srpskinacionalisti.com

Чији је ово форум

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 1616
Приступио: јан 2008
Место: Београд

Re: Чији је ово форум

Порука Српски родољуб 11.1.2018. 13:15

Зола, поменуо си први форум? Које је године основан, и да ли се исто звао Српски националисти? Знам да је садашњи форум почео са радом 2003. године.
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
Zola
Војвода
Војвода

Порука: 2657
Приступио: јан 2004
Место: N.Bg

Порука Zola 11.1.2018. 13:43

Не знам како се тачно звао и кад је овај форум почео да ради,онај је био као што су били форуми на почецима интернета,,Ја сам га посећивао у почетку ако се не варам 2001 године после сам морао да шљакам у иностранству да зарадим неку кинту па сам се овде убацио 2004 године.
Аватар
Горан
Војвода
Војвода

Порука: 5880
Приступио: мај 2004

Порука Горан 12.1.2018. 19:03

Многи су се овде налупали за медаљу.

Ненад не живи у иностранству-није страни плаћеник, био и остао патриота и родољуб. Нема времена да се бави са форумом и то је све. Да је мислио да угаси форум давно би то урадио.

Форум треба да остане сведок једног времена.

То што нема модератора не значи да мора свака дискусија да се уништава, затрпава и шта ће вам модератор? Да пола вас лети са форума због недоличног понашања? То хоћете?

Уозбиљите се и подигнимо ниво дискусије на виши ниво па се можда и велики број форумаша врати.

Од нас зависи.

Форум је преживео разне диктатуре и одолео је времену а сад са враћањем Русије на велика врата мислим да форум још није рекао збогом.

Значи ако желимо да форум буде жив дигнимо ниво расправе и оставите по страни трачеве, зађевице и сличне глупости.
"нека буде борба непрестана,
нека буде што бити не може.
Аватар
Zola
Војвода
Војвода

Порука Zola 13.1.2018. 8:20

Само дебилна малоумна ботина може да зове неког издајником ко оде или привремено или за стално из Србије, а данас смо стигли дотле да иду читаве породице да шљакају у земљама попут Словачке, Чешке, Мађарске иду препуни аутобуси..И ако је отишао Ненад не би могао поготово њега да означава као некаквог ''издајника'' само што је евентуално отишао.
Аватар
Раде Дерикоња
Војвода
Војвода

Порука: 1539
Приступио: феб 2013

Порука Раде Дерикоња 13.1.2018. 11:54

Нормално да је овај форум пукао кад су многи радикали се освестили, односно схватили су да је Шешељ највећи издајник и највећа превара србског национализма, а овај форум је настао од омладине СРС.
Сваки частан радикал ће се повући са овог форума после ове срамоте: да је њихов лидер највећи издајник и превара а њихови бивши претпостављени (десне Шешељеве руке, такорећи) су сада на власти и реформисани у неке евроунијате спроводе издајничку политику какве су се Ђинђић и Тадић гнушали, а ови сада заједно са проданим социјалистима разбијају Србију.
А ја сам то знао одавно каква је багра у СРС још из почетка 90-тих година, али коме причати кад они свом идолу заслепљено певају "То је Вооојааа Шеешеељ!!!".
"Свак је рођен за по једном мријети, част и брука живе довијека!" - П.П. Његош
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15842
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 13.1.2018. 12:26

Горан"]Многи су се овде налупали за медаљу.

Ненад не живи у иностранству-није страни плаћеник, био и остао патриота и родољуб. Нема времена да се бави са форумом и то је све. Да је мислио да угаси форум давно би то урадио.

И ти Горане немој да додајеш. Ја лично појма немам да ли Ненад у Србији или не, уосталом то је потпуно небитно, али никоме није пало напамет да му лепи етикете које ти помињеш.

Форум треба да остане сведок једног времена.

Да. Али како се време мења треба да се мења и Правилник форума. Форум више не може бити незванични адут СРС, и форум једноставно треба да добије статус српских националиста без икаквих страначних определења.

То што нема модератора не значи да мора свака дискусија да се уништава, затрпава и шта ће вам модератор? Да пола вас лети са форума због недоличног понашања? То хоћете?

