srpskinacionalisti.com

Вучићу, ПИЧКО, ухапси Муслијуа!

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
imenijevazno
Националиста
Националиста

Порука: 257
Приступио: мај 2011

Порука imenijevazno 20.4.2017. 20:41

Кад си могао Тадићу да лепиш потернице 'жив или мртав', који сада имаш изговор?
Змија се бије у главу.
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15219
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Re: Вучићу, ПИЧКО, ухапси Муслијуа!

Порука vemavuk 20.4.2017. 22:38

Slino hapsi Muslija!
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
Atreid
Националиста
Националиста

Порука: 437
Приступио: јун 2004

Порука Atreid 20.4.2017. 22:52

чек прво да им заврше пут до ниш.
SMUK :: пре потопа инцест је био дозвољен јер није било мутације коју су спречавали препотопни животни услови.
Аватар
Đorđo Napolitano
Војвода
Војвода

Порука: 1763
Приступио: мар 2012

Порука Đorđo Napolitano 21.4.2017. 7:48

мислиш да ухапси сам себе :lol:
rođen da me svi iskorišćavaju, ne zato što sam naivan i glup, već zbog toga što sam nekotrolisano human -K.G.
Аватар
Иди Амин
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 809
Приступио: јун 2008

Порука Иди Амин 21.4.2017. 8:36

Jeл татка (Фахри Муслију) да хапси? 8)
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15219
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 21.4.2017. 9:41

Kosta i njini organizuju kontra miting
Приложени фајлови
Poziv-za-Koletov-kontramiting.jpg
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука: 1227
Приступио: авг 2015
Место: ђе не рађа мајка издајице

Порука Србски ратник 21.4.2017. 10:41

И наравно, уместо да ухапси сепаратисту и да се понаша као озбиљан и одгорвни државник, Вучић као нека стрина кука како би њега обесили да он тако нешто каже. Ало, бре, ми од твоје кукњаве немамо ништа, имаш ли ти храбрости да штитиш ову државу и њен поредак или немаш? Или ће цела твоја акција да се сведе на кукњаву и пренемагање?

Баш ме занима како ли ће сенилни Коста да прокоментарише овај ,,патриотски" потез Вучића.
,,Земан дошо, ваља војевати, за Крст Часни крвљу прољевати, свако своје да покаје старе..."

https://www.youtube.com/watch?v=YRhvD0HLlGE
Аватар
Иди Амин
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 809
Приступио: јун 2008

Порука Иди Амин 21.4.2017. 12:27

Србски ратник ::Баш ме занима како ли ће сенилни Коста да прокоментарише овај ,,патриотски" потез Вучића.

A и ви сте дебили, уместо да игноришете матору шизофрену будалу, ви га још позивате да изнесе своје "цењено" мишљење, и упуштате се у некакве дискусије са кретеноидом. Коју он има компетенцију после свих фекалија за ове године којима је затрпавао ово место да било шта "оцени", погледајте све (или неке) поруке само у последњих годину дана које је психо написао, све су контрадикторне, тешко поремећена особа, а безобразан за добре батине, и сад га ви позивате да он изнесе нешто. Да је админ пристутан (и нормалан) Костић Драган би био банован вечито!!
Аватар
Atreid
Националиста
Националиста

Порука: 437
Приступио: јун 2004

Порука Atreid 21.4.2017. 15:05

хе, хе, сад ће да ти нападне шеширче...
него, нешто је ту више него сумњиво, кад год је ова екипа на власти, ми изгубимо део територије.
SMUK :: пре потопа инцест је био дозвољен јер није било мутације коју су спречавали препотопни животни услови.
Коста
Војвода
Војвода

Порука: 5928
Приступио: мар 2006

Порука Коста 21.4.2017. 15:17

- сероњо? - а да не сматраш можда Коштуницу за "великог државника" и ДСС за "државотворну странку"?

