olos i izdajnik. :lol:
Srbija je vecna dok su joj deca verna
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука: 3784
Приступио: окт 2003
Место: Негде у равници

Порука origin 18.1.2018. 16:13

Људи Вучић је титов пионир,као и многи други.
Ја стварно не знам шта вам није јасно?
Може бити само један.
Срби брзо забораве и оно мало што упамте.
Коста ::- аiде, будало, не сери. Сви прави људи су и интернационалисти и националисти.
Коста
Војвода
Војвода

Порука: 6313
Приступио: мар 2006

Порука Коста 18.1.2018. 18:19

- дакле, оваi Оливер (Ивановић, Црногорац од Подгорице) испаде велио сра*ње.

- сасвим супротнио почетним вестима: "убиiен Србин са Косова, iедан од лидера српске заiеднице, Срби се плаше за опстанак на КиМ"?!

- прво, ниiе Србин но iе Црногорац, iадо. Родитеље сахранио у Подгорици. Толико iе "веровао" у "српско Косово"?!

- а сад њега сахрањуiу у Београду? Шта то значи? Ако с погинуо за Косово - треба да те сахране на Косову, iел` да?

- Шиптар кад погине за Косово (као онаi Јашари) - њега сахране на Косову. И од његовог гроба праве светилиште.

- иначе, оваi Оливер iе био потпредседник Човићеве ДА (Демократске Алтернативе) - то су издаiници Слобе Милошевића, и били су врло спремни на сарадњу са Шипцима. Њима Слоба био крив за лоше односе са Арбанасима?! Сећем се добро Човићевог наступа, кад iе попљувао Србе на Југу и на Косову...

- а удовица овог Оливера изiављуiе да више на Косово крочити неће? Ни она ни њена деца?

- па чему онда све? Сахраните и њега у Подгорици, ионако сте Црногорци. Шта ће ми он у Алеiи заслужних грађана у Београду? За шта iе он заслужан, маiке ти?!
Правда држи земљу и градове...
Кадры решают всё! (Иосиф Виссарионович)
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука: 3784
Приступио: окт 2003
Место: Негде у равници

Порука origin 18.1.2018. 20:25

Бугарима у сред Србије сметају Црногорци , нема већег доказа у којим апсурдним временима живимо.
Може бити само један.
Срби брзо забораве и оно мало што упамте.
Коста ::- аiде, будало, не сери. Сви прави људи су и интернационалисти и националисти.
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 16 гостију