Шта, ми који смо десет година овде треба да трпимо да дођу балавци и лупетају о деведесетим и да провоцирају. Пошто нема озбиљне дискусије једино преостаје да тераш и три лепе безобразне балавце.

Уозбиљите се и подигнимо ниво дискусије на виши ниво па се можда и велики број форумаша врати.

Прво треба укинути забрану налога форумаша који су прешли у СНС, у Правилнику јасно рећи да је ово форум Српских националиста и да нас странке уопште не интересују. И има толико лепих тема о којима српски националисти (не и мрзитељи и шовинисти) могу да воде критику.
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
imenijevazno
Националиста
Националиста

Порука: 423
Приступио: мај 2011

Порука imenijevazno 13.1.2018. 23:29

vemavuk ::Па ајде донеси одлуку и поведи Народ.

Стварно не верујем да бисте Ви и Вама слични следили идеје једног жутаћа. Мада је прошло седам година, сећам се да сте ми баш Ви за учлањење поклонили - цитирам - ку.рац. У том светлу, још ми невероватније делује оно што сте написали.
Али, моја је поента - да се изразим слоганом овде најомиљенијег и најобожаванијег Саше Јанковића - људи које чекамо смо ми. Дакле, нема сврхе стално неког нешто чекати, Србији су потребни људи са иницијативом, а ко је подобнији од оних који себе сматрају српским националистима.

Republikanac ::
1. Тадићевац, па шта се ти бринеш за српске националисте и национализам уопште?

2. Еј човече, гласао си за дебила попут Тадића, човека који се извињавао сваком живом за "српске злочине" а овамо нешто као попујеш националистима.
3. А најсмешнији си ми кад си као нешто љут на муслимане.
4. Јел' то твој идол био надркан на муслимане или сам ја нешто пропустио? Колико се ја сећам обично би им попушио по курка кад би отишао у Сарајево...

1. Заболе мене патка за српске националисте, а поготово оне који само нешто паламуде. Мени је стало до Србије и срба у смислу да смо на најбољем путу да нестанемо и као народ и као држава, а то ми се не свиђа.

2. Писао сам више пута, гласао бих ја и поново за њега. Стварно, без зезања. Немам илузију шта форум о њему мисли, ал' да кажем две речи.
Тај човек је водио мудру политику, штитио српске националне интересе (у границама могућег), сетите се само како је Мило имао непријатељски став према њему, сећа ли се ико оног Николаидиса?
Извињавао се за Сребреницу, није то ништа посебно, све то иде у рок службе. Не бих волео да сам од њега видео да је то звао геноцидом, коллико се сећам, нигде то није рекао.
није ми се допало ни онда што је дао гас Бакиру и бошњацима, ал' добро . . .

3. Уверавам те да ничег смешног ту нема. Ја на њих нисам љут, него они од нас желе да умремо. Разумљиво је да имам право на сопствени став о том њиховом ставу.

4. Одговорио сам под 2.

Користим прилику да нотирам да Горан пише врло разборите ствари у оном посту. Једино са чиме ми се није баш лако сложити је чињеница да мртви неће устати тако лако и да се не може заборавити да је онај Ђука овде оргијао до обезнањења, колико схватам бановао масу њих и сад се очекује да они пређу преко тога . . . Нот дет симпл.
Србе кољу, силују и пљачкају на КосМету, а они који себе зову српски националисти не раде ништа у вези тога. И још се крију иза чедићеваца, тадићевих испрдака и њима сличних.
Аватар
Zola
Војвода
Војвода

Порука Zola 15.1.2018. 8:08

Легитимно је само ако си гласао за Бору био можеш без проблема да гласаш за Вучића то је иста преписана политика..Нема никаквих промена изузев што се главни глумац променио..Као да гледаш Срећне Људе па уместо Десимира Станојевића нпр од 55 епизоде игра нпр Никола Којо. :D
Аватар
ЕКОНОМИСТА
Националиста
Националиста