- па и iесу државотворни - што рече неко на МрежиСвихМрежа - iесу, како па да нису! Неколике су државе "творили": Независну Црну Гору, па Независну Србиiу (против њене воље!) па Независно Косово! И неколике државе укинули: Савезну Републику Југославиiу, па ону Коштуница-Солана-Ђукановић-креациiу Државну Заiедницу Србиiа и Црна Гора.

- браво за Коштуницу и његову државотворну ДСС! Три су нове државе творили а две укинули! Што рече неко на Мрежи, "срећа те падоше, иначе би направили и Независну Воiводину!"

- а из тог истог брлога - Коштуничине салонско-четничке ДСС - проистекоше ови бедници за коiе ви, збуњени српски "националисти" (држ-да-набием!) сада гласате: Бошко Обрадовић, Вук Јеремић, А. Поповић...

- узгред: за кога си глас`о, сероњо? - за неког "државотворног", а?

- е iеси сероња. Али не секираi се - сви "интелектуалци" су данас такви. Имали-немали факултет. Све го сероња...
Правда држи земљу и градове...
Кадры решают всё! (Иосиф Виссарионович)
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука: 1227
Приступио: авг 2015
Место: ђе не рађа мајка издајице

Порука Србски ратник 21.4.2017. 19:22

Добро, они су то завршили, а твој Вучић ради на томе да и Прешево преда у руке Шиптарима. Да није тако он би ухапсио овог сепаратисту. Али му не пада на памет, него несрећник кукак и бкмечи попут неке бабе. И то је, као, неки ,,државник".
,,Земан дошо, ваља војевати, за Крст Часни крвљу прољевати, свако своје да покаје старе..."

https://www.youtube.com/watch?v=YRhvD0HLlGE
Аватар
Vranac
Војвода
Војвода

Порука: 10175
Приступио: мар 2006
Место: Београд, Србија

Порука Vranac 21.4.2017. 22:25

Муслију би био најсрећнији да га Вучић ухапси. Мислим да зато и даје изјаве какве даје.

Прешево и Бујановац имају огромну емиграцију старновника. За сада треба пустити да ствари иду својим током. Из Медвеђе су се Шиптари иселили.

То би Слоба одреаговао тако што би њега ухапсио, а знамо како се то на крају завршавало. Ако хоћеш да победиш у борбу улазиш када таби околности иду у корист, а не када твој непријатељ жели.
triatlon
Војвода
Војвода

Порука: 1633
Приступио: сеп 2004

Порука triatlon 21.4.2017. 22:49

Не знам да ли треба да апси рођака или не,
али сам сигуран да треба и шиптарима наплаћивати комуналије, порезе итд. и пленити им куће ако не плаћају. А ако нападну раднике дистрибуције војска.
Аватар
Горан
Војвода
Војвода

Порука: 5769
Приступио: мај 2004

Порука Горан 21.4.2017. 23:30

Шиптари нису већина у Бујановцу и Медвеђи једино у Прешеву али у јавности се представља како су они већина у све етри општине, Вучић кроз нападе на опозицију прижељкивао македонски сценарио а амбасадори добре воље су му испунили жељу сад нека изађе на црту.

Мени пандур са ознакама државе Србије наплати 5000 динара због прелаза преко улице а при томе пљусак и невреме а Муслијуа ни опомена већ награда кроз неплаћања комуналија и скоро припајање Великој Албанији.

И ја ћу да рушим ову наказу од државе!

Само руши Муслију јеби по нама Србима, кидај, отимај, сад или никад, ваше албанског национално питање можете да решите за сва времена. Нико вас ништа неће спречити још ћете и ауто пут да добијете Драч Ниш да се ширите!
"нека буде борба непрестана,
нека буде што бити не може.
Аватар
ЈАРОМИР
Војвода
Војвода

Порука: 8844
Приступио: јул 2008

Порука ЈАРОМИР 22.4.2017. 0:23

Код Слобе стрпавани у ћузе, а сад арлаучу из клупа.
Следећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Bing [Bot], Google [Bot], Majestic-12 [Bot] и 10 гостију