Порука: 200
Приступио: дец 2012
Место: Београд

Порука ЕКОНОМИСТА 15.1.2018. 23:43

Треба питати неког од модератора/администратора везано за детаље, али колико је мени познато, форум је настао у марту 2003. године као заједница чланова и симпатизера Српске Радикалне Странке.
Чак му је тако и гласила званична интернет адреса: http://forum.srsforum.com
Касније, када би се та адреса укуцала у прегледач, аутоматски би био пребачен на форум Српски Националисти. Вероватно је СРС желела да избегне да се ставови изнети овде злоупотребе као званични ставови странке и њених симпатизера.
Форум је временом растао и привлачио свакаве људе, од крајње левице до крајње деснице: родољуба, социјалиста, комуниста, четника, партизана, љотићеваца, недићеваца, републиканаца, монархиста, православаца, атеиста....Изузев радикала, овде су долазили и симпатизери других странака (ДСС, Двери, СПС, ПС, СПО па чак и ДС), невладиних организација (Образ, СНП1389, Наши, Заветници, Србска Акција итд.). Било је чак и неких познатих личности као што су Миша Вацић, Владимир Ђукановић, Ратко Личина, проф. др Ђорђе Благојевић и други.
Онда се у септембру 2008. године десио неуспели пуч у Српској Радикалној Странци, Томислав Николић је заједно са још 21 послаником напустио странку и основао прво "Напред Србијо", а затим и СНС.
У том периоду је велики број људи напустио и форум, повукао се, неки су прешли код напредњака, настао је општи хаос. Као последица тога, почео је да опада квалитет дискусија, људи су прешли на фејсбук или су разочарани дигли руке од политике. И тако смо дошли у ову ситуацију.
Мени је драго што је форум био јак и посећен толики број година јер сам заиста пуно научио читајући га (и ако се нисам укључивао у дискусије) и остаће као споменик једног прошлог времена у којем су Српски националисти водили борбу против окупатора.
Што не значи да треба одустати од њега. Напротив!
Као што је мени доста више маторих политичара које гледам од увођења парламентаризма, тако од срца желим да се младе генерације заинтересују за форум и крену да га обликују у складу са новим времена.
Потребни су млади људи са новим идејама, потпомогнути учењем и наслеђем претходних генерација.
Форум крстарице и дан данас супер ради, зашто не би и овај?
Чисто, подсећања ради, да видите како је сајт изгледа пре скоро 15 година:
srs.png
Благостање сваког појединца је колективна одговорност заједнице. Благостање још значи физичко и морално здравље једног друштва
(Вебстеров речник - држава благостања)
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука: 4434
Приступио: сеп 2011
Место: Gradac Moravski

Порука SMUK 16.1.2018. 1:16

Ако постоји воља код неких желео бих да о овоме урадимо једну озбиљну критику.

Prvo kreni od sebe, a to je da se okaneš idiotskih prozivki na račun člana Zorad i tako bar malo unaprediš ovaj forum.
Аватар
Srbin - Sremac
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 113
Приступио: јул 2012

Порука Srbin - Sremac 16.1.2018. 14:40

Ja mislim da nije problem ovaj forum sto je Srpski nacionalizam na niskim granama.Najveci krivci su picousti silikonac i Toma grobar poznatiji kao Toma diploma.SRS nikada nije bila stranka intelektualaca.Ali je pre nego sto je stvoren SNS, radikali su bili bila brana zutoj bandi i slicnima.Onda su silikonac i diploma poceli da rovare i na kraju su razbili SRS.Kad se to desilo onda je prakticno nestao korpus nacionalistickih glasova.

Seselj kad se vratio iz Haga je legao na rudu.A i da nije legao ne bi bise mogao da popravi ono sto je sruseno.Danas od nacionalista postoje samo Dveri i SRS.Oni su na marginama i pitanje oce preci cenzus.I ja mislim da je to problem i ovog foruma.Prosto , nema danas politicara iza kojeg ce da stanu nacionalisti.Pa se ceo ovaj forum sveo na to da se par renomiranih clanova prepucavaju o tome ko vise voli svog favorita.

Sve dok se ne pojavi nova stranka koja ce biti nova snaga nacionalista nece biti dobro ni za ovaj forum.Ono sto je Zapad hteo to su uspeli.Nametnuli su nam da biramo izmedju Jankovica i Vucica a razlike nema,Razlika je jedina u tome ko je vece zlo i ko ce pre prodati Srpske nacionalne interese i preostala drzavna preduzeca.Ali generalno nema trenutno jake stranke koja se bori protiv EU , MMF i zalaze se za uniju sa Rusijom.Nametnuli su nam premijera koji je seksualno devijantan.Nema zena porodicu nego "devojku".To je sramota za zemlju koja gaji porodicne vrednosti.Tako da silikonac i diploma su najveci krivci za sve sto se desava pa cak i na ovom forumu.
Srbija je vecna dok su joj deca verna
Аватар
Serlancelot
Војвода
Војвода

Порука: 1451
Приступио: феб 2009

Порука Serlancelot 16.1.2018. 16:27

vemavuk ::Форум СН је некада цитиран и нападан у јавним емисијама сорошевих медија. Организовао је многе акције, од делења пропагандног материјала против издајничких власти до постављања пароле на кинеској амбасади, кречења споменика, итд.
Знали смо да је влсник Ненад, да је вршио редовно годишње сервисирање трошкова простора на серверу, одређивао уреднике и учествовао у дискусијама.
Шта сада знамо. Па можда ништа.
Да ли је Ненад још власник то само можемо да нагађамо, можемо да нагађамо да ли је продао форум некоме, и ако јесте, коме?
Како се срозавао углед СРС тако је опадао број форумаша а када се СРС поцепала значајан број јако уважених форумаша је подржао СНС и престао да долази овде.
И полако на форум долазе профашистички погледи, антијеврејски ставови, пропагирање жутих, и одједном добисмо форум без јасне димензије и определења. Имамо бућкуриш какав је и држава нам.
Дође балавац који деведесетих био у татиним мудима и он почне да нам соли памет о догађајима тог времена, да нам просипа мантре вука Манитог и жутих, а о тим годинама смо дискутовали и вршили критику до изнемоглости.
И све то доведе до опште зајебанције. И од форума добисмо Жилкове, Чмаркове, и то свих бројева.
Ако постоји воља код неких желео бих да о овоме урадимо једну озбиљну критику.

Постављаш питање валсништва овог форума а ти би требао да будеш најупућенији шта се уствари дешава, пошто си био одличан пријатељ са Ненадом. Правили сте заједно "протесте" код споменика Кнеза Михаила за идиоте "код коња", где је говорио и Ненад док се ти на бини ниси појављивао, већ си стајао испод бине. Значи, одговори где је Ненад и зашто сте ТИ и овај глупометар упропастили овај форум?
никад се не расправљај са будалом јер ће те спустити на свој ниво а онда ће те потући искуством.

Живи сваки дан као да ти је последњи, јер ти нико не гарантује да ћеш се ујутро пробудити....
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15842
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 16.1.2018. 21:37

Serlancelot"
Постављаш питање валсништва овог форума а ти би требао да будеш најупућенији шта се уствари дешава, пошто си био одличан пријатељ са Ненадом.

Са Ненадом поодавно нисам у контакту. Када је добио прво дете морао је многе обавезе да преузме и од тада нисмо у контакту. Горан ти је дао одговор, Ненад је у Београду али због обавеза нема времена за форум.

Правили сте заједно "протесте" код споменика Кнеза Михаила за идиоте "код коња", где је говорио и Ненад док се ти на бини ниси појављивао, већ си стајао испод бине.

Незнам на које протесте и бину мислиш.

зашто сте ТИ и овај глупометар упропастили овај форум?

Прво не вређај Жилка. Није он глупомер, он је Чмарко и ти можеш да му прочмараш чмар ако си загорео.
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
Atreid
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 514
Приступио: јун 2004

Порука Atreid 17.1.2018. 1:12

SMUK :: пре потопа инцест је био дозвољен јер није било мутације коју су спречавали препотопни животни услови.
Аватар
Srbin - Sremac
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 113
Приступио: јул 2012

Порука Srbin - Sremac 18.1.2018. 14:00

Vidi iza Nenada stoji Djuka moler. :lol: :lol:
Srbija je vecna dok su joj deca verna
